Forum TechnologieZdrowie i medycyna

Refundacja in vitro. Po pierwszym miesiącu zarejestrowano 2915 par

Refundacja in vitro. Po pierwszym miesiącu zarejestrowano 2915 par

Wyświetlaj:
malinoweoczy / 164.126.236.* / 2013-10-13 11:28
mnie bardzo cieszy, że w tej kwestii można liczyć na wsparcie państwa. Jednak taki zabieg jest sporym wydatkiem dla wielu par. Tylko trzeba wybrać odpowiednią klinikę. Mnie dość mocno interesuje Invimed, po pierwsze z tego, co jest mi wiadomo, jedna z lepszych klinik w leczeniu niepłodności, druga rzecz, że można w Gdyni zostać przyjętym bez większych kolejek, a to też jest ważne, bo jednak jak się czeka na dziecko, chce się jak najszybciej poddać zabiegowi, żeby już później czekać na pociechę.
Tani Drań / 93.159.53.* / 2013-08-01 16:08
i tle zarobi 26 klinik. Czyli wypada po ca 9.615 tys. zł na klinikę. To dla nich interes na ludzkim nieszczęściu. Szkoda słów i zarodków tych nie wykorzystanych które są spuszczane do WC.
rurek890 / 178.43.250.* / 2013-08-07 18:40
dokładnie to samo mógłbyś powiedzieć o każdym lekarzu prywatnym - że robi kasę na cudzym nieszczęsciu :>

Ja jestem ZA tym programem, moja siostra stara się o dofinansowanie w warszawskim InviMedzie. Dla niej to jedyna szansa w tym momencie na dziecko, starali się z mężem długo, bezskutecznie.
W tym momencie ich nie było stać na in vitro, a dzięki programowi mają szansę na posiadanie maleństwa!

Najnowsze wpisy