Forum Polityka, aktualnościKraj

Reforma emerytalna w Polsce. Specjaliści wyjaśniają

Reforma emerytalna w Polsce. Specjaliści wyjaśniają

Wyświetlaj:
acromion / 83.5.85.* / 2012-02-25 10:43
Witam. Chcę Ci zaprezentować prawdziwy i w 100% pewny sposób na duże dochody. To jest program który zmieni Twoje życie! Swoją przygodę zacząłem dokładnie 8 miesięcy temu. Wtedy nie myślałem że w internecie można naprawdę tyle zarobić! Spróbowałem z ciekawości i ku memu zdziwieniu zarobiłem (w ciągu jednego miesiąca) 689zł z groszami.To było przecudne uczucie móc wypłacić tyle pieniędzy ale to nie wszystko! Zacząłem być bardziej aktywny na tej stronie i polecałem ją innym użytkownikom. Gdy minął kolejny miesiąc na moim koncie było ponad 4x więcej! dokładnie 2943zł z groszami! w ciągu tych 8 miesięcy zdążyłem zarobić grubo ponad 20.000zł niemożliwe?! MOŻLIWE! Sprawdź sam jeśli dalej nie wierzysz pod tym linkiem http://kasiora.latwy.pl Wystarczy że spróbujesz się na niej zareklamować oraz zostawisz włączony baner dzięki któremu zostajesz punkty. Obiecuje Ci że za nic tutaj nie zapłacisz, rejestracja jest darmowa, nic na tym nie stracisz! Jedynie co możesz to zyskać. Jeśli masz jakieś wątpliwości to wejdź w linka a przekonasz się że mówię prawdę! POLECAM BO NAPRAWDĘ WARTO! TO NIE JEST ŻADNA ŚCIEMA!
misio-FROMWROC / 87.105.134.* / 2012-02-22 20:39
wprowadzali OFE, a teraz tusk (już w PO) UWALA OFE! kiedy te ekono-matołki myśleli i mówili prawdę: wredy, czy dzisiaj?
RW345 / 95.48.168.* / 2012-02-21 15:08
wyhspy kanaryjskie lub Malediwy jak miało byc w OFE. Gdzie sa te gn*oje ,ktore o tym mówiły, no gdzie.
rozum / 62.244.141.* / 2012-02-21 12:52
moja emerytura i mój problem - chcę te 1350,- i odpoczynku a nie każcie mi pracować bo mogę do tych 1552,50 nie doczekać/różnica 202,50/ czy dla takiej kasy warto się poświęcać?myślę, że nie PO nie myśli o nas !!! tylko jak tego biegnego robola zgnębić by nie zdążył pobrać ani jednej emerytury i problem już rozwiązany a ile takich osób będzie? prosty rachunek
Lorunia / 188.47.34.* / 2012-02-21 10:43
Specjaliści już wypowiadali się w wielu kwestiach ! najbliższe temu tematowi to przyszłe emerytury pod palmami ! miało być pieknie i szczęśliwie ! Parę lat temu były trzy reformy w jednym czasie mialo być ! och co to nie miało być! jedną z tych reform to służba zdrowia ! dalej już nie mogę ! o tych fachowcach ..
nielubięrudego / 89.73.141.* / 2012-02-20 22:14
Tusek słucha co Niemcy lub iine kraje mówią (tak jak w sprawie acta)
Nie tak dawno słyszałem że KE zaleca podniesienie wieku emerytalnego
Wolałbym żeby:
rządził prawdziwy rząd, albo wprost inny kraj(np niemcy przynajmniej pensja minimalna wynosiłaby też 1400 ale końcówka nie PLN a EUR)
NIE CHCĘ CZEGOŚ TAKIEGO JAK TERAZ, CZYLI RZĄDZI NAMIESTNIK
Ryszard W / 83.10.119.* / 2012-02-20 21:03
Góra, Bukowski plejada kłamców lub idi*otów z tytułami i pretensjami do posiadania wszelkiej wiedzy. Panie Góra , zostawcie OFE z dziedziczeniem , to wystarczy. Niech panstwo nie okrada obywateli.
Bajki dla dorosłych / 83.238.152.* / 2012-02-20 20:51
Ekologczne jajko będzie po 5ozł, marchewka po 10 i tylko kij od marchewki coraz dłuższy ,i zawsze pod ręką.
Polak na uchodztwie od polskiej glupoty zagranica / 86.180.10.* / 2012-02-20 20:44
ja moge wyliczyc na podstawie danych przytoczonych jaka bedziemy miec emeryture w 4500 roku i ile przyrosnie w Polsce miejsc pracy jakies miliony juz mi wychodza, hehehe, i jak o wdziwo mimo ,ze ludzie beda pracowac do 300 roku zycia ,ciagle bedzie przyrastac liczba miejsc pracy o cale miliony!!

