Forum Polityka, aktualnościKraj

Referendum o JOW-ach przegłosowane. Pomysły Komorowskiego niezgodne z konstytucją?

Referendum o JOW-ach przegłosowane. Pomysły Komorowskiego niezgodne z konstytucją?

Wyświetlaj:
zuzia2015 / 109.77.36.* / 2015-05-21 11:15
A kto podliczy ile nas kosztowal brak jowow? W koncu oznacza to zupelna samowolke przewodniczacych partii politycznych.
Brak kontroli nad sejmem i rzadem kosztowal nas caly nasz przemysl, wszystkie intratne pozycje w zarzadach, pieniadze wyprowadzone z kraju przez roznego rodzaju fundacje powiazane z rzadzacymi, brak dobrego, dzialajacego systemu sadowniczego, oslabione wojsko i policja, wielke zadluzenie, ogromna rzesze urzednikow nikomu do niczego nie potrzebnych... mozna by wyliczac bez konca.
za późno / 81.163.14.* / 2015-05-21 11:15
a gdzie była cała PO wcześniej?Jak stołek się chwieje zobaczyli naród!
mad-max / 80.53.133.* / 2015-05-21 11:14
On przechodzi samego siebie i nie wie co ma jeszcze obiecać by wygrać chyba by żonę oddał swoją w Jasyr ale kto to weźmie .
Bronek narzucił tempo obietnic iście sprinterskie , Jak by tak podliczyć co obiecał w tym tygodniu to okaże się ze i budżet Niemiec tego by nie wytrzymał . PO wyborach trzeba wszystko odwołać , każdą obietnicę , hehehehehehehe
JACEK33 / 89.77.127.* / 2015-05-21 11:14
KOMOROWSKI NAJPIERW OBIECAŁ, ŻE NIE PODPISZE: OFE, LIKWIDACJĘ SĄDÓW, SPRZEDAŻ LASÓW, PODNIESIENIE EMERYTURY, SZKOŁA 6 LATKÓW, etc... !!! POTEM PODPISUJE CO MU PODSUWA PO I PSL. A TERAZ OZNAJMIA, ŻE PRZYWRÓCI SĄDY, NIE SPRZEDA LASÓW. CZY TO JEST WASZ PREZYDENT, JAKIEGO CHCECIE, BO NIE MÓJ !!!!! MA ZA SOBĄ ARMIĘ MANIPULANTÓW ABY DALEJ RZĄDZIĆ I BRAĆ KASĘ, A NARÓD MIEĆ W D..E. CZAS NA ZAMIANY, NAWET GDYBY DUDA ŹLE WYPADŁ W CZWARTEK. TRZEBA PRZEWIETRZYĆ PO 25 LATACH STARĄ SZAFĘ, TAM JUŻ PLEŚŃ I MOLE. A NA JESIEŃ POWTÓRKA i ZAGŁOSOWAĆ NA KUKIZA I WYWALIĆ SKORUMPOWANYCH LEMINGÓW Z POLITYKI !!!
qwsa / 89.229.140.* / 2015-05-21 11:14
Jeśli chcemy by było bodrze najpierw musi być źle. Koniec z okradaniem narodu. Jesteśmy w stanie ponieść takie koszty byle by usunaś od koryta złodziei i kretaczy.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
emerytka ela / 87.239.217.* / 2015-05-21 11:25
Źle to jest od 25 lat, a ja jestem za stara, żeby czekać na dobrobyt. Co było dobre zniszczono, a lepszego nikt nie zrobił.Nawet do lekarza nie można się dostać i na leki brak.
emerytka 50 / 87.239.217.* / 2015-05-21 11:24
Źle to jest od 25 lat, a ja jestem za stara, żeby czekać na dobrobyt. Co było dobre zniszczono, a lepszego nikt nie zrobił.Nawet do lekarza nie można się dostać i na leki brak.
Człowiek pracy. / 89.229.180.* / 2015-05-21 11:14
Oświadczam, że ja zwykły człowiek i obywatel Rzeczypospolitej, nie należącej do żadnej partii politycznej i żyjący już 64 lata wiem już od dawna na kogo będę głosował. Umiem odczytywać to co chcą nam przekazać kandydaci na prezydenta. Nie kieruję się żadnymi sondażami, bo wiem, że można je zmanipulować. Kieruję się własnymi przemyśleniami i tym co reprezentują sami kandydaci. Jestem pewny, że będzie zmiana w Pałacu Prezydenckim, bo dalej tak nie można być. Pan Komorowski w przeciągu tych kilkunastu dni kampanii, chce nadgonić stracony czas w ciągu swojego 5 letniego panowania. Rodacy nie dajmy się ogłupieć i głosujmy na zmiany. I jeszcze jedno - ja mam czyste ręce i sumienie i nie boję się ani PIS-u ani Pana Kaczyńskiego. Niech boją się Ci, którzy łamali prawo i doprowadzili nasz kraj do takiego stanu i zadłużenia.
JA OBYWATEL / 185.24.25.* / 2015-05-21 11:24
CZŁOWIEK PRACY CAŁKOWICIE PANA POPIERAM.
JA OBYWATEL / 185.24.25.* / 2015-05-21 11:19
CZŁOWIEK PRACY CAŁKOWICIE PANA POPIERAM.
JACEK33 / 89.77.127.* / 2015-05-21 11:14
KOCHANE PANIE, NAM MĘŻCZYZNOM PLATFORMA NIEOBYWATELSKA (gdyż tylko dla układów i biznesu) Z KOMOROWSKIM DOŻYLI 2 LATA DO EMERYTURY, A WAM DROGIE PANIE AŻ ..7 LAT !!! , CIESZYCIE SIĘ Z TEGO MAJĄC W TYM CZASIE MENOPAUZĘ .. I WNUKI !!! DALEJ CHCECIE GŁOSOWAĆ NA KOMOROWSKIEGO!!!! JAK WYGRA TO CIEKAWE CO JESZCZE WYMYŚLI I PODPISZE CO MU PLATFORMA PODSTAWI !!! PROSZĘ IDŹCIE DO URN I DOKOPCIE MU CHOĆBY ZA TE 7 LAT !!! CZAS NA ZMIANY !!!
JACEK33 / 89.77.127.* / 2015-05-21 11:13
CIESZĘ SIĘ , ŻE W KOŃCU PRZEJRZELIŚCIE NA OCZY CO WYPRAWIA PO, PSL i KOMOROWSKI, TYLKO CZY PÓJDZIECIE NA WYBORY I ZAGŁOSUJECIE ZA ZMIANAMI !!!!! TEGO JESTEM CIEKAW !!!! JEDYNA OKAZJA, POTEM B EDZIE ZA PÓŹNO NA BIADOLENIE !!!!
atrh / 188.192.215.* / 2015-05-21 11:13
a czy ten senat naprawdę musi być i żreć tyle z naszych pieniędzy ??! przecież prawo ustanawiają ludzie i ludzie mogą zmienić prawo o senacie ! grube miliony zabierają nam na utrzymanie tych pasożytów !
Moher Obserwator / 77.253.37.* / 2015-05-21 11:13
Panie i panowie lemingi. Jeżeli wasz prezydent i wy uważacie że Referendum ma być prawem stanowionym zgodnie /z Konstytucją/ to dlaczego PO nie dopuściła do referendum w sprawie wieku emerytalnego czy tzw. sześciolatków? Jeżeli dalej uważacie że to działanie pana Prezydenta jest zgodne z prawem to jesienią jak chcecie żeby PO wygrało w programach partii opozycyjnych PO znajdą się: Likwidacja Senatu, zmniejszenie ilości posłów o 50% likwidacja podatku dochodowego, a nawet podział Polski na makroregiony z pełną autonomia na wzór stanów w USA.
No nie wspomnę, że w referendum powiecie że chcecie odłączyć się od UE i wejść pod "skrzydła" Rosji - bo taką możliwość wy i pan prezydent umożliwiacie. Uważacie że to nieprawdopodobne? Towarzysze z PZPR też nie wierzyli że ZSRR i PRL padną!
A może o to towarzyszowi Bronisławowi wam chodzi?
coś w tym musi być!
bsf / 46.45.103.* / 2015-05-21 11:11
Rzygać się chce na tych przebierańców z POdwórka!
Polska to bogaty kraj gdzie dzieci głodują a pensja minimalna to 400 Euro za mniej jak 6 tysięcy złotych pracuje albo idiota albo złodziej a Borusewicz zabawia się w turystę juz 8 lat i marnotrawi 100 Milionów złotych na bzdurne obiecanki Bronka.
assassa / 83.0.193.* / 2015-05-21 11:11
tak to wlasnie wygląda jak się chce wejść w d... bez wazelinki wyborcom a nie zna się wykladnie prawa i to pomimo zatrudnianych tabunów bodaj 25 doradców. i ci wszyscy malkontenci pokroju pana nałecza opłacani sa z naszych podatków. Panie duda - tam trzeba szukac pieniędzy.... !!!!!
Krysia 2 / 83.30.185.* / 2015-05-21 11:15
To sobie policzcie barany ile nas kosztują 460 darmozjadów siedzących w Sejmie przez 4ry lata?...Kiedy Kukiz wołał o wprowadzenie JOWów to dobrze, a że się to stało teraz to jest be?...
oddam glos na DUDE / 89.79.2.* / 2015-05-21 11:10
„– Dla Boga, panie Wołodyjowski! Larum grają! wojna! nieprzyjaciel w granicach! a ty się nie zrywasz! szabli nie chwytasz? na koń nie siadasz? Co się stało z tobą, żołnierzu? zaliś swej dawnej przypomniał cnoty, że nas samych w żalu jeno i trwodze zostawiasz?”.

Panie Wołodyjowski! potrzebujemy Pana - pilnie.
owszem / 109.241.164.* / 2015-05-21 11:10
wybór Dudy to początek Komorowski, po niedzieli krok po kroku będzie się wymazywać PO-wską gangrenę, która męczy Polskę i Polaków, aż koniec nadejdzie w wyborach jesiennych, w bezNADZIEJI i solidnym BULU tej POpieprzonej choroby nastąpi zanik...

Najnowsze wpisy