Forum Forum inwestycyjneForex

RCEbanque - depozyt, zysk - jak odzyskać?

RCEbanque - depozyt, zysk - jak odzyskać?

robertnowaczyk / 169.150.196.* / 2023-03-15 15:57
Moi drodzy, byłem na policji, u rzecznika praw konsumenta. Zgłaszałem reklamacje i wysyłałem pisma do banków, do revoluta. Pisałem prośby do binance. Co dalej? Mój depozyt przepadł, na koncie handlowym już go nie ma, to samo ze środkami pozyskanymi z transakcji. Wszystko wyprowadzili na kruptokonto. RCEbanque / rcebank najzwyczajniej w świecie zabrali mi oszczędności życia i pieniądze na życie. Mam dostęp jeszcze do konta mobile.rcebanque.tech , to samo mogę się zalogować na rcebanque.tech i do rcebanque.com już nie da rady bo nie ma strony.
Nawiązałem kontakt z kancelarią, polecał ją teść. Złożyli mi tydzień temu zawiadomienie. Teraz czekam na efekt, czy prokuratura coś zrobi, czy nie. Mam wielkie obawy że nic z tego nie wyniknie!! tu jest ich numer 696-718-446 - gdyby ktoś potrzebował porozmawiac i też sie czegoś dowiedzieć o tych oszustach z rce banque
Czy ktoś może mi coś jeszcze mogę zrobić? na pewno coś jest? albo gdzie jeszcze napisać.
chciałbym też ostrzec innych przed tymi oszustami!
Wyświetlaj:
pobenoartur / 37.19.221.* / 2023-04-11 13:00
Panie Robercie, dziękuję za wpis i namiar. byłem na spotkaniu z Paniami radczyniami. bardzo sympatyczne kobiety, super miłe i pomocne. porobiliśmy wspólnie zrzuty a aplikacji, wyciągi i inne dokumenty które były potrzebne do sprawy. podpisałem już wszystkie papiery, żeby Panie mogły mnie reprezentować i złożyć zawiadomienie w moim imieniu, więc promyczek nadziei dzięki Panu i Panią mecenas mam. na koniec tygodnia też będę opłacał tą opłatę do sądu i z nowym tygodniem rusza moja sprawa. Bardzo trzymam kciuki żeby udało się odzyskać te pieniądze, bo naprawdę dużo mnie i rodzinie zabrali, a jeszcze prawie we wszystko wciągnąłem szwagra ale na szczęście ten dopiero po urlopie chciał wejść w giełdę, więc udało się że tego nie zrobił.
Antek731 / 77.247.178.* / 2023-03-30 09:00
u mnie rcebanque wzięło 250$ i 1150$, próbowali wyciągnąc drugie tyle że niby muszę wpłacić na jakieś konto mastercard i jak się uwierztelnie to wypłacą mi 2300$ plus tą kwotę uwierzytelnienia, ale poczytałem o nich trochę i na szczęście w porę oprzytomniałem, ale miałem robić ten przelew,
Marianna Gomułka / 149.34.244.* / 2023-04-19 18:31
Zalogowałam się i zarejestrowałam w RCEbanque . Wpłaciłam do nich pieniądze, wspólnie półtora miesiąca inwestowaliśmy, jednak teraz już wiem wszystko, nie można i nigdy nie można było wypłacić pieniędzy, tylko wpłacać, przelewać - trochę jak skarbonka bez dna. po konsultacjach z różnymi kancelariami, kończąc na kancelarii Ahora , która najwięcej przekazała mi informacji, ostrzeżeń i zaleciła dużo czynności zabezpieczających, już wiem co muszę zrobić. Podziękowanie należy pani mecenas z ww. kancelarii, bo nieodpłatnie poświęciła mi ponad 2 godziny na pozamykanie wszystkich spraw z RCEbanque , tak by nie mogli mnie dalej naciągać!
Joanna 447 / 85.255.232.* / 2023-07-04 12:01
Witam, proszę o kontakt do kancelarii Ahora.
Dziękuję
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
mborowiec / 64.176.65.* / 2023-03-27 09:25
moja sprawa właśnie się skończyla. ostatnią kasę dostałem od tych oszustów z rcebanque w pierwszy dzień wiosny. jestem wolnym człowiekiem, nie mam z nimi już nic doczynienia. tu podziękowanie należy się Pani mecenas, która prowadziła moją sprawę !! od siebie polecę, to samo co "robertnowaczyk" naprawdę świetni są, a moja Pani adwokat, młoda osoba, ale z pazurem i świetnie się sprawdziła
CkWaEcLper / 104.28.131.* / 2023-03-22 19:28
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - tolimo9292, warylaczeksraczek, agathakobzar, pafnucymaster, patrycjabojko, OlenaDniprenko, Walaszczyk, pamelatronarska, dihedo18052023, bayemor973, kalinowska2233, edytaimateusz, pataipatrycja, vowewep439. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
mborowiec / 64.176.65.* / 2023-03-27 09:19
o widzę że brokerzy z rcebanku mocni są. teraz piszą komentarze w forum o sobie, próbując odciągnąć ludzi od postępowań prawnych przeciwko sobie. bravo wy !! ale wam sie nie uda, nawet piszecie, tak jak mówicie, ledwo ogarniacie niuanse językowe, do tego ten podwórkowy prostacki język
emiltaterski / 5.253.206.* / 2023-04-03 10:48
mnie próbowali tak pogrążyć. mam działalność i pieniądze do rcebanque szły z mojego konta firmowego, a jak przestałem im płacić, to zaczęli masowo wypisywać komentarze pod wizytówkami mojej firmy, że oszukuję, że naciągam, że kradnę i wiele wiele innych takich, musiałem pokasować na portalach nie tylko komentarze, ale również swoje wizytówki, dziesiątki dziennie wpisów mi robili, to była paranoja !!!! nie dość że okradli mnie na 200 tysięcy, to jeszcze zacząłem klientów przez nich tracić !! uważajcie na tą grupę, chwycą się wszystkiego żeby wam dopiec i dokopać, jak nie bedziecie im płacić. RCEbanque to oszuści !! to kryminaliści i zwyrole !!
Mikołaj z Pniew / 212.8.243.* / 2023-04-26 10:54
Namawiam wszystkich do opuszczenia rcebanque, zanim wyrządzą więcej szkód. Chciałbym udostępnić tutaj moje dokumenty, aby wesprzeć moją sprawę, ale nie mogę tego zrobić. Zwrócili się do mnie z propozycją nad kilkoma inicjatywami, które miały przynieść mi duże zyski. Ale to była część ich podejrzanej gry i manipulacji, by ukraść mi wszystkie pieniądze. Wydałem łącznie 70 000 euro w nadziei, że uda mi się zdobyć coś większego, tak jak obiecali. Kiedy nadszedł czas odebrania / wypłaty pieniędzy, zaczęli się dziwnie zachowywać i zadawać dziwne pytania. Wtedy zrozumiałem, że gra się zmieniła i że muszę wziąć sprawy w swoje ręce. Jednak podpisałem zrzeczenie się, które zostało naruszone. Tak więc podczas poszukiwań natknąłem się na wpis pani Basi i podany przez nią namiar do mecenasow i w połączeniu z moją wytrwałością udało nam się podjąć działanie przed sadem, odzyskać kilka mniejszych przelewów… sprawa trwa oczywiście nadal!. Zdecydowanie odradzam wszystkim kontakt
z rcebanque
PaulaUdzialy / 37.47.233.* / 2023-03-22 17:27
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - tolimo9292, warylaczeksraczek, agathakobzar, pafnucymaster, patrycjabojko, OlenaDniprenko, Walaszczyk, pamelatronarska, dihedo18052023, bayemor973, kalinowska2233, edytaimateusz, pataipatrycja, vowewep439. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
mborowiec / 64.176.65.* / 2023-03-27 09:20
tu to samo, jeden komentarz po drugim, ten sam styl, zacytuję sam siebie: "o widzę że brokerzy z rcebanku mocni są. teraz piszą komentarze w forum o sobie, próbując odciągnąć ludzi od postępowań prawnych przeciwko sobie. bravo wy !! ale wam sie nie uda, nawet piszecie, tak jak mówicie, ledwo ogarniacie niuanse językowe, do tego ten podwórkowy prostacki język"
basiakonkol / 64.176.64.* / 2023-03-22 09:40
ja się do nich zgłosiłam. mnie zrabowali 9 000 zł. i cała ostatnią emeryturę, obecnie przez nich nie mam za co żyć. wnuczka mi pożyczyła na opłacenie kosztów w sądzie. pani prawnik mówiła, ze jeśli uda się zebrać dużo osób, to będzie mogło powstać przeciwko RCEbanque postępowanie grupowe. jeśli ktoś jeszcze miał stycznośc z tymi niegodziwcami, proszę zgłoście się, ten nr do adwokat jest dostępny 696-718-446, czasem nie obiera, dużo pracy ma, ale do mnie zawsze oddzwania
kiniabobrowczyk / 45.128.38.* / 2023-03-16 09:27
ja mam sprawę w toku, jest chyba jeszcze możliwość dołączenia do pozwu grupowego, jeśli ktoś jeszcze się znajdzie kto chciałby zgłosić kradzież swoich pieniędzy, to można do kancelarii ahora się jeszcze zgłosić.
swoją drogą, czy na dużą kasę daliście się im naciągnąć? u mnie to było 17 000 zł i dwa przelewy po 999 usd
Tereska_Machnik / 149.34.244.* / 2023-04-20 12:22
rcebanque mnie też oszukał. za późno zaczęłam szukać o nich informacji. skusiła mnie reklama na insta. swoją drogą jak można takie firmy reklamować na portalach społecznościowych gdzie miliony osób z nich korzysta i im ufa. 100k pln mi ukradli. jednak wiem że to nie koniec. dzięki pani Blance i kontaktowi do kancelarii (ktora swoją drogą prowadzona jest przez kobieta), 69~6,71~8,44~6, wiem, że jeśli nie wszystkie pieniądze z konta handlowego, to przynajmniej depozyt odzyskam. z końcem roku mogę liczyć na pierwsze przelewy, na szczęście mam za co żyć i nie muszę jak inni spłacać pożyczek, jednak to i tak jest tragedia. oszczędności z ponad 12 lat mi zabrali!
MemedHalina / 185.107.80.* / 2023-04-03 18:05
Dołączyłam, moja sprawa też już jest zgłoszona przeciwko RCEbanque. Pani Basiu, dziękuję za pozostawienie namiaru. Bardzo miło mi się rozmawiało tam z pracownikami. Pomogli mi przy tworzeniu pism do banków, do rzecznika i do binance. Mam wielką nadzieję, że również będą wstanie uzyskać dla mnie wypłatę chociaż części moich pieniążków.
Adrian Wątroba / 45.84.122.* / 2023-04-04 19:12
mnie oszukali prawie, bo ukradli pieniądze najpierw w jotulcapital, a później jeszcze próbowali wyłudzić kasę twierdząc że ona przeszła właśnie do rcebanque, ale zdązyłem się dowiedzieć jak działają i drugi raz nie dałem się wrobić.
WojtekCzerwonka / 212.8.250.* / 2023-04-18 12:42
4 stars - muszą być, choć powinna być 1. Inaczej szybko usuną wpis. Łapcie x69x67x184x46x mam tu w kancelarii założoną sprawę. Dwie fajne prawniczki mnie obsługują i złożyły już przeciwko RCEbanque zawiadomienie. Nie chcieli wypłacić mi pieniędzy, próbowali naciągnąć mnie na jakieś śmieszne opłaty wysyłając podrobione powiadomienie o blokadach środków. Oddadzą pod przymusem i to z odszkodowaniem. Nie dajcie się na RCEbanque
nabrać. Te minusy to też oni sami robią!
Basia Kanioch / 185.107.56.* / 2023-04-24 15:21
To prawda. RCE banque to banda złodziejska i szemrana. co trochę zmieniają nazwę, jednak kradną, oszukują i okłamują na potęgę, dziesiątki osób dziennie, a na koniec jak skończą z wami i nie zostawią wam (tak mnie zrobili) pieniędzy na życie to zacznie się poniżanie, wyzywanie, obrażanie i grożenie! Patryk, Dominika dziękuję wam bardzo za podzielenie się krótką historią i chęcią pomocy, rozmawiałam już w prawniczką. w tym tygodniu da mi znać, czy moja sprawa będzie się nadawać do postępowania, jeśli tak zaraz na początku maja, po święcie i u mnie będzie składane doniesienie, mam nadzieję, że się uda. to jest dla mnie straszne i jestem cały czas od kilku dni strasznie strasznie roztrzęsiona, a jeszcze muszę rodzinie powiedzieć co zrobiłam i mężowi - ale nie wiem jak ... to były nas wszystkich oszczędności, a ja gł*** to oddałam tym oszustom !!! gdyby ktoś pytał, to jak najbardziej powiem ze panie adwokat co Patryk i Dominika podali, są przemiłe i bardzo bardzo pomocne, nie oceniały mnie, po prostu najzwyczajniej rozumiały moją sytuację
r0bercikKan / 146.70.96.* / 2023-05-31 10:34
niestety to co napisałeś jest prawdą. kasa ulokowana w RCEbanque przepadła. ci oszuści wypłacili sobie moje pieniądze z konta handlowego na bitcoin, łącznie okradli mnie na 1,1 btc co wyszło mocno ponad 100 tyś zł!! faktycznie próbowali mi coś wyjaśniać, ale kręcili i mieszali się, każdy z nich mówił coś innego, mój makler nowak mówił jedno, jego kierownik drugie, banda oszustów, a chcieli jeszcze żebym im zapłacił za ubezpiczenie, to w tedy przeleją mi kasę na binance, ale w to ja już nie uwierzyłem.
sprawa zleciłem do adwokatów, kancelaria z gdańska, jutro rusza moja sprawa, prócz mnie jeszcze 7 innych osób zgłoszonych w tym jedna, która ma prawie pięć razy większą stratę niz ja. (maksakra!!)
na pewno jeśli ktokolwiek z was będzie miał jakiekolwiek relacje z tymi oszustami z RCEbanque to nie wierzcie w ani jedno ich słowo, wszystko co wypływa z ich ust to szlam i kłamstwa !!
na pewno nie warto zwlekać i czekać, że może to się jakoś ułoży, bez sądu, prokuratury, całej sprawy nie odzyskacie od nich nawet złotówki, a najgorzej, że to nie koniec bo jeszcze mogą wyłudzać na nas pożyczki, co zrobili już innym osobom !
moja kancelaria które mnie reprezentuje, prowadzi to 696-718-446 - można spokojnie do nich zadzwonić , uzyskać poradę i pomoc
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy