Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Reklamą w monopol PiS

Reklamą w monopol PiS

Money.pl / 2006-09-05 08:53
Komentarze do wiadomości: Reklamą w monopol PiS.
Wyświetlaj:
pepegi / 83.24.134.* / 2006-09-06 10:22
CHrześcijańska Unia Jedności
Czas by się wreszcie zjednoczyli
po co te pokraczne skróty leppeery itd.

CHrześcijańska Unia Jedności dla wszystkich!
obywatel4rp / 83.17.92.* / 2006-09-06 09:53
P. Komorowski jak to jest z PO, zakładał ją Olechowski, Tusk i Płażyński. Został tylko Tusk. Jakie jest stanowisko PO wobec tego co powiedział Olechowski, że był TW? Czy w takim razie jesteście wiarygodna partią? W wyborach mówiliście, że jestescie jedyną partia, która nie jest finansowana z budżetu a co sie okazało, łapy wyciągneliści jednak!
4poland / 83.17.92.* / 2006-09-06 09:37
panie Komorowski juz czas na pana aby się pożegnać z polityką! Te pana ograne teksty i ta ciągła niewinność noworodka. Niech pan to zostawi załatwi zaległe sprawy z Szeremietiewem i odleci na drzwiach od stodoły. Jak można za pomocą kilku znanych już zdań ciagle powtarzanych żyć latami na gaży parlamentarnej tak na prawdę nic nie robiąc. Zresztą podobnie do swoich pozostałych kolegów. Niech pan wyliczy co zrobiliście przez 10 miesięcy, co zrobił wasz śmieszny gabinecik cieni. Czy to było warte ok. 20 milionów złotych, które Polska wam zapłaciła w pensjach poselskich? Co zrobił w tym okresie dla Polski prof. Śpiewak i Niesiołowski? No już o Tuska i Schetynę nie pytam bo wszyscy wiedzą, że nic!
4poland / 212.244.61.* / 2006-09-06 11:29
Oj po przeczytaniu poniższego zrozumiałem – to wszystko co wypisywałem do tej pory to bzdety – jest dokładnie odwrotnie. A oto tekst, który mnie nawrócił ( prawda jednak wyzwala):

"W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do zaakceptowania przez polskie społeczeństwo." J.K. 10.2005

"Dla mnie raz dane słowo jest święte i sądzę, że dla koalicjantów także." Powiedział J. K. "Życie Warszawy",
10 lipca 2006

"Władza Samoobrony w Polsce to będzie kryzys europejski, dużo większy niż ten austriacki."
J. K. 2002.11.15, Trójka

W "Głosie Wybrzeża" z 18 i 22 czerwca 2003 r. opublikowano wywiad z panem posłem Jarosławem Kaczyńskim. Powiedział on: "Samoobrona jest tworem byłych oficerów służb bezpieczeństwa. Mój brat, który był ministrem stanu do spraw bezpieczeństwa, dostał raport, z którego wynikało, że grupa byłych oficerów SB założyła Związek Zawodowy 'Samoobrona'˝. I dalej czytamy: ˝To formacja używana do osłony tyłów tego całego układu i ochrony tego nieporządku, który jest w kraju, i jednocześnie korzystająca z tego nieporządku. To są ludzie, którzy nabrali kredytów i chcą żyć jak przedsiębiorcy, a mają kwalifikacje do kopania rowów".

W serwisie PAP-u z 2004.03.25, Jarosław Kaczyński potwierdził: "Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki
z Samoobroną. Uważam, że mam dowody na potwierdzenie moich słów i w odpowiednim momencie je przedstawię".

Jarosław Kaczyński, 2004.02.16, PR3: "My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy, bo proszę zauważyć, że kolejne takie rządy w Polsce jak te, które mamy obecnie, albo te które były w poprzedniej kadencji i mamy do czynienia z Samoobroną przy władzy i naprawdę z nieszczęściem dla naszego kraju."

Jarosław Kaczyński, 22 marca 2004, Czat gazeta.pl "Ja jestem przeciwnikiem mówienia o koalicjach przed wynikiem wyborów. Mamy dwa wyraźne zakazy, które dziś obowiązują w samorządach, a będą też obowiązywać w nowym parlamencie - SLD i Samoobrona. A dziś powinno się powiedzieć odwrotnie - Samoobrona i SLD."

Marzec 2005 rok / antena RMF FM,
RMF FM : Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia poprze ludzi mających kłopoty z prawem ?
Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi praworządnych, którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS".
RMF FM: Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper gdyby starał się o fotel marszałka jest niemożliwe?
Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie muszą sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu dla tego
polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest nierealne."

Obie ... są zakłamane do szpiku kości – ależ się myliłem.
4poland_2 / 83.26.204.* / 2006-09-06 09:46
"Lustereczko powiedz przecie kto jest najpiękniejszy w Świecie"
nie wolno kłamać / 62.29.165.* / 2006-09-06 09:04
A przepraszam - jakie PiS miał reklamy w czasie ostatnich wyborów, a Kurski i inni inteligenci...
Bardzo dobrze, może taka reklama dotrze w końcu do tych ciemnych mas jakie głosowały na PiS i ich koalicjantów.
DA / 195.225.71.* / 2006-09-06 00:02
Reklama PO jest nierealna i wzięta z kosmosu (a podobno to Kaczyńscy tam kiedyś byli). Gdzie PO znalazło matkę, która dopiero co zdążyąła uśpić swojke małe dziecko i zasiadła do oglądania ... polityki....
Reklama wyróżnia się jedynie chamstwem w prezentowaniu rywala....
DA / 212.244.61.* / 2006-09-06 12:28
Oj po przeczytaniu poniższego zrozumiałam – to wszystko co wypisywałam do tej pory to bzdety – jest dokładnie odwrotnie. A oto tekst, który mnie nawrócił ( prawda jednak wyzwala):

"W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do zaakceptowania przez polskie społeczeństwo." J.K. 10.2005

"Dla mnie raz dane słowo jest święte i sądzę, że dla koalicjantów także." Powiedział J. K. "Życie Warszawy",
10 lipca 2006

"Władza Samoobrony w Polsce to będzie kryzys europejski, dużo większy niż ten austriacki."
J. K. 2002.11.15, Trójka

W "Głosie Wybrzeża" z 18 i 22 czerwca 2003 r. opublikowano wywiad z panem posłem Jarosławem Kaczyńskim. Powiedział on: "Samoobrona jest tworem byłych oficerów służb bezpieczeństwa. Mój brat, który był ministrem stanu do spraw bezpieczeństwa, dostał raport, z którego wynikało, że grupa byłych oficerów SB założyła Związek Zawodowy 'Samoobrona'˝. I dalej czytamy: ˝To formacja używana do osłony tyłów tego całego układu i ochrony tego nieporządku, który jest w kraju, i jednocześnie korzystająca z tego nieporządku. To są ludzie, którzy nabrali kredytów i chcą żyć jak przedsiębiorcy, a mają kwalifikacje do kopania rowów".

W serwisie PAP-u z 2004.03.25, Jarosław Kaczyński potwierdził: "Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki
z Samoobroną. Uważam, że mam dowody na potwierdzenie moich słów i w odpowiednim momencie je przedstawię".

Jarosław Kaczyński, 2004.02.16, PR3: "My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy, bo proszę zauważyć, że kolejne takie rządy w Polsce jak te, które mamy obecnie, albo te które były w poprzedniej kadencji i mamy do czynienia z Samoobroną przy władzy i naprawdę z nieszczęściem dla naszego kraju."

Jarosław Kaczyński, 22 marca 2004, Czat gazeta.pl "Ja jestem przeciwnikiem mówienia o koalicjach przed wynikiem wyborów. Mamy dwa wyraźne zakazy, które dziś obowiązują w samorządach, a będą też obowiązywać w nowym parlamencie - SLD i Samoobrona. A dziś powinno się powiedzieć odwrotnie - Samoobrona i SLD."

Marzec 2005 rok / antena RMF FM,
RMF FM : Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia poprze ludzi mających kłopoty z prawem ?
Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi praworządnych, którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS".
RMF FM: Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper gdyby starał się o fotel marszałka jest niemożliwe?
Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie muszą sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu dla tego
polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest nierealne."

Obie ... są zakłamane do szpiku kości – ależ się myliłam.
4poland / 83.17.92.* / 2006-09-06 09:43
platformersy są wyprani z pomysłów po 10 miesiącach nieróbstwa coś wymyślic inteligentnego przekracza ich możliwości. A dodatkowo sa zajęci swoimi koleżeńskimi sprawami, sypie sie Opole, Lublin ... co ich obchodzi Polska, kasa i tak leci . Kasa uber ales !!!!!
turbo / 62.29.165.* / 2006-09-06 09:06
Ty jesteś z kosmosu...
albo z Samoobrony...
eljot / 83.7.21.* / 2006-09-06 01:03
Nie zrozumiałes przekazu spotu. Matka wcale nie chce ogladac polityki. Ona przerzuca kanały, a tu z kazdego warczy i krzyczy na nią ta sama agresywna, czerwona ze złości, nadęta twarz.Jest osaczona , przestraszona , dziecko budzi się i płacze....Pomyśl i wykonaj szerszą analizę socjologiczną.To świat realny-niestety.
obywatel4rp / 83.17.92.* / 2006-09-06 09:49
chyba ta matka ogląda stacje TVN z niej w każdej minucie sączy sie strach , zagrożenie, terror. Żyje z nienawisci. Nie ma w tej stacji żadnych dobrych wiadomości, świat jest pełen zła. Seriale beznadziejne, głuptackie programy Majewskiego i Wojewódzkiego. a co pół godziny, 20 minut reklam. A w polityce też sie sami określili, tylko SLD, SLD, demokraci.pl, a potem PO. Flip i Flap a teraz ma dołączyć MO. MO w TYN nie dziwi, zawsze wiedziałem.
MM3 / 83.26.204.* / 2006-09-06 10:13
Przydałaby Ci się odrobina logiki w wypowiedzi:
Skoro w TVN pokazują tylko SLD itd.. to skąd tam Twój ukochany Pan Prezydent, a może Premier (kto dy ich tam odróżnił).
MM3 / 83.26.204.* / 2006-09-06 09:41
Nie tłumacz, nie warto. Niektórzy i tak tego nie zrozumieją.
SlawoNT / 2006-09-05 18:13
Dla mnie to jest smieszne przeciez i PiS i PO zachowuja sie dokladnie tak samo nawzajem sie obwiniaja i ich kampanie polegaja na atakowaniu drugiej strony. A ich reklamowki to dokladnie przerysowane spoty z Ameryki. Wiec nie piszcie ze jedni sa dobrzy a drudzy zli bo są tacy sami :) spojrzcie obiektywnie
wojcher / 2006-09-05 20:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Masz rację. Tylko różnica pomiędzy "jednymi i drugimi" polega na tym, że te same fakty różnie się nazywają. Podam kilka przykładów z ostatnich 15 lat:
Opozycja to pijacy- rządzący "maja pomroczność jasną" (Wałęsa)
Opozycja kłamie -rządzący "używają niewłaściwych skrótów myślowych" (Maciarewicz)
Opozycja uprawia plagiat- rządzący "zapożyczają" (Gosiewski wczoraj o tym spocie reklamowy)
Wniosek: Wszyscyzachowują się tak samo. Tylko ważne jak to się nazywa bo "naród ciemny wszystko kupi". Ważne aby było głośno.
tatko / 2006-09-05 19:02 / Tysiącznik na forum
No i co z tego wynika dla nas,panie SlawoNT ?
mike1 / 194.92.227.* / 2006-09-05 16:17
Ten spot reklamowy bardzo dobrze pokazuje marksistowsko-nazistowski styl działania braci K. Jeśli ktoś bez uprzedzeń popatrzy na samą gębę barci K. na przemian z gębą Musolliniego to podobieństwo jest uderzające, uderzająco podobny jest także styl - wszędzie i zawsze Kaczor, tak jak Duchte w telewizji, gazecie, radiu itd. Jeżeli jeszcze posłuchamy obu tych małych-wielkich przywódców to przekaz narodowo-socjalistyczny jest tragi-komicznie podobną kalką, a jeszcze większą kalką jest poziom nieomylności reprezentowany przez obu wodzów. Także ta reklama wyjątkowo dobrze oddaje ducha kaczo-reżimu i na dziś dzięki Bogu, że ten reżim funkcjonuje póki co tylko w telewizji. Natomiast naprawdę nie życzyłbym braciom K. takiego końca jaki spotkał Musolliniego, gdy ich reżim wyleje się z telewizora na ulicę.
Ja_nek / 83.27.29.* / 2006-09-06 00:14
Tak trzymaj mike1, dobra obserwacja i trafne porównania, niestety.
Marek53 / 83.24.40.* / 2006-09-05 22:10
Gdzie Pan te bzdury wyczytał.?
klej / 141.194.5.* / 2006-09-05 15:57
Komorowski to skompromitowany czlowiek
krzyhoo / 83.26.209.* / 2006-09-05 17:27
a czym się skompromitował? może byś oświecił innych, bo coś mi pachniesz szaleciarzem dyżurnym PiS, aczkolwiek najwidoczniej wolontariuszem-amamtorem
TIM / 195.212.29.* / 2006-09-05 15:24
AGORA NIZEJ POLSKA WYZEJ
NIKT JUZ PRAWIE NIE WIERZY W TO CO PISZE
GAZETA I NADAJE TVN
DOBRA WIADOMOSC LUDZIE TROCHE SIE BUDZA
OBY CALKIEM SIE OBUDZILI JAK W 80 ROKU
ldug / 83.23.163.* / 2006-09-05 17:52
a ja uważam,że najbardziej wiarygodne informacje przekazuje Gazeta Wyborcza i TVN i dlatego są one nie do zniesienia dla obszczekiwaczy z pisu.
discovery / 83.17.92.* / 2006-09-06 12:35
czy wisz jak w tamtych czasach zakładało się telewizję i w ogóle kto mógł to zrobić?
krzyhoo / 83.26.209.* / 2006-09-05 17:30
zatło ci się w łepetynie podobnie jak na kijbordzie :)
trolejbós / 83.26.209.* / 2006-09-05 17:29
zatło ci się we łbie podobnie jak na kijbordzie
MN / 80.51.231.* / 2006-09-05 15:35
Ile masz lat? Pamiętasz Rok 1980?
MN / 80.51.231.* / 2006-09-05 15:08
Tak pokraczne nazwy partii, powstałych w ostatnich latach, jak u nas sa tylko w Indiach i w kilku krajach afrykańskich. PiS i Samoobrona to przecież partie chrześcijańsko-socjalistyczne (powinny się połączyć w końcu dla jasności), LPR to partia narodowo-socjalistyczna/ Partie te odebrały elektorat partii komunistyczno-socjalistycznej. PO to partia liberalna, ale nie wiem co to oznacza w ich przypadku.
Spoty reklamowe przed wyborami powinny wjaśniać co robią i czego chcą partie polityczne. Zacznijmy więc od zdefiniowania kto jest kim w tym przekładańcu.
TW / 83.31.28.* / 2006-09-05 16:46
Cała kampania PiS była nie o "pisie", tylko o PO.
To PiS ten styl narzucił od samego początku.
Tak sie gra jak przeciwnik pozwala, jak mówią piłkarze
Sabre / 2006-09-05 12:37 / Tysiącznik na forum
Poniekąd uważam że spot jest kiepski. Trzeba pokazać brutalną prawdę bez osłonek.
Prezydenta siedzącego w kiblu zamiast na spotkaniu z przywódcami innych państw. Koordynatora służb specjalnych wojującego z emerytką. Policję całego kraju w pościgu za bezdomnym. Wicepremiera przestępcę, który powinien siedzieć za kratami. Koalicjantów z LPR zamawiających piwo faszystowskim gestem. Jednego europosła wręczającego ryngraf z Matką Boską ludobójcy Pinochetowi, drugiego oddającego hołd innemu zbrodniarzowi, gen. Franco. Ministra edukacji nie potrafiącego się poprawnie wysławiać. Przewodniczącego partii rządzącej, któremu doradcy tłumaczą co trudniejsze słowa. Czy w końcu polityków mówiących wprost o ciemnym narodzie.
Prawda ma podobno wyzwalać.
. / 83.31.4.* / 2006-09-05 17:06
"Sabre" pokażą niedługo w telewizji za kratami.
MM3 / 83.26.204.* / 2006-09-06 10:06
Twoja wypowiedź zalatuje mi Faszyzmem
TW / 83.31.28.* / 2006-09-05 16:44
Brawo!
Akuratnie, nic dodać, nic ująć!
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-09-05 14:20
do Sabre: Bardzo trafna wypowiedź!
dorotea / 80.53.22.* / 2006-09-05 11:56
Jestem zwolennikiem PO ale nie podoba mi się akcja reklamowa. Pomysł jest chybiony
zdenek / 2006-09-05 10:33 / Tysiącznik na forum
PO okazuje się tak jak wcześniej sam Donald
że jest partią spokojną ale agresywną, by nie powiedzieć wściekłą.
o ile pamiętam taki wizerunek daje zwycięztwo jedynie w sondażach.
TW / 83.31.28.* / 2006-09-05 16:41
Ponad 500 głupich wypowiedzi....
TKMSpieprzajDziadu / 141.76.1.* / 2006-09-05 13:00
Tak. Poseł Kurski to przykład niewinności PiS. Aniołek. Na pewno nie przyczynił się do ściągnięcia głosów paru mniej rozgarniętych wyborców, kochających sensację i pragnących zwalić swoje nieudacznictwo na kogoś tam na górze. Na pewno nie było to jego celem.
obserwator / 83.20.220.* / 2006-09-05 10:52
tonacy brzytwy się chwyta,ma tutaj zastosowanie, ja bym dodał jeszcze, że szczury i myszy juz ucviekają z tonącej zatapiajacej sie platformy, publikatory juz ten stan sygnalizuja.
111 / 212.122.215.* / 2006-09-05 21:52
Gówno wiudzisz obserwator to młodzi i zdolni uciekają z kraju od PiS-u
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-09-05 10:35
I na dodatek masz słabiutką pamięć. Taki wizerunek daje zwycięstwo w wyborach do Sejmu (vide Populizm i Socjalizm)
zdenek / 2006-09-05 10:27 / Tysiącznik na forum
skoro sami mieli zamiar zrzynać to po co oskarżali PIS o to samo?
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-09-05 10:33
A może nie mieli takiego zamiaru, aż do chwili, gdy nie zobaczyli spotu PiSu? Masz za mały móżdżek by uwzględnić tę prostą chronologię zdarzeń?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy