Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Realizacja zysków na warszawskim parkiecie

Realizacja zysków na warszawskim parkiecie

strokuś / .* / 2005-08-10 20:49
Komentarze do wiadomości: Realizacja zysków na warszawskim parkiecie.
Wyświetlaj:
Igor | Evil Empire / .* / 2005-08-11 13:50
Hmm racja dobre, dzięki za info, choć mnie to skołowało na maxa, a tak się przglądałem raportom alchemii, hmm niezbyt sa dobre powiedział bym słabe może dlatego ?!A;e przytoczę wczesniejszą swoją wypowiedź, tu jest Polska i tu się ... no właśnie robi się przekręty dosłownie .. :(
Igor | Evil Empire / .* / 2005-08-11 13:13
Może mi ktoś to wytłumaczyć, dlaczego np. NA install wyniki są w plecy i to dość mocno, a pomimo tego spółka węrduję do góry ( ogólnie ,nie dziś) a np. alma, strzelec rtc spółki dobre choć wyniki też opublikowały niezbyt dobre lecą na łeb na szyję ?! czyżby to należy tłumaczyć to jest polska i tu się piję ?! Jestem całkiem skołowany :(
dzeju / .* / 2005-08-11 13:39
he, he, znajomość tego mechanizmu daje zarobić po 100 i 200% :)otóż najwięcej zyskują spółki, gdzie pojawiają się jaskółki (poprawy sytuacji, wychodzenia z zapaści)w dodatku ich akcje są na tyle tanie że łatwo spekulantom windować kursy. Nie ma to prawie nic wspólnego z findamentami, choć np. instal systematycznie poprawia swoje wynikipo prostu inwestorzy wchodząc w takie akcje oczekują dużej premii za duże ryzykoale pociesz się że te akcje równie mocno rosną jak i spadają i w dłuższym terminie fundamenty spółki zwykle są doceniane tak czy owakostatnie ruchy na "słabiakach" można było przewidzieć i zarobić na nich:instal - wzrosty pod układ z wierzycielamimostalzabrze - pod inwestora, a ostatnio pod redukcję wierzytelnościelektroex - pod nowe kontrakty i wychodznie na prostąelmontwar - pod sprzedaż nieruchomości, a ostatnie przed spadkiem - pod NWZA i uzyskanie od msx odszkodowania za rzekome działanie na szkodę spółki (we wrześniu a więc trzeba być czujnym)tras - pod wejście inwestora z Niemczech (zarobiłem na tym raz 90% a drugi raz 10%)igroup - podobno pod inwestora i lepsze czasy dla IT, ale ja myślę, że niesione na fali innych spekulacjiAle największą spekulacją i zagadką jest dla mnie Alchemia, która od wielu miesięcy zachowuje się wbrew logice :)
Igor | Evil Empire / .* / 2005-08-11 12:45
własnie umarł na szczęscie zostało mi tylko 30 tego świnśtwa sztuk i poczekam az dojdzie kiedyś do 2.6 bo i tak już straciłem za dużo :( qr...a
świnia / .* / 2005-08-11 12:41
drozd umarł i nie odrodzi się prędko :)
j 23 / .* / 2005-08-11 11:23
zastanawiam się czy nie wejść w projprzem tu chyba utworzy się flaga i fru do góry, dżej czy zgadzasz sie ze mną ?wiem, że to masz ja po artykule projrzem jak burza też ją obserwuje i na nią cztuję :)
dżeju / .* / 2005-08-11 12:18
dziś po 12 można brać skolko ugodno a wczoraj musiałem brać po 12.35 bo zaczął się wzrostale co się odwlecze... wykresik "dojrzewa" do wybicialooknij też na apatora
lolek / .* / 2005-08-11 11:17
dobrze że nie sprzedałem jutrzenki po 69 , a teraz prosze jak poszła, kto wie może kiedyś się przebije i poleci jak CCC ;)
dżeju / .* / 2005-08-11 12:16
jutrznia już tak poleciała po wynikach za I kw.
lolek / .* / 2005-08-11 13:29
a drugiego lotu nie będzie ?
dżeju / .* / 2005-08-11 13:41
raczej po schodkach, jak wawel
Igor | Evil Empire / .* / 2005-08-11 10:35
Ano leci na łeb, niestety ae za to siedze na lotosie, cięzko siębyło wbić, po 34,60 zobaczymy czy z tego coś się urodzi.Hmm pod dywidendzie z pko bp może być krucho :|.
Andrzej / .* / 2005-08-11 10:05
Zwróćcie uwagę na drozda. Ciekawa gra się tam odbywa.
dżeju / .* / 2005-08-11 10:31
ja tam nie widzę żadnej gry, leci na pysk przy większych obrotach
Robbi / .* / 2005-08-11 09:56
Panowie i Panie jak sądzicie czy dzisiaj kontynuujemy korektę, czy nastąpi odbicie i powrót do wzrostów? Do jakiego poziomu może być spadek? Moim zdaniem można się spodziewać jeszcze niewielkiej korekty, a na następnych sesjach mozolnego odrabiiiania strat. Wyraźcie swoje opinie.
strokuś / .* / 2005-08-11 09:28
Jujo, jak oceniasz wyniki Almy?Obawiam się, że euforii nie będzie (jednorazowe koszty uruchomienia i reklamy 2 nowych sklepów dały w efekcie stratę netto), chociaż wyniki moim zdaniem są conajmniej dobre i zapowiadają bardzo dobry rok - zwiększenie przychodów w II kw. o ~40% i zysku brutto na sprzedaży o ~30% dobrze wróży, a i ogólnie prognozy dla rynku FMCG w tym roku są pozytywneZarząd podtrzymał też prognozy.No ale to wszystko w dłuższym terminie, dzisiaj spodziewam się neutralnego zachowania kursu.
jujo / .* / 2005-08-11 15:41
i masz racje euforii nie ma, za to 6% w tylek, no nic narazie nie wychodze z tego papieru; podane wielkosci co do wielkosci przychodow mnie przekonuja by poczekac i zaliczyc ten papier do inwestycji dlugoterminowych
strokuś / .* / 2005-08-11 09:51
jeszcze odnośnie € - erste z uwagi na silne fundamenty spodziewa się ceny poniżej 4zł/€ na koniec września/październik, natomiast ing zauważa, że po wyborach 2001 złoty bardzo się umocnił, co może spowodować, że obecnie część graczy zacznie zakupy już przed wyboramina razie nie złożyłem zlecenia i chyba jeszcze trochę poczekam
jujo / .* / 2005-08-11 16:04
tez mnie to zastanawia jak to sie wszystko potoczy, w tej chwili jestesmy moim zdaniem w troche innej sytuacji niz w 2001; tam SLD mialo niesamowite notowania siegajace prawie 50% co pozwalalo im utworzyc rzad bez zadnych domieszek ale troche prof Belka zmniejszyl to poparcie swoim 20% podatkiem; dzis trudno wierzyc ze jedna partia utworzy rzad i mam tu na mysli PO; a mieszanka w najlepszym wariancie PO i PIS tez jest raczej wybuchowa ze wzgledu na rzadze wladzy u Kaczorow oraz bardzo populistyczne rozwiazania zwiekszajace wydatki budzetu; reszte waraintow nie analizuje bo wiesz co to moze znaczyc dla PLN; zatem tak troche podsumowujac szczerze watpie by PLN moglo by sie umocnic po wyborach ale kto to wie
Igor | Evil Empire / .* / 2005-08-11 09:13
co sądzicie o grupie lotos ? wudaje mi się że akcje są i tak sporo przecenione hmm a moży by tak konkurencję dla orlena :D
strokuś / .* / 2005-08-11 09:18
czekam na wyniki i do tego czasu pozostaję fanem latającego robactwa :)
Igor | Evil Empire / .* / 2005-08-11 00:23
Albo się wpakuję w boryszewa albo w lotosa hmm cięzkie ja mam wybór przed soboą, uważnie musimy stąpać po tym jakże nie pewnym gruncie :DHmmm jeszcze mnie zastanawia postawa capitala. Ciekawe :)Jestem ciekawe cz yw tym tygodniu czeka nas jakaś większa korekta.
dżeju / .* / 2005-08-11 10:29
czy capital nie ma wejść na 2fix?
strokuś / .* / 2005-08-10 20:49
chyba wpisał mi się przypadkiem jakiś znaczek w nicku, bo pod poprzednim komentarzem wycięło większość postów :(to wszystko przez ropę po 65$
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy