Forum Forum dla firmZakładanie firmy

reklama w Internecie za darmo?

reklama w Internecie za darmo?

maredith / 2010-01-28 00:56
Wydaje się niemożliwe? A jednak jest to bardziej niż możliwe.
Nie trzeba wykupować banerów, pin upów itp., by zaistnieć w świadomości klientów.
A co należy zrobić? Należy tak jak ja skorzystać z darmowego wpisu w katalogu firm (szczegóły tutaj: http://www.firmy.net/dodaj-firme-wpis.html), stworzyć konto na facebooku i aktywnie zdobywać i informować swoich tzw. fanów o swojej działalności.
Taką drogą powędrowały najbardziej znane marki na świecie np. Coca Cola, Ikea. Skoro w ich przypadku to działa to dlaczego i w naszym miałoby się nie udać?
Podstawą sukcesu jest niekonwencjonalne myślenie.
Co o tym sądzicie?
Wyświetlaj:
cinek12 / 83.6.22.* / 2015-10-13 14:49
Najgorsza jest Agencja z Kudowy Zdrój, nie dość że robi sobie tu reklame to jeszcze naciąga klientów. Nie korzystajcie z jej usług. Uprzedzam !! Nieterminowa, wszystko zrobione niedbale a jeszcze ta jej opryskliwość....
Asia182 / 213.192.104.* / 2015-10-05 15:28
Świetną formą reklamy jest certyfikat wiarygodności, np. Firma z zasadami
piescywil / 89.229.4.* / 2014-11-30 18:05
dobrą reklamą jest prowadzenie firmowego bloga z praktycznymi informacjami, za pomocą których ściągniemy ruch na naszą stronę, ja daję też artykły na serwisy z przedrukami np. publikuj.org
gosciu / 178.23.106.* / 2014-08-25 14:53
Miejsc do reklamy jest dużo, ale trzeba robić to z głową. Ja polecam AGENCJE REKLAMOWA BAJ Z KUDOWY ZDRÓJ. DZIEWCZYNA ROBI SZYBKO, PROFESJONALNIE I TANIO. agencja-reklamowa-baj.blog.onet.pl
myjds / 178.23.106.* / 2014-08-25 14:31
Polecam świetną agencję reklamową BAJ Z KUDOWY ZDRÓJ ( www.agencja-reklamowa-baj-blog.pl )
Tutaj reklamują blogi, facebooki, prowadzą, reklamują hotele i pensjonaty, dbają o oblężenie. Jak dla mnie super.
maladiwy / 91.90.59.* / 2014-08-11 16:46
Sposobów jest bardzo dużo ale czasu brak żeby wszystko ogarniać samemu.
Mi to robiła mała ale żwawa agencja CMI stronka E-INTERNET .PL

No i najważniejsze dostałem czyli działania w Google, na Facebook'u, reklama spotu reklamowego na Youtube i wsparcie marketingiem szeptanym.
miiiiww / 178.23.106.* / 2014-08-25 14:47
Mi pomogła agencja reklamowa BAJ pani Brygidy Wiechetek. Ceny bardzo niskie, a profesjonalizm wielki. wiechetek.brygida@o2.pl zachecam do kontaktu.
adadasdasda / 83.5.18.* / 2014-07-31 14:53
Widzę że cały wątek służy tylko szerzeniu reklamy, a zero konkretów. Marketingowcy ^^
marika_orlinska80 / 2014-07-26 13:24
Według mnie nie ma czegoś takiego jak reklama za darmo... musisz coś wyłożyć żeby coś dostać. Ja sama próbowałam pozycjonowania z marnym skutkiem. Trzeba jednak do tego zatrudnić profesjonalistę... Skorzystałam z poleconej mi firmy Webpozycja i wyniki były super. Na ddoatek mogłam obserwować łatwo w co kliencji klikają najczęsciej, bardzo mi to pomogło z doborem asortymentu do sklepu.
adgamt / 87.205.164.* / 2014-06-30 16:27
Stron jest mnóstwo. Począwszy od katalogów firm, poprzez strony umożliwiające założenie firmowej podstrony. Sporo jest darmowa. Akurat w tym wypadku nie zaszkodzi dodawać ofert do wielu portali. Tylko wybierać i czytać dokładnie regulamin :) Żeby nie było niespodzianek i ukrytych kosztów. Każdy w wątku polecił jakiś portal. Ja dorzucam do listy www.biznes2biznes.com
astalavista / 83.238.94.* / 2013-10-30 13:31
Ja polecam stronę www.NaBazarze.pl. Można dodawać darmowe ogłoszenia, nawet bez rejestracji, akceptują linki w treści i szczegółach ogłoszenia. Do tego mają obecnie darmowe wpisy PREMIUM w katalogu firm. Sam skorzystałem z okazji i zamieściłem wpis studia fotografii, i jeszcze dogadałem się z właścicielem i mam reklamę na stronie za bezcen praktycznie.
MichałS964 / 89.74.169.* / 2013-09-12 09:22
Alians z Facebookiem jest skuteczny, ale wbrew pozorom nie każda firma chce być z nim kojarzona. Ja polecam reklamę w 'renomowanych' serwisach, tzn. takich, które odwiedzają ludzie poszukujący konkretnych informacji. Ostatnio np. dodałem reklamę w serwisie www,crefo,pl, który jest katalogiem firm jakiejś wywiadowni gospodarczej. Żona ma znajomą, która tam pracowała i ponoć zapytań o firmy w tym serwisie jest mnóstwo. Uznałem, że nie mam nic do stracenia bo reklama jest za free. Wszedłem na stronkę, wpisałem nazwę swojej firmy i wyskoczyła strona mojej firmy. Od razu, po prawej stronie zobaczyłem przykuwający uwagę baner, który opisuje reklamę. Kliknąłem "dodaj reklamę", i za darmo wstukałem prawie pół strony a4 tekstu. Czy to przyniesie jakiś rezultat - zobaczymy, ale pewne jest jedno - jeśli jest szansa żeby coś o sobie napisać i w dodatku się za to nie płaci - to trzeba ją wykorzystać. Jak to mówią mądrzy pijarowcy tego świata - niech mówią nawet źle, ale niech mówią...
Aliant / 87.205.48.* / 2013-10-28 17:45
Po pierwsze to powiedzenie nie pochodzi od mądrych "pijarowców" tylko od Goebbels'a odpowiadającego za propagandę w rządzie Adolfa Hitlera. A po 2 czarny PR w sieci może narobić znacznie większej szkody firmie niż może się wydawać. Wizerunek trudno się buduje, a stracić można bardzo szybko dlatego radziłbym jednak zastanowić się gdzie, jak i w jakim towarzystwie promujemy nasze usługi.
Qba21 / 46.148.6.* / 2013-09-11 23:31
Mi się sprawdza darmowa reklama jaką jest skrypt komentarzy facebooka Coment Box.
Jest to aplikacja która raz zainstalowana, pozyskuje klientów bez dalszych działań z Twojej strony. Takie mini reklamowe perpetuum mobile.
Co najistotniejsze jest to forma:
- darmowa
- łatwa w obsłudze
- niesłychanie skuteczna.

Jak to działa?
Aplikacja wyświetla na Twojej witrynie okienko komentarzy, a kiedy ktoś cokolwiek tam napisze to na jego profilu facebooka pojawia się niniejsza treść wraz z automatycznie utworzoną wizytówką twojej strony. W ten to sposób ludzie na prywatnych ścianach facebooka umieszczają Twoją reklamę. Na ogół realizują to przypadkowo, chociaż aby ich wpis nie pojawił się na profilu wystarczy odfajkować checkbox "Opublikuj na Facebooku" (znajduje się blisko miejsca w jakim uzupełnia się komentarz).

[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
hapotamek / 84.10.192.* / 2013-06-22 00:57
Ja polecam dobrą reklamę na własnym blogu, który rewelacyjnie jest indeksowany przez google...
Możesz również zarabiać na sprzedaży!

blogging-system.blog.pl
elja / 77.253.131.* / 2013-06-10 15:53
Myślę, że jednak skuteczniejsze są formy aktywnej reklamy, chociażby wystawianie swoich ofert na różnych portalach zakupów grupowych. To fajna promocja firmy, a na niektórych stronach, np. B2B Deal można to zrobić właśnie za darmo.
annasus / 109.204.113.* / 2013-06-06 19:43
Co powiecie na ponad 70 wejść na twoja stronę (wyliczona średnia), za jedyne 50 centów?
Tak tanio nie znajdziesz nigdzie! Polecam sprawdzić http://referrals.besaba.com/

Najnowsze wpisy