Forum Polityka, aktualnościPolityka

Raz prowadzi Marcinkiewicz, raz Gronkiewicz-Waltz

Raz prowadzi Marcinkiewicz, raz Gronkiewicz-Waltz

Wyświetlaj:
gogo2 / 83.27.48.* / 2006-11-24 10:49
Trzeba przyznać, że nabrali sporą grupę naiwnych dziennikarzy na swoją "opiniotwórczość" i "niezależność" - śmiechu warte, ale niezły PR, choć mijający się z prawdą. Jednak szydło zawsze z worka wyjdzie, a "obiektywni" dziennikarze" typu imć p. Karnowski, pokażą prawdziwy obraz tego brukowca nawet mocno niedowidzącym. Wyborczą przestałem czytać już dawno, szkoda czasu.
Sabre / 2006-11-24 08:48 / Tysiącznik na forum
Zaprawdę idą łeb w łeb. Ale nie ma obawy, panie komisarzu. Jeszcze tylko parę tysięcy telefonów w środku nocy do Warszawiaków i słowo prezesa stanie się ciałem.

I jak należało się spodziewać, wyskoki Jana Marii na nic się zdały. Dostał już jednego kopniaka od PiSu (efendi nazwał go niemal mordów sprawcą), więc … nadstawił drugi pośladek (dobrym wzorem).
To skończy się jedynie obolałym tyłkiem, bo kopający chętnie wróci do kopania.
CSpostrzegawczy / 193.111.166.* / 2006-11-24 12:30
Regulamin forum
Tooth / 83.238.1.* / 2006-11-24 14:50
Tak naprawdę o efektach rządów PiSu będzie można mówić dopiero za 2-3 lata. Obecnie zbieraja owoce poprzednich i dobrej koniunktury.
marek19-53 / 83.24.40.* / 2006-11-24 22:31
Ale owoce też trzeba umieć zbierać. Gdyby Inwestorzy doszli do wniosk, że PiS w ciągu pół, może roku wszystko zdemoluje (wystarczy wspomnieć wypowiedzi ekspertów politykó PO i forumowiczów rok temu) to nikt by aktualnie nie wchodził z kapitałem.

Najnowsze wpisy