smiech na salei, te wasze wyliczenia,moje dziecko w 2 klasie podstawowki moze z niewleika moja pomoca takie wyliczenia wam przedstawic
ale specjalisci

a kto chce zyc zgodnie z ustawa o wieku emerytalnym, niech sie przygotuje na klapki w zimie jeszcze.Kononowicz to prawdziwy prorok, niczego nie bedzie...pytanie czy w 2020 czy w 2025?
Polak na uchodztwie od polskiej glupoty zagranica / 86.180.10.* / 2012-02-20 20:37
a dlaczego nie napiszecie,ze Kobietom NIe Oplaca sie zyc w tym poronionym kraju!! dlatego.ze:
1) mimo zrownania wieku emerytalnego, kobiety wciaz maja dostawac mniejsza emeyture niz faceci . niby dlaczego???
2) emerytura kobiet nawet w przypadku przepracowania wszystkich lat bez przerw bedzie wynosic gora 23% sredniej placy z ostatnich okresow skladkowych, czyli ile trzeba zarabiac majac 57-67 lat zeby dostac 2500 zl brutto merytury, gdy czlowiek majac juz 45 lat jest balastem na poslkim rynku pracy!
3) Kobiety nie dziedzicza juz emerytury po np. mezu, ktory moglby miec lepsza emeryture, no bo chodzi o oszczednosci!! a jakze przezeranie kasy przez urzedasowe panstwo polskie,TFU!
4) kobiety gdy urodza musza bac sie o miejsce pracy a do tego im wiecej dzieci, tym mniejsze wynagrodzenia,tym krotsze okresy skladkowe,tym mniejsza emerytura albo ZADNA (ostrzegam),jesli kobieta postanowi opiekowac sie dziecmi dluzej niz krocej!, poza tym wiecej roboty,mniej kasy itp i wiecej wyzysku i oszukanstwa ze strony pazernego panstwa urzedasow!

NIGDY i NIC nie skloni mnie do powrotu do tego BAJZLU i shitu!
i to by było na tyle / 83.29.166.* / 2012-02-20 20:33

Zdaniem Bukowskiego większa liczba pracujących to większy PKB

I dlatego mamy 2 mln bezrobotnych i conajmniej drugie i trzecie tyle wygnańców zwanych dla niepoznaki "emigrantami"
dgen / 2012-02-20 20:24 / Tysiącznik na forum
dwóch gości idzie chodnikiem pod kancelarią premiera.........
z otwartych okien słyszą dobiegające gromkie "sto lat"

- obchodzą imieniny tuska ? - pyta jeden
- nie - odpowiada drugi - debatują nad wiekiem emerytalnym
Natter2 / 2012-02-20 20:12 / Tysiącznik na forum
Specjaliści pokroju Balcerowicza też wychwalali OFE pod niebiosa.Co z tego mają przyśli emeryci 26 mld straty .
boghry / 79.184.149.* / 2012-02-25 13:21
Jesteś w błędzie 36,5 mld zł w plecy!
x69 / 77.255.152.* / 2012-02-20 20:11
To jako przyklad podam kobiety ktore wracaja z macierzynskiego. Na zachodzie sa postrzegane z wiekszym szacunkiem w Polsce . sa zwalniane.
Drugi argument o finansowaniu. Juz takie wyliczenia tylko odnosnie drog juz byly przy okazji podatku na drogi w cenie paliwa. Drog jak nie bylo tak nie ma. Niestety pieniadze zpodatkow sa marnotrawione na rozne dziwne rzeczy np. pensje pana Kaplera a nie przeznaczane tam gdzie sa one potrzebne I to jest problem ze wychodza one bokiem
Przytaczanie tego typu argumentow jest dobre w Niemczech a nie w Polsce ktora jest krajem kombinatorow i kretaczy
Sartro / 178.235.149.* / 2012-02-20 19:56
Witam,
Nie jestem ekonomistą i pewnie nigdy nie będę, ale trudno mi w to uwierzyć, że pracując 30 lat uzyskam emeryturę w wysokości 1350 zł, a jak 2 lata dłużej to już 1550 zł.
Co gorsza skoro teraz pracuje na ZUS tzw. wyż demograficzny i już są problemy z płynnością ZUS to choćbyśmy pracowali do stu lat, nie uda nam się utrzymać tego chorego systemu. Zamiast reformować coś co z góry jest przegrane lepiej zacząć myśleć nad zmianą systemu.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy