Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Reforma emerytur. Gomułka chwali decyzję koalicji

Reforma emerytur. Gomułka chwali decyzję koalicji

Wyświetlaj:
ewatka / 109.196.86.* / 2012-04-01 08:39
Obecnie mniej lub bardziej oficjalnie słyszymy, że jednak trwają zabiegi o fotel szefa Komisji Europejskiej w 2014 r. dla polskiego premiera. Eurokraci, którzy arbitralnie narzucają Europejczykom, co mają myśleć i robić, a także kiedy mają przejść na emeryturę, mają na swój użytek specjalny uprzywilejowany system emerytalny.(67, 75, …tak w nieskończoność) Urzędnicy Komisji Europejskiej z reguły przechodzą na emeryturę w wieku 63 lat, ale możliwe jest to też wcześniej, już w wieku 55 lat. Panie premierze, przed księdzem się nie klęka - tylko przed Panem Bogiem. Za to nie należy klękać przed tymi, przed którymi pan nabożnie klęczy, najwyraźniej licząc dla siebie na euroemeryturę w wysokości 40 tys. zł miesięcznie, a więc świadczenie wcześniejsze i wielokrotnie wyższe niż Pan proponuje Polakom.
(@) / 89.79.218.* / 2012-03-31 17:47
Gomułka ! chłopie, daj se siana.....
RUMCAJS ZBÓJNIK / 95.50.99.* / 2012-03-29 19:54
CZŁOWIEK CHWIEJNY ,I SZYBKO ZMIENIAJĄCY SWE POGLĄDY TO DLA NIE BEZ AUTORYTETU
deck / 62.141.200.* / 2012-03-29 19:15
> Emerytura cząstkowa dla kobiet będzie
> naprawdę bardzo niska. Myślę, że większość
> kobiet nie będzie chciała z nich korzystać.

No to sobie poreformowali.:-DDD
Czy profesor w ogole czytal to, co powiedzial?:-DDD

Ambicje i pomysly rzundu i elyt najwyrazniej sprowadzaja sie do checi ogrywania ludzi znaczonymi kartami.
Ptak; / 83.4.42.* / 2012-03-29 18:57
Wielki mi Profesorek i Teoretyk ... rzygać się chce jak się czyta wypowiedzi takiego warcholstwa ...

... Masy będą robić w pocie czoła i nie doczekując emerytur, a taki Profesorek będzie sobie czytał książki, p******** w stołek i prowadził oświeceniowe wykłady ...

Prawdziwa Marność nad Marnościami !
niewierzący ateusz / 79.186.177.* / 2012-03-29 18:19
zajumali mi połowę dwuletniej emerytury,pewnie w nadziei ,że jeśli nie będę w stanie pracować , to przez te dwa lata zdechnę z głodu i braku opieki medycznej i nie będą mi musieli płacić wcale, i takie zwykłe złodziejstwo szanowny prefesor zwie reformą ? bez jaj bo kutwa jestem wściekły

Najnowsze wpisy