Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Reforma szkolnictwa w Polsce. Kontrrewolucja oświatowa PiS może okazać się bardzo kosztowna

Reforma szkolnictwa w Polsce. Kontrrewolucja oświatowa PiS może okazać się bardzo kosztowna

Wyświetlaj:
NIKUS1956 / 176.118.136.* / 2015-10-30 07:25
JAK ZWYKLE TO CZYM NAS PIS MAMIŁ I MAMI TO WSZYSTKO ŚCIEMA I JEDYNE CO REALNE TO FAKT ŻE TE PLATFUSY I NIEROBY PO PROSTU CHCĄ PCHAĆ SIE DO KORYTA I DO KASY. NIC DLA POLAKÓW I POLSKI. JA W TEJ POLSCE NIE ŻYJĘ I NICZEGO OD NICH NIE OCZEKUJĘ. BO TO NIEROBY I NIEUDACZNICY.
hala / 31.179.255.* / 2015-10-30 07:22
i znow sfalszowane wybory, nalezy jej powtorzyc prawda pisowcy
Ruskaboda / 89.168.10.* / 2015-10-30 06:39
Wypełnione karty do głosowania znaleziono w Płocku. Policja prowadzi dochodzenie
glos / 91.203.247.* / 2015-10-30 06:38
Wpierw zaczac od likwidacji um.smieciowych-zlecenie,i zwazanej z tym procederem patologi agencji pracy tymczasowej tzn do smierci,przeswietlenia pefronu,agencji pracy tymczasowych,zdelegalizowania tzw HR wspolczesnej formy segregacji niewolnikow od tych spraw zaczac !
kobra1956 / 77.46.100.* / 2015-10-30 06:33
Żadnej z obietnic nie dotrzyma PiC po za jedną....Zniszczy Polskę i Polaków....
Piotr611 / 89.230.228.* / 2015-10-30 06:25

Czy Prawo i Sprawiedliwość zrealizuje obietnice wyborcze?

Co to za głupie pytanie ? Skoro obiecało to nie ma innego wyjścia bo inaczej okaże się że ta partia jest g---o warta !
Gim-baza. / 5.172.236.* / 2015-10-30 05:49
Po co wydawać kasę na reformę oświaty jak gimnazja się sprawdziły. Wyniki uczniów są coraz wyższe, przemocy jest więcej w podstawówkach. Niech ruszą gospodarkę a wychowaniem niech w końcu zajmą się roszczeniowi rodzice.
ino / 79.213.137.* / 2015-10-30 04:23
Witam proszę mi powiedzieć jak ma być dobrze jak maszyny (roboty ) zastępują ludzi (wypierają ich z rynku nie chorują nie potrzebują urlopów itd...) ,Ja sam pracuje w firmie w której maszyny w ciągu 2 lat zabrały prace dla 24 osób.Jak ludzie mają pobudzić rynek (z czego ) jak nie mają pieniędzy i nie mają za co kupować towaru ? Może zamiast skupiać się na temacie emisji co2 powinno się skupić na tym temacie i wprowadzać jakieś udogodnienia dla firm które stawiają na prace ludzi ,ograniczyć podatkami procentowo ile dana firma może wprowadzić innowacji (MASZYN) bo widzę że tu się rodzi wielki problem.Chodzi mi o to że firmy upadają bo nie mają obrotu ,a ludzie nie kupują bo nie mają pracy (roboty przejęły ich role ) może pora wprowadzić pułap i określić ile w danej firmie (procentowo ) może ludzi zastąpić maszyny i nadwyżki tak opodatkować żeby lepiej (taniej )było zatrudnić Kowalskiego . Ja wiem że to może banalny temat ale zaczyna być problemem,bo jak maszyny będą robiły wszystko za ludzi to co z nami ???
ino / 79.213.137.* / 2015-10-30 04:17
Witam proszę mi powiedzieć jak ma być dobrze jak maszyny (roboty ) zastępują ludzi (wypierają ich z rynku nie chorują nie potrzebują urlopów itd...) ,Ja sam pracuje w firmie w której maszyny w ciągu 2 lat zabrały prace dla 24 osób.Jak ludzie mają pobudzić rynek (z czego ) jak nie mają pieniędzy i nie mają za co kupować towaru ? Może zamiast skupiać się na temacie emisji co2 powinno się skupić na tym temacie i wprowadzać jakieś udogodnienia dla firm które stawiają na prace ludzi ,ograniczyć podatkami procentowo ile dana firma może wprowadzić innowacji (MASZYN) bo widzę że tu się rodzi wielki problem.Chodzi mi o to że firmy upadają bo nie mają obrotu ,a ludzie nie kupują bo nie mają pracy (roboty przejęły ich role ) może pora wprowadzić pułap i określić ile w danej firmie (procentowo ) może ludzi zastąpić maszyny i nadwyżki tak opodatkować żeby lepiej (taniej )było zatrudnić Kowalskiego . Ja wiem że to może banalny temat ale zaczyna być problemem,bo jak maszyny będą robiły wszystko za ludzi to co z nami ???
Max633 / 95.50.70.* / 2015-10-30 01:56
Kluzik Rostkowska łże jak pies. To co mówi oznacza, że w ogóle nie zna się na szkolnictwie albo uprawia typową dla siebie czarną propagandę. Ilość etatów w szkołach się nie zmieni. Gimnazja będą wygaszane rocznikowo a nie od razu w całości. Ilość klas się nie zmieni, tylko 2 klasy zostaną dłużej w podstawówce, jedna wraca do liceum, więc żadni nauczyciele nie muszą się obawiać o swoją pracę. Poza tym jakim cudem jak 6-latki nie pójdą do szkoły to ma zabraknąć kasy dla emerytów?? To jest jakiś absurd i kolejna próba skłócania Polaków,
Skok102 / 92.63.47.* / 2015-10-30 00:29
Szkoda ze Pani Kluzik nie pytała o to przed wyborami !!! Może by kilkanaście tysięcy nauczycieli zastanowiło sie na kogo głosować
robertes / 37.7.40.* / 2015-10-29 23:43
Dajcie spokój, jeszcze się nowy rząd nie uformował nie było zaprzysiężenia posłów a WY już dzielicie skórę na niedźwiedziu mówią, że nie da się jej wygarbować! Cierpliwości
warszawiak 416 / 78.11.152.* / 2015-10-29 23:40
Zapraszam nauczycieli pod Urząd Rady Ministrów , oczywiście jak już będzie tam siedziała Szydło .
miomiu / 89.77.131.* / 2015-10-29 23:25
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów. "
S. Lem
Bezimienny1193 / 83.168.65.* / 2015-10-29 23:19
Kolejna reforma szkolnictwa brawo PIS, gimnazjum to faktycznie nic dobrego, ale po co kolejna reforma?Tracą na tym rodzice, nie można kupić używanych książek, bo praktycznie co roku jest nowa reforma, to już się staje nienormalne. Wątpie także żeby miało to pomóc w zmienieniu nastawienia i zachowania dzieci, czasy się zmieniły, dzieci również. Ale lepiej wydać pieniądze....bo nie ma na co ich wydawać.
ggraga / 77.255.223.* / 2015-10-29 23:33
Mam obawy o pierwszaków gdy będa w jednej szkole z osmioklasistami - ci strasi nauczą te mniejsze dzieci jak zazywać dopalacze. Pamiętam jak sie bałam o moja córke gdy dorosła młodzież waliła niczym stado koni ze schoidów a ona wielerazy z tych schodów spadała, a teraz maluchy dostana dopalacze w WC - ale bedzie super zabawa.

Najnowsze wpisy