Forum Forum finansoweKredyty

Refinansowanie kredytu przez kr. konsolidacyjny bez współmałżonki - czy to możliwe

Refinansowanie kredytu przez kr. konsolidacyjny bez współmałżonki - czy to możliwe

pozdrawiam Ryszard / 217.153.125.* / 2006-03-15 16:53
Witam
Chciałem w ostatnim czasie refinansować zaciągnięty wcześniej kredyt hipoteczny i mały kredyt konsumpcyjny lepszym kredytem konsolidacyjnym bez współmałżonki ... I tu się zdziwiłem bo kilka lat temu nie było takiego wymogu, natomiast chyba aktualnie prawo bankowe nie idzie na rękę i jedynym rozwiązaniem to rozdzielność małżeńska lub rozwód ;)
Czy ktoś mi może wyjaśnić jak jest na tę chwilę i czy jest możliwe zaciąganie kredytu hipotecznego bądź konsolidacyjnego bez współmałożonka?
Wyświetlaj:
peter_potatos / 2019-11-06 21:25
Niestety ale od pewnej kwoty, bodajże 20 000 zł przy wspólnocie musisz mieć podpis żony. Albo rozwód ;)
Konsultant Money.pl / 2006-04-03 19:50 / Specjalista Money.pl
W chwili obecnej niestety banki nie dają mozliwości zaciągnięcia kredytu zabezpieczonego hipoteką (w tym kredytu konsolidacyjnego) bez zgody współmałżonka.

Zapraszam do zapoznania się z ofertami kredytów hipotecznych i gotówkowych w dziale Produkty Finansowe naszego portalu.

Niektóre banki oferują kredyty gotówkowe, które mozna przeznaczyć na spłatę innych kredytów.
Andrew / 83.25.206.* / 2006-03-19 10:53
Witam , zgadza się w chwili obecnej nie ma żadnej możliwości przystąpienia do kredytu zabezpieczonego hipotecznie bez przystąpienia do kredytu łącznie z Panem współmałżonki. Najprostsze rozwiązanie to notarialna rozdzielność majątkowa. Więc podsumowując nie Pan możliwości zaoszczędzenia dzięki kredytowi kosolidacyjnemu bez współmałżonki.
Pozdrawiam,

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: