Forum Forum podatkoweInne

Reforma podatków - mniej zmian?

Reforma podatków - mniej zmian?

Przedsiębiorca / .* / 2003-03-19 13:53
Komentarze do wiadomości: Reforma podatków - mniej zmian?.
Wyświetlaj:
trebor / .* / 2003-03-20 09:34
Nasz minister finansów zachowuje się jakby jego w Polska znajdowała się w okresie, co najmniej stabilnego rozwoju. Pan minister nie zauważył, że w okresie swojego administrowania praktycznie wszystkie wskaźniki rozwoju gospodarczego uległy pogorszeniu, no poza inflacją, mało tego zbliżamy się do punktu krytycznego pod względem relacji zadłużenia do produktu krajowego. Nowa ekonomia (trzecia droga pana Kołodki) polegająca na pobudzeniu wzrostu gospodarczego poprzez wzrost podatków nie rokuje nam szybkiego wyjścia z kryzysu lub chociażby zahamowania negatywnych tendencji, takich jak wzrost bezrobocia czy szarej strefy w gospodarce. Tak więc dla dobra wszystkich pan minister chyba powinien przynajmniej na jakiś czas oszczędzić nam kolejnych autorskich pomysłów.
Takor / .* / 2003-03-20 00:39
Ogólniki, ogólniki, ogólniki - coraz mniej daję wiatry w faktyczną reformę. Dużo propagandowego pudru - iluzoryczne zmiany. Generalnie widzę realny wzrost opodatkowania tych którzy nakrecają gospodarkę - nie jestem przekonany do takiej metody, bo gdzie ja znajdę przcę jeśli ci bogaci wszystko oddadzą fiskusowi. Ani w fabryce ( bo nikt nire kupi) ani nawet do mycia okien ( bo nikt nie wynajmie) - boję się tego po tym co ministerstwo finansów wyprawia ostatnio - boję się o mozliwość zarobienia.
Przedsiębiorca / .* / 2003-03-19 13:53
Lewicowa kooalicja wkońcu wszystko rozwali. Kołodko i spółka - już naprawdę nie macie z czego nas łupić. Po prostu zamkniemy biznesy i pójdziemy na zasiłek. Z czego zapłacicie?OK już wiem zlikwidujecie zasiłki....

Najnowsze wpisy