Forum Polityka, aktualnościPolityka

Regulaminowa pałka marszałka Jurka

Regulaminowa pałka marszałka Jurka

Money.pl / 2006-08-22 15:12
Komentarze do wiadomości: Regulaminowa pałka marszałka Jurka.
Wyświetlaj:
zm55 / 82.160.255.* / 2006-08-23 12:21
Dzisiaj atak moheru. A obserwator to chyba założył opaskę na oczy i do tego jest głuchy. Właściwie powinien podpisywać się "pisuarowy agitator"
obserwator / 83.20.174.* / 2006-08-27 07:07
odpowiadam: nie jestem członkiem PiS, nie jestem agitatorem PiS, ale jestem zwolennikiem stanowczości i umiejętności znajdowania wlaściwej drogi na rozstaju dróg , gdy nie ma znakow drogowych, bo je ktoś poprzestawiał - mam tu na myśli opozycję. Przytocze fragment znanej fraszki .." ta droga co do nikąd , pośrod zbórz sie wiła, nie szukając niczego, do szczęścia trafiła.."
Najlepszym i najskuteczniejszym ludziom polityki ,w polityce tego szcześcia życzę, bo milość to zycie, ale rożne sa oblicza miłości, w polityce też się to obserwuje.
obserwator / 83.20.220.* / 2006-08-22 21:57
Pan Marszałek Jurek pelni funkcje odpowiedzialnie , stanowczo i skutecznie, nie pozwala aby zbiorowisko nie zabłądzilo >> jest on super jako przywodca w sali sejmowej. Opozycja to wilki ktore czychaja żeby owieczki pogonic gdzie pieprz rosnie, nawet zakladaja czapki niewidki, one sa ale jakby ich nie było. Po całej zabawie w obstrukcje parlamentarną z udziałe głównie PO bo reszta opozycji to niebyt polityczny, jak człowiek patrzy to przeciera oczy ze zdumienia. Jezeli przywódcy opozycji tylko umieja i stosuja obstrukcję parlamentarną a cała reszta ich partii idzie za nimi w niebyt polityczny w przepaść, to jest przeraźliwie smutne ale moje oczy to widzą. Wielu ludzi w Polsce ma mizerne emerytury lub renty tylko dlatego, że kiedyś nie podjeli pracy i zwolniono ich dyscyplinarnie>> zatem pytanie, juz czas najwyzszy aby sejm uchwalil prawo, że jeżeli cala zbiorowość posłów nie głosuje i gra na brak qorum, to nie wykonuje pracy, i takiego posła należy karać karami regulaminowymi, az do zwolnienia włącznie, nie może być posłem leń bo czyni szkode wyborcom, straty zaniechania tez mozna policzyc.
Jak widzę krzywe uśmiechy i rozbiegane oczy przywódcow opozycji to zaczynam sie zastanawic czy nie powinni dać sie zbadać i pójść na zwolnienie lekarskie, nie sa zdrowi to widać i słychać.
obserwator / 83.20.220.* / 2006-08-22 21:57
Pan Marszałek Jurek pelni funkcje odpowiedzialnie , stanowczo i skutecznie, nie pozwala aby zbiorowisko nie zabłądzilo >> jest on super jako przywodca w sali sejmowej. Opozycja to wilki ktore czychaja żeby owieczki pogonic gdzie pieprz rosnie, nawet zakladaja czapki niewidki, one sa ale jakby ich nie było. Po całej zabawie w obstrukcje parlamentarną z udziałe głównie PO bo reszta opozycji to niebyt polityczny, jak człowiek patrzy to przeciera oczy ze zdumienia. Jezeli przywódcy opozycji tylko umieja i stosuja obstrukcję parlamentarną a cała reszta ich partii idzie za nimi w niebyt polityczny w przepaść, to jest przeraźliwie smutne ale moje oczy to widzą. Wielu ludzi w Polsce ma mizerne emerytury lub renty tylko dlatego, że kiedyś nie podjeli pracy i zwolniono ich dyscyplinarnie>> zatem pytanie, juz czas najwyzszy aby sejm uchwalil prawo, że jeżeli cala zbiorowość posłów nie głosuje i gra na brak qorum, to nie wykonuje pracy, i takiego posła należy karać karami regulaminowymi, az do zwolnienia włącznie, nie może być posłem leń bo czyni szkode wyborcom, straty zaniechania tez mozna policzyc.
Jak widzę krzywe uśmiechy i rozbiegane oczy przywódcow opozycji to zaczynam sie zastanawic czy nie powinni dać sie zbadać i pójść na zwolnienie lekarskie, nie sa zdrowi to widać i słychać.
DA / 195.225.71.* / 2006-08-22 21:46
I tą pałką skutrecznie zmusi do pracy darmozjadów z PSL, SLD i PO do głosowania. To jest podstawowa czynnosć, za którą dietę od nas otrzymują...
DA / 195.225.71.* / 2006-08-22 21:50
Obowiązkiem marszałka, jest realizowanie porządku obrad. A tam jak byk było głosowanbie nad uzupełniemniem składu komisji samorządowej. Skoro przy pierwszym głosowaniu nie było kworum, głosowanie w świetle regulaminu sejmowego NIE ODBYŁO SIĘ. Więc powtórne głosowanie nie było żadnym wymachiwaniem pałką marszałkowską Panie Pilewski...
krzyhoo / 83.26.240.* / 2006-08-22 16:09
Prezesie Tusk - zblokuj się z SLD i PSL, wycyckaj kaczystów w wyborach samorządowych, albo daj sobie siana z polityką. Jak wyborca PiS zniósł mężnie romans polityczny wierchuszki z przestępcami o rodowodzie komunistycznym czy nazistowskim, to wyborca PO przezwycięży wstręt do olejniczaka. Chyba, że woli "umrzeć za Niceę" i to samotnie
keskese / 2006-08-27 08:12 / Reprezentacja Polski
rodowodzie nazistowskim ?? wstrętu do olejniczaka nikt nie może przełamać. fakty ?? otóz jest taka kanapa PD. jej popularność w społeczeństwie jest równa zawartości alkoholu we krwi miecia. promile jakieś dwa. i oto nawet ta kanapa doznała rozpadu ostatnio po zawiązaniu koalicji z SLD. ja nie chce być złym prorokiem ale tym co mówią o sojuszu z komuchami przestrzegam. nie chce podzielonej platformy. ja chce silnej partii konserwatywno - liberalnej, z poważnym kierownictwem.
DA / 195.225.71.* / 2006-08-22 21:40
No to zobaczymy kto kogo wycycka...Tusk i jego cienka świta przegrali dotychczas wszystko, co wygrać podobno mogli...
Sabre / 2006-08-22 15:12 / Tysiącznik na forum
W PiS ostatnio wyroiła się masa wojowników walczących z trupem komuny czy też fantasmagorycznym układem. Te heroiczne wysiłki posłów z opuszczonymi do kolan spodniami, filozofów-tytanów z zacięciem bankowym, czołowych przedstawicieli politbiura IV RP, nie wspominając już o parze w której jest samo dobro, porównać można li tylko z działaniami tak przez nich opluwanej PZPR.
Odzyskanie urn wyborczych przez PiS ma im zapewnić więcej władzy.
PiS jako partia ideologiczna, w której właścicielami „prawdy” są oczywiście panowie K. , władzy pragnie bardziej niż powietrza. A prawdziwa władza to nie tylko mandat poselski, teka ministra czy nawet gabinet premiera lub prezydenta. Prawdziwa władza to redukcja narodu do „ciemnego narodu” wierzącego we wszystkie bzdury. Ale żeby redukować, PiS musi mieć wszędzie swoich ludzi. Aby to osiągnąć jedynie słuszna partia jest gotowa zmienić politykę (i tak już brudną) w kloakę.
Nowa urna wyborcza w magiczny sposób doda niektórym wzrostu i skieruje oddane głosy we właściwe ręce.
DA / 195.225.71.* / 2006-08-22 21:43
Podobni jak Pan propagują obecnie modę na inteligencję. Bo podobno niemodnie być mocherem, za to trendy jest bycie "wyuczonym" lub "samozwańczym" intelektualistą....Najlepiej na lekturze Wyborczej i multimedialnych klipach TVN...
Sabre / 2006-08-23 08:47 / Tysiącznik na forum
No i muszę się z Panem zgodzić. Propaguję modę na myślenie, gdy Pan propaguje modę na bycie moherem.
P.S.
Czy to ten moher każe Panu posądzać każdego niesympatyka PiS o złowrogie czytelnictwo Wyborczej i niesłuszny ogląd klipów TVN ... . Nie czytam Wyborczej, czasem oglądam TVN 24.
keskese / 2006-08-27 08:06 / Reprezentacja Polski
czytanie trybuny i NIE też jest trendy. i mówienie że PO to skuteczna partia, a tusk to skuteczny polityk, niewypowiadanie słowa werhmaht oraz jedzenie pasty zamiast makaronu... tylko jak się jada paste zamiast makaronu to oprucz wypastowanych ust miewa się fantasmagorie typu "PO ma plan naprawy" albo "PO ma strategie wyborczą"
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-08-27 10:47
"zatem sporo nas. czytamy von Hayeka, miltona friedmana i głosujemy na pis"
A nie mówiłem, że jeśli nawet czytacie, to jedynie, by się pochwalić i zaimponować, a z pewnością bez zrozumienia? Oczytany człowiek zawsze napisze "oprócz", bo przy "oprucz" to mu "pękają oczy".
keskese / 2006-08-29 20:39 / Reprezentacja Polski
ja miołem some dwuje z polskiego bo paliliśmy marie na parapecie. a ty pewnie brylami straszysz kobiety na ulicy. jak ci oczy pękają to nie od mojego żę, oprócz, oprucz, jush, kush itd tylko od tego żę masz dipotrii za wiele...
a na temat powyższych teoretyków ekonomii - wyzywam cię na pojedynek antypisie - merytoryczny. dyskusja. właśnie ci dałem w morde rekawiczką narciarską bo innej nie mam a tak zwyczaj karze. zobaczymy kto czyta i nie rozumie...
Mops / 83.22.203.* / 2006-08-22 15:12
W dniu dzisiejszym mieliśmy do czynienia z kolejnym , 374 brutalnym atakiem PO na PiS.

Najnowsze wpisy