Forum Forum prawneCywilne

Reader's Digest - problem (pomylka)

Reader's Digest - problem (pomylka)

Krecik186 / 217.97.165.* / 2010-10-18 10:13
Witam
Mam problem z Reader's Digest... Przez pomylke zamowilem u nich ksiazke ... po prostu wyskoczyla mi kiedys strona na ktorej bylo do wygrania auto tylko trzeba bylo sie zglosic do konkursu ... nie zobaczylem ze wraz z zgloszeniem sie zamowie takze jakas ksiazke... szybko wylaczylem strone ale to nie pomoglo .... po miesiacu paczka wyladowala w moim domu ... co mam robic ? do zaplacenia jest 80 zl , a co 2 tygodnie dostaje druczki z przelewem do zaplacenia... czy mam zaplacic ?? pomozcie
Wyświetlaj:
Ruda444 / 82.139.2.* / 2012-04-19 21:34
"dlaczego oni żerują na niewinnych ludziach.Moja ciocia kiedyś zamówiła książkę i spłaciła ją.Po roku czasu przyszedł rachunek na kwotę89zł za niby jakieś zamówione książki które w ogóle nawet nie dotarły do niej.Gdzie mam szukać pomocy,przecież nie zapłaci ciocia za coś czego nie zamówiła.A w ciągu 3 dni ma za to zapłacić.Dajcie jakąś dobrą radę.I zróbcie coś z tą firmą żeby więcej ludzi już nie naciągała"
Mroczny86 / 89.72.139.* / 2010-12-17 19:12
ja takze mam ten sam problem juz od dluzszego czasu i groza ze podadza do sadu facet z ktorym rozmawialem z firmy justita powiedzail ze firma RD ma prawo wyslac taka rzecz i oczekiwac oplaty za to rzucil dodatkowo jakimis paragrafami i skonczyl na tym ze trzeba bylo przeczytac warunki regulaminu oraz ze zaznaczajac zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych firma RD ma prawo zrobic cos takiego. moim zdaniem jest to oszustwo i wymuszanie pieniedzy od klientow. Bo po cholere komus w moim wieku ksiazka kucharska za 80 zl?? nierozumiem jak prawo na cos takiego pozwala
zocha2010 / 81.190.235.* / 2010-10-22 00:14
mam podobny problem czy ktoś może coś mądrego doradzić ?

Najnowsze wpisy