Forum Polityka, aktualnościKraj

Referendum w Warszawie. Gronkiewicz-Waltz: nie będzie debaty z Guziałem

Referendum w Warszawie. Gronkiewicz-Waltz: nie będzie debaty z Guziałem

Wyświetlaj:
koń z woźnicą nie towarzysze / 178.36.240.* / 2013-08-22 09:27
Być może tunel zalała sodowa.
457 / 88.199.162.* / 2013-08-22 08:55

Gronkiewicz-Waltz: nie będzie debaty z Guziałem

a ma taka supre okazje zeby wypunktowac w debacie swoje sukcesy i wsadzic Guzialowi jego zarzuty[...] tak przeciez narzekala na niewlasciwa komunikacje ze spoleczenstwem.

Wzglada wiec na to ze rezygnujac z pewnego sukcesu[...]zdaje sobie sprawe ze jej tlumaczenia i sukcesy to pic na wode inaczej wykorzystalaby debate zeby pograzyc Guziala.[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
drugi brzeg / 94.42.189.* / 2013-08-22 08:31
Warszawo klęknij przed majestatem platformy i przed jej super prezydentem Warszawy. Co z tego, ze Konstytucja RP daje takie prawo referendalne, kiedy dla platformy Konstytucja nic a to zupełnie nic nie znaczy.

i komorowski i tusk i posłowie PO, pomimo tego, ze przysięgali na wierność Konstytucji RP, teraz GROMKO NAWOŁUJĄ ABY BOJKOTOWAĆ REFERENDUM.
tusk ich nauczył, ze on jest władzą w Polsce i on może wszystko, a skundlone media gloryfikują budzący sie KULT JEDNOSTKI.

No to warszawiacy ci prawowici, od pokoleń i wy najezdni może zbierzecie sobie dość odwagi i skorzystacie z ze swoich praw konstytucyjnych (możecie to zrobić bez kotyliona i czekoladowego orła) i pójdziecie zagłosować w referendum.

Co prawda wierchuszka PKW była na szkoleniu w MOSKWIE i może sobie zobaczyła te serwery na których przeprowadzane sie "polskie wybory" ale moze jakiś zły los przeszkodzi matactwu i okaże się, że wybory będą uczciwe, w co ja osobiście nie wierzę, bo państwa polskiego, jego instytucji służących obywatelowi juz od 6 lat nie ma.

Najnowsze wpisy