Forum Forum emerytalneInne

Reforma emerytalna. Premier będzie dziś rozmawiać z PiS

Reforma emerytalna. Premier będzie dziś rozmawiać z PiS

Wyświetlaj:
acromion / 83.5.85.* / 2012-02-25 10:43
Witam. Chcę Ci zaprezentować prawdziwy i w 100% pewny sposób na duże dochody. To jest program który zmieni Twoje życie! Swoją przygodę zacząłem dokładnie 8 miesięcy temu. Wtedy nie myślałem że w internecie można naprawdę tyle zarobić! Spróbowałem z ciekawości i ku memu zdziwieniu zarobiłem (w ciągu jednego miesiąca) 689zł z groszami.To było przecudne uczucie móc wypłacić tyle pieniędzy ale to nie wszystko! Zacząłem być bardziej aktywny na tej stronie i polecałem ją innym użytkownikom. Gdy minął kolejny miesiąc na moim koncie było ponad 4x więcej! dokładnie 2943zł z groszami! w ciągu tych 8 miesięcy zdążyłem zarobić grubo ponad 20.000zł niemożliwe?! MOŻLIWE! Sprawdź sam jeśli dalej nie wierzysz pod tym linkiem http://kasiora.latwy.pl Wystarczy że spróbujesz się na niej zareklamować oraz zostawisz włączony baner dzięki któremu zostajesz punkty. Obiecuje Ci że za nic tutaj nie zapłacisz, rejestracja jest darmowa, nic na tym nie stracisz! Jedynie co możesz to zyskać. Jeśli masz jakieś wątpliwości to wejdź w linka a przekonasz się że mówię prawdę! POLECAM BO NAPRAWDĘ WARTO! TO NIE JEST ŻADNA ŚCIEMA!
wilczycki / 213.31.11.* / 2012-02-21 23:18
Pan Premier kieruje się zachodem, dobrze ale na zachodzie pracownik który ma urlop to jedzie na wypoczynek to do 67 lat moze pracować a my Polacy jak mamy urlop to dorabiamy żeby kupić opał na zimę.W wieku 67lat Polak jest wyczerpany fizycznie i nerwowo.
dorotea / 85.222.86.* / 2012-02-21 20:14
Witam ,bardzo chciałabym zadać Donaldowi Tuskowi pytanie o treści-Jeśli pracuję fizycznie od 18 roku życia a obecnie mam 38 lat pracy to przyjmując jego ,,wspaniały'' pomysł na reformę będę pracować 49 lat tak? Aha i mam przyjąć do wiadomości ze dostane wyższą emeryturę tak? To niech id... skończony zrozumie ze po tylu latach to nie mam żadnych szans żeby do dotrwać do tej emerytury,i chyba o to chodzi ,żeby emeryci zniknęli prawda?
TooskZlikwidujPrzywileje / 213.238.67.* / 2012-02-22 16:20
Możesz przejść na swoją prywatną emeryturę kiedy chcesz.Państwową dostaniesz jak osiągniesz odpowiedni wiek.
TooskZlikwidujPrzywileje / 213.238.67.* / 2012-02-22 16:16
Możesz przejść na swoją prywatną emeryturę-kiedy chcesz. Państwową dostaniesz jak doczekasz odpowiedniego wieku.
sak / 46.112.22.* / 2012-02-21 12:56
Po podpisaniu w zeszłym roku przez Premiera
Deklaracji Praskiej, pozostało tylko podniesienie wieku emerytalnego dla polaków,
bo to oni będą pracować na odszkodowania dla organizacji Żydowskich za utracony na naszych ziemiach majątek pożydowski a nie mający prawnych spadkobierców.
bsf / 46.45.103.* / 2012-02-21 12:09
To nie jest żadna reforma emerytalna to zwykłe OSZUSTWO POspolite.Jeśli POzwolimy na to OSZUSTWO to tak bedziemy mieli państwo fatalnie zarządzane przez cyników i arogantów.
Kasy brakowało, brakuje i bedzie brakować ciągle ...POlityczna ferajna jest PO prostu pazerna i jedynym POcieszeniem jest to ,że każdy kiedyś umrze jak nie z głodu to z dobrobytu.
jw5 / 193.200.47.* / 2012-02-21 12:08
,,premier,, Pawlak juz powiedział dobitnie gdzie nas władza ma i za kogo uważa mowiąc że - Oprócz państwa są jeszcze organizacje społeczne, są kościoły, są ludzie dobrej woli, które pokazują ...to jest totalna pogarda wobec ludzi a sama ustawa emerytalna to nic innego jak EUTANAZJA,KAŻDY PRZECIĘTNIE INTELIGENTNY CZŁOWIEK WIE ŻE OBECNE TEMPO ŻYCIA JEST ZABÓJCZE A PADLINA KTÓRĄ JEMY DOPEŁNIA OBRAZU ZNISZCZENIA.wystarczy iśc na cmętarz i zobaczyc po nagrobkach w jakim wieku umierają ludzie,tylko pokolenia przedwojenne i międzywojenne dożywają póżnej starości ,młodsi już nie ...jak się nie obudzimy to za kilka lat będziemy uczciwie pracując zmuszeni (duża część spoleczeństwa juz teraz ma problemy aby przeżyć)chodzic na żebry i po śmietnikach.LUDZIE OBUDŻCIE SIE POKI NIE JEST ZA PÓŻNO!!!!!!!!!
Natter2 / 2012-02-21 11:27 / Tysiącznik na forum
Siedzę sobie przed oknem z widokiem 3,14 żdzi na dworzu ipada śnieg a na budowie pracuje brygada przy kryciu dachu .Pracowali nawet przy mrozie -20 .Przechodzą kiedyś obok nich powiedziałem zostawcie robotę przy takiej pogodzie .Odpowiedz -chyba że zapłacę im dniówkę.Do czego zmierzam, że Ci ludzie mają być zdolni do pracy do 67 lat? Kuwra tego kto to wymyślił kazał bym jemu tylko stać na budowie przez 8 godzin.Sam jestem a raczej byłem budowlańcem od 1955r.i wiem co to za pracatam praca. powyżej 60ciu lat nikt tego nie wytrzymuje..a dużo moich znajomych nie przezyło 70 lat.
marta2707 / 83.10.236.* / 2012-02-23 18:59
Ja mam taki pomysł, pewnie nie tylko ja:) Proponuję, żeby premier razem z każdym "pajacem" z rządu przez chociaż tydzień popracowali na budowie TYLKO przez 8 godzin dziennie. Niejednokrotnie zdarza sie przeciez, ze ludzie tam pracujacy ciągna po 10, 12 godzin. Niech sobie ponosza i pomieszaja wylewke, a pozniej debatuja na temat podniesienia wieku emerytalnego!!!!
poprzecie / 81.190.136.* / 2012-02-21 11:23
Tuskoland = marne ubeckie państewko
bobbby / 89.76.161.* / 2012-02-21 10:14
strata czasu Premiera - oni są nie reformowalni i chodzi im tylko o permanentną krytykę a nie o dobro kraju - zobaczycie komentarze pisu po spotkaniu
;-))) / 199.67.203.* / 2012-02-21 10:54

strata czasu Premiera - oni są nie reformowalni

Powiedział bym raczej że nasz rząd z premierem na czele jest niereformowalny. Nie ważne czego chce lud premier i tak wie lepiej.

Psełdo reformy w wykoniu PO:
- reforma emerytalna: zabranie kasy z funduszu rezerw demograficznych, zwiększenie wieku emerytalnego, pozbawienie emerytów dodatkowego żródła zarobku (praca lub emerytura)

- reforma zdrowia: wykreslenie wielu leków z listy leków refundowanych

- reforma oświaty - likfidacja szkół, zmniejszenie liczby godzin niektórych przedmiotów (historia, biologia itp), drugi kierunek na studjach jużnie jest bezpłatny.


chodzi im tylko o permanentną krytykę a nie o dobro kraju

Nie powiesz mi że powyższe "reformy" PO jeśli można nazwać je reformami działaja na korzyść państwa? Bo państwo to nie tylko terytorium ale przede wszystkim ludzie którzy je zamieszkują.
Obowiązkiem opozycji jest konstruktywna krytyka rządu bo z tego co widze media nie radzą sobie z tym zbyt dobrze.
Lorunia / 188.47.34.* / 2012-02-21 10:27
Za to reformowalny jest gargamel , który powiedział ze szczerością do bólu , że trzeba zrobić te emerytury w ten sposób aby jak najkrócej je wypłacać ! i tu wali się cała kłamliwa wersja o średniej życia ponad setkę ....hm ..
hadson / 79.185.152.* / 2012-02-21 09:59
brawo dla PO wysze podatki dla bogatych polakow co zyja w biedzie wiecej pracowac aTUSK jak przestanie byc premierem to jdzie na emeryture bo to dobra+drorzyzna brak drog i brak glowy do rzadzenia -banki nie placa podatkow /wsciekly minister/to drwina emrryt placi a te ktur mamiljonowe dochdy nie bo banki nie polskie
nie_ekonom / 212.76.46.* / 2012-02-21 09:51

PiS nie zgadza się na podniesienie wieku emerytalnego. Rzecznik partii Adam Hofman mówi, że dla Prawa i Sprawiedliwości obca jest logika, że im dłużej pracujemy, tym krócej żyjemy na emeryturze.

Ok, przeczytałem to zdanie z dobre 10 razy i albo jeszcze się nie obudziłem albo to nie ma żadnego sensu.

Błąd redakcji? Czy on tak faktycznie powiedział? Może mi ktoś wytłumaczyć logikę tego stwierdzenia?
TooskZlikwidujPrzywileje / 80.50.233.* / 2012-02-21 12:34
Bo w szkole nie było zajęć z logiki!
@@@ / 89.68.238.* / 2012-02-21 11:04

Może mi ktoś wytłumaczyć logikę tego stwierdzenia?

Czego nie rozumiesz?
PiS sie nie zgadza na podnoszenie wieku emerytalnego tylko po to aby ludzie krocej pobierali emeryture.
Jest to reakcja na slowa Vincenta.
hadson / 79.185.152.* / 2012-02-21 10:42
TO prawda ilu polakow dorzwywa 67 lat to poto abys placil a niebral ani grosz robisz dlugo pieniadzezostaja inym nie polakom tylko dla finasjry moim zdaniem powrca paniszczyzn 21wieku to tylko przez kochluz europa
bez pracy / 79.186.121.* / 2012-02-21 09:36
mam 58 lat i od kilku lat nie mogę dostać pracy nie wiem z czego płacić rachunki z czego żyć jak tak będzie dalej to pójdę kraść i trafię do więzienia to dobra alternatywa ale co z żoną
;-))) / 199.67.203.* / 2012-02-21 10:37
Nie będzie żadnego referendum, bo demokracja w Polsce jest tylko pozorem. To, że raz na cztery lata postawisz krzyżyk i wrzucisz swój głos do urny mie oznacza że żyjemy w państwie demokratycznym.

Najnowsze wpisy