Forum Polityka, aktualnościKraj

Rekonstrukcji rządu nie będzie. Kryzys w koalicji?

Rekonstrukcji rządu nie będzie. Kryzys w koalicji?

Wyświetlaj:
ssissia2 / 83.29.169.* / 2012-02-21 15:33
za kłamstwa i oszustwa powinni zostać skazani na przymusowe prace publiczne społecznie użyteczne
np kopanie rowów melioracyjnych do 67 lat
kasza-lot / 83.17.96.* / 2012-02-21 14:49
4 lata jakoś przetrwamy
Mucha jest śliczna / 195.117.255.* / 2012-02-21 14:48
musi zostać
debos / 79.191.194.* / 2012-02-21 15:24

Mucha jest śliczna

Tak. Prawdziwa kobieta. Subtelna, delikatna i elegancka. Do tego wyksztalcona. Dr. nauk ekonomicznych. Takie kobiety faworyzuję. Co innego pisiaki. To nie ich standard. Pisowskie standardy spelniają takie " kobiety " jak minister sportu z czasów PIS Jakubiak. Albo Kempa. Obydwie takie chamki, że ich siekierą nie dobije.
bsf / 87.205.250.* / 2012-02-21 16:36
Jesteś zwykłym POspolitym prymitywem...i niech tak już zostanie.
kuca / 83.25.39.* / 2012-02-21 16:28
Zgadzam się z Tobą, że prawdziwa kobieta, ale chyba tylko wyglądem, na jeden raz. Inteligencją chyba nie grzeszy, choćby wypowiedź, kto wybrał zespoły do Superpucharu. To chyba też nie mówi dobrze, ani o wykształceniu, ani obyciu. Człowiek przyzwoity nie zabiera głosu w sprawach, w których się nie orientuje.
Tak samo pan dr Komorowski powinien mieć jakiegoś profesora polonistyki, aby npisał za niego "bólu"..
Co do pani Kempy, czy Jakubiak sam się kompromitujesz pisząc w ten sposób. Weź wypowiedzi wszystkich tych trzech pań i wtedy oceń, gdzie jest chamstwo, a gdzie prawdziwa inteligencja.
Jeśli chodzi o kwalifikacje na ministra to chyba nie chodzi o wygląd.
Za piękne i "mało inteligentne panie" trzeba najczęściej płacić duże rachunki. Widzimy jakie rachunki każe płacić pani Mucha. Boję się w jej przypadku napisać minister, aby nie zaszkodzić powadze stanowiska. Trzeba by sprawdzić, czy nie jest naturalną blondynką...
debos / 79.191.194.* / 2012-02-21 16:54

Inteligencją
chyba nie grzeszy

Grzeszy czy nie grzeszy? Duży chlopczyk powinien się wykazać większą odwagą.
choćby wypowiedź, kto wybrał zespoły do Superpucharu

Co to ma wspólnego z inteligencją lub jej brakiem?



Co do pani Kempy

Ty jej nie obrażaj. To ćwok nie pani.

czy Jakubiak sam się kompromitujesz pisząc w ten sposób. Weź wypowiedzi
wszystkich tych trzech pań i wtedy oceń, gdzie jest chamstwo, a gdzie prawdziwa inteligencja

Żle to oceniasz.. Jestem przekonany, że bierze się to z tego, że masz plebejskie pochodzenie. Ja mieszczuch, z dziadapradziada Warszawiak takie proste chamki jak Jakubiak czy Kempa wyczuwam z za zakrętu. Kempa dodatkowo w której wypowiedziach potrafisz dostrzec jakieś treści chociaż poza paplaniną nie ma żadnych przyznaje się do tego, że ma wyższe wyksztalcenie. Twierdzi, że jest magistrem prawa administracyjnego. Zapewniam cię, że taki tytul w przyrodzie nie występuje. Oma w ogóle nie ma wyższego wyksztalcenia. Po prostu klamie beszczelnie ta wywodząca się z czworaków twoja idolka.
;-))) / 199.67.203.* / 2012-02-21 15:50
Nie ma to jak oceniac ministrów po wyglądzie a nie po czynach :D
Gratulacje!
debos / 79.191.194.* / 2012-02-21 15:58


Nie ma to jak oceniac ministrów po wyglądzie a nie po czynach

Po pierwsze zobacz do czego się odnosilem
Po drugie dr. nauk ekonomicznych.
Po trzecie jeśli uroda ma dyskwalifikować ( a od poczatku to byl zarzut wobec Muchy) to lepiej niech dyskwalifikuje babochlopy a nie takie o urodzie Muchy.
Nie przyjmuję gratulacji bo nie zaslużylem.
jw5 / 193.200.47.* / 2012-02-21 15:42
ŻE TAKICH....MATKA ZIEMIA JESZCZE NOSI....
A guu / 62.244.129.* / 2012-02-21 15:22
o gustach się nie dyskutuje tylko uroda jakoś z mądrością nie chce chodzić w parze.
A ja mam takie marzenie, żeby jeszcze kiedyś był w Polsce mądry premier i ministrowie
debos / 79.191.194.* / 2012-02-21 15:39

A ja mam takie marzenie, żeby jeszcze kiedyś był w Polsce mądry premier i ministrowie

Dokąd pozwolisz sobie robić wodę z mózgu marzenie twoje nie ma szans się spelnić. Zawsze ci namieszają w glowie. A to, że rzad ( i to obojętnie czyj on będzie )nic nie robi. W ogóle nic się nie robi, nic sie nie buduje itd itp.
Mamy dobrego premiera, dobrego prezydenta. Tylko w Polsce nie ma zwyczaju szanować ludzi. Zobacz co zostalo po bohaterach Solidarności. Zrobili z nich agentów, zdrajców i sprzedawczyków. Komorowskiego swolocz miala czelność zazwać Komoruski. Komunę to pewnie ubecja rozwalila. Jak spokojnie przeanalizujesz to dojdziesz do wniosku, że ten balagam jest raczej w obiegu publicznym wywolany przez media i politykierów niż w rzeczywistości. Chyba, że ja jestem niewidomy...
kuca / 83.25.39.* / 2012-02-21 16:32
Czy do CIebie dociera, że poza komuną to Komorowski chciał, aby relikt komuny, czyli WSI nie zostało zlikwidowane?

Oczywiście, że bardzo dobry Premier i Prezydent!!!
Tylko nie dla Polski i nie dla Polaków.

Takiej tragedii jak Ci dwaj panowie to nie było chyba i za komuny.

Mam kilka lat to pamiętam też tamte realia i polityków
debos / 79.191.194.* / 2012-02-21 17:08


Czy do CIebie dociera, że poza komuną to Komorowski chciał, aby relikt komuny, czyli WSI
nie zostało zlikwidowane?

Nie ma reliktów komuny. Wszystko już jest inne. I WSI też nie byly te same co za komuny.
Większoś spoleczeństa możnaby nazwać reliktem komuny. Ale to nie prawda. Bo ludzie są dzisiaj inni chociaż w dalszym ciągu są tymi ludźmi, To samo jest z instytucjami państwa. Niby nazywają się tak samo ale z poprzednimi nie mają nic wspólnego.
Inne zawarte przez ciebie " myśli " nie warte są nawet komentarza.
myślący / 178.180.138.* / 2012-02-21 17:44
debos stwierdził; "Nie ma reliktów komuny. Wszystko już jest inne. I WSI też nie byly te same co za
komuny".
Debos, biedaku, potomku, a może "oryginale" tej partii (pzpr), która miała swego czsu " być ta sama ale nie ta sama"!! Właśnie to WSI było nie to same ale to same.
Poczytaj sobie coś niecoś o histori najnowszej Polski, a przede wszystkim przestudiuj "Krótki kurs WKPB"
debos / 79.191.194.* / 2012-02-21 18:09

myślący

Skąd to przekonanie?
pasuje? / 46.204.118.* / 2012-02-21 18:29
skąd?, a w wyniku porównania.
;-))) / 199.67.203.* / 2012-02-21 16:07

Mamy dobrego premiera, dobrego prezydenta


- dobrego premiera, który bardziej dba o interesy obcych mocarstw niz swojego państwa.
- dobrego prezydenta, który tak naprawde nic nie robi poza strzelaniem gaf
- dobry rząd, który ciemięzy obywateli coraz to nowymi podatkami, wzrostem wieku emerytalnego. Rzad ktory niewygodne ustawy zatwierdza po cichu za plecami narodu.
- dobre media, które zamiast rzetelnie rozliczać ekipe rzadzaca przymykaja na pewne sprawy oko, które służą rzadzacym do manipulacji masami
- dobrą demokratyczna Polskę, której demokracja kończy sie na skreśleniu krzyżyka na karcie do głosowania raz na cztery lata
i w końcu bohaterów solidarności Bolek


ten balagam jest raczej w
obiegu publicznym wywolany przez media i politykierów niż w rzeczywistości. Chyba, że ja
jestem niewidomy...

zgadzam sie ten bałagan jest wywołany przez media więc przestań sie na nich wzorowac i przejrzyj na oczy. Wyłącz TV włącz myslenie
debos / 79.191.194.* / 2012-02-21 16:13
Ponieważ zwrócileś(aś) sie do mnie bezposrednio to czuje się w obowiązku odpowiedzieć. Informuję że na tym poziomie paranoi dyskusji nie podejmuję.
Nix69 / 195.14.4.* / 2012-02-21 16:26
Debos, Philip.K.Dick napisał kiedyś, że; "...paranoja to tylko szersze spojrzenie na rzeczywistość..."
Ty niestety jesteś zaślepiony tylko PO prostu ślepy i głuchy na prawdę i fakty...
debos / 79.191.194.* / 2012-02-21 16:38


Debos, Philip.K.Dick napisał kiedyś, że; "...paranoja to tylko szersze
spojrzenie na rzeczywistość..."

A ileż to róźnych rzeczy ludzie napisali. To jest akurat kompletną bzdurą. Ale ciebie ta myśl widzę urzekla.
Ty niestety jesteś zaślepiony

Możliwe. Ale wcale mnie to nie martwi. Ja widzę jak Polska się zmienia. Jaki blyskawiczny następuje postęp cywilizacyjny. Czlowiek z takim, a nie jak większość tych wścieklych siepaczy piszących na tym forum podejściem wolniej się starzeje. I samo życie lepsze. A PO nie ma tu nic do rzeczy.
Nix69 / 195.14.4.* / 2012-02-21 16:57

Ja widzę jak Polska się zmienia.

Ja tez, stanowczo ta zmiana dla naszego kraju jest tragiczna...

Jaki
blyskawiczny następuje postęp cywilizacyjny.

Traktuję twoją wypowiedź jako niezamierzony sarkazm
debos / 79.191.194.* / 2012-02-21 17:15
.
Traktuję twoją wypowiedź jako niezamierzony sarkazm

Ale ten postęp jest. Mimo, że naród nasz w większości ma plebejskie korzenie.
niesamowite nie? / 46.204.118.* / 2012-02-21 18:31
popatrz tylko, a naród amerykański ma wyłącznie arystokratyczne korzenie.
debos / 95.49.252.* / 2012-02-22 10:30

arystokratyczne
korzenie.

W życiu publicznym dominują mieszczuchy. Wybrańcy narodu to ludzie starannie wyksztalceni. Imigranci, wieśniaki są wylącznie robolