Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Reklamą w monopol PiS

Reklamą w monopol PiS

Money.pl / 2006-09-05 08:53
Komentarze do wiadomości: Reklamą w monopol PiS.
Wyświetlaj:
CSpostrzegawczy / 193.111.166.* / 2006-09-05 10:06
Popatrzcie na liczbę artykułów czy audycji.
Tooth / 83.238.1.* / 2006-09-05 10:19
A gdzie można zobaczyc taki licznik? Pytam poważnie.
Sabre / 2006-09-05 09:23 / Tysiącznik na forum
Mam temat na mały spocik.
Jak słyszeliśmy, do Układu zwalczającego prawych i sprawiedliwych dołączyły niedawno głodne i chore dzieci – koalicja likwiduje ulgi na darowizny, by usunąć niebezpieczeństwo „wspierania organizacji wrogich Polsce” … . Dziwne że przeszło to tak bez echa (znieczulica?), według mnie przekracza to wszelkie granice głupoty i podłości. Należałoby pokazać że ci, co przestrzegali przed spadającymi misiami i pustoszejącymi lodówkami, nie mają żadnych oporów i zabiorą nawet dziecku miskę zupy.
obserwator / 83.20.220.* / 2006-09-05 10:48
każdy ma prawo dawać 1 procent, ale nalezy zjednac do dawania duże grupy spoleczne, partie za mało o to zabiegają dlatego są niewiarygodne, lepiej dostać pieniądze jako gotowizne i rozporządzać, czesto w ramach układow towarzyskich, powstalo tak duzo fundacji, ze mozna sie zagubić. Moim zdaniem darowizny winny byc zniesione, zwyczajni ludzie ich nie dają , wszystkie rzady zabierały i zabierały a to co zostało to rodzi potężne koszty, to wszystko trzeba sprawdzac i to kosztuje, dzisiaj PIT to anachronizm, jak go wprowadzano, to wiele dobrego mówiono, dzisiaj zapomniano co mówiono.
Sabre / 2006-09-05 11:56 / Tysiącznik na forum
Z tą patologią o której piszesz można się zgodzić, ale też łatwo sobie z nią poradzić. Jedna skromna ustawa załatwiłaby sprawę (Pis z ustawami radzi sobie błyskawicznie) – i wcale nie byłoby to za drogie.
Poza tym, jedyne uzasadnienie tego posunięcia koalicji podał minister Neneman, bełkocząc bzdury o wrogich organizacjach.
Ja co roku przeznaczam parę groszy na pewne hospicjum (a jestem zwyczajnym człowiekiem). I będę to robił niezależnie od występowania ulg czy układu towarzyskiego. Ale są firmy które z tego zrezygnują. Widziałeś kiedyś paromiesięcznego szkraba, oddychającego jeszcze jedynie dlatego, że darczyńcy skłonni są wyłożyć parę groszy i otrzymać ulgę?
Nasze państwo nie tylko nie spełnia swoich funkcji, co nikogo zresztą już nie dziwi, ale nawet przeszkadza innym w niesieniu pomocy.
Właśnie dlatego uważam, że widok nowego obywatela IV RP, to w chwili obecnej obraz drania wyrywającego miskę zupy z rąk głodnego dzieciaka, czy odłączającego respirator od chorego. A wszystko to w imię walki z urojonymi „wrogimi organizacjami”, których patriota nie powinien finansować.
maa / 2006-09-05 15:25 / Tysiącznik na forum
Prawdziwy Polak Patriota nie powinien. Słabi powinni dostawać zastrzyk fenolu w komorę serca.
Tak robili inni narodowi socjaliści, zrzeszeni nie w PiS, ale w NSDAP.

OK, posunąłem się za daleko.
Ale, jak już poprzednia pisałem, dostałem już dwa egzemplarze "Mein Kampf" od członków koalicyjnej LPR. Zebym zapoznał się z ideami ich teoretyka.
Nawiasem, Dmowskiego nie czytali, Adolfa H. i owszem...
majofonez / 217.30.159.* / 2006-09-05 09:22
Kłamstwo PiSiorków nie dość,że krótkie ma nogi to jeszcze paskudne i obleśnie!
Ci kolesie łżą w żywe oczy..prezcież gdyby mi ktoś tak na żywo w twarz łgał tobym w kły przywalił,bo to już jest jawna kpina i poniżenie!!!
TKMSpieprzajDziadu / 141.76.1.* / 2006-09-05 09:19
Sam spot mi się nie podoba. Nie treść, bo jest O.K., ale obniżenie poziomu przez PO. Może zejście do parteru to jednak jedyna metoda na PiS. Tłumaczę sobie jedynie, że jest on (ten spot) skierowany do pewnej grupy wyborców, do których oczywiste fakty nie trafiają i trzeba zadziałać na inne (emocjonalne) rejony kory mózgowej (nikogo nie chcę urazić).
CSpostrzegawczy / 193.111.166.* / 2006-09-05 10:18
Cała poltyka i propaganda PO to emanowanie do emocji, gdyż racjonalne argumenty nie są przekonywujące - po prostu nie mają racji tak jak w ustawie o ordynacji do samorządów, która jest dużo lepsza od starej a została zmieszana z ziemia przez PO.
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-09-05 10:30
a ty jak ta zdarta płyta:
"nowa ordynacja do samorządów jest dużo lepsza od starej"
Zapamiętaj sobie, że są na tym świecie również inteligentni ludzie, dla których kłamstwo powtórzone tysiąc razy bynajmniej nie staje się prawdą.
CSpostrzegawczy / 193.111.166.* / 2006-09-05 10:47
Przecież rozmawialiśmy już kiedyś na ten temat i doszliśmy do tego wniosku "Nowa ..", czyżbyś zapomniał ? Czy wtedy przedstawione argumenty zostały znów przysłonięte klapkami propagandy.
obserwator / 83.20.220.* / 2006-09-05 10:41
NoDoctus też twierdzę , że nowa ordynacja wyborcza jest duzo lepsza, partie kanapowe przegrają, bo nawet wydane duże pieniądze na publikatory, pieniądze kręca sie w tym samym obiegu, wizerunku zatapiającej sie Platformy nie sa wstanie poprawic , bo są tendencyjne i wymyślone przez złych, ludzi nie lubiejących innych ludzi, Najtrudniej jest wspólnie budować zaufanie, PO wybrała opozycje i kąsa kogo się da byle by zaistnieć w mediach, ktore tez zyja z sensacji.
parasol / 83.17.135.* / 2006-09-05 18:31
Takie głupoty gadasz , że aż niedobrze się się robi Niedługo bedzie rok jak słyszymy o tonącej platformie i co to tylko pobożne życzenia PiSu i gra na tą samą złośliwą nutę
"PO wybrała opozycje i kąsa kogo się da byle by zaistnieć
w mediach" - wybrała a raczej nie pozwoliła firmować swoim nazwiskiem durnej polityki PIS, czy już zapomniałeś jak pan prezes K dyktował i ustalał kto z PO może zostać marszałkiem sejmu a kto nim nie może być, a kampania wyborcza PiS nastawiona tylko na walkę z PO.- wylej sobie na łeb kubeł zimnej wody !!! i to nie zależnie od swoich politycznych sympati. A nowa ordynacja wborcza na pewno jest lepsza dla koalicji i tylko wtym mogę się zgodzić, ale jej zmian to tak jakby zmienić zasady gry podczas meczu korzystając z przekupionego sędzięgo - bo ten mecz już dawno trwa i każdy kto chociaż trochę potrafi obserwować to widzi że od roku mamy praktycznie jedną nieustającą kampanię wyborczą na przemian z medialną kampanią PISu
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-09-05 10:59
Taka parafraza na zakończenie:

NoDucks twierdzi, że ordynacja PiS śmierdzi.
A Obserwator dowodzi, że to nic nie szkodzi.
CSpostrzegawczy / 193.111.166.* / 2006-09-05 13:21
Typowe dla POowców granie na emocjach bez konkretów i przekręcanie faktów - nie zauważyłem
1. by ordynacja "śmierdziała" raczej jest wyczyszczona.
2. by "obserwator" przyznawał się gdzieś, że śmierdzenie mu nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie wypowiedział się przeciwko śmierdzącym układom.
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-09-05 13:31
Popieram UPR i liberalizm gospodarczy. W porównaniu z PiS, PO to jedynie mniejsze zło. PiSu nie cierpię, bo nie zasługuje na miano prawicy, a wyciera sobie nią gębę na lewo i prawo.
Ordynacja by PiS śmierdzi korupcjogennie przynajmniej z kilometra. Czarne jest białe, a smród to powabny aromat. To już wiem, Jarek to wszystkim szczegółowo objaśnił w expose...
czater / 2006-09-05 08:56 / Tysiącznik na forum
JAk sam Kaczynski mowi ze biale jest czarne a czarne biale publicznie na ekspoze to czego sie spodziewac pozniej
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-09-05 08:53
I jest jeszcze jedna subtelna różnica.
Na zarzuty o ZERŻNIĘCIE (jak mawia wybitny intelektualista PiS Kamiński) spotu z dywanem - PiS twierdzi, że to bezpodstawne oskarżenia, że zbieżność przypadkowa, że Czarne jest Białe.
Na tym tle szczere przyznanie się liderów PO do posłużenia innym spotem z Ameryki budzi sympatię.
Powiadają, że kłamstwo ma krótkie nóżki - patrząc na przedstawicieli PiSu, wypada się zgodzić po dwakroć...
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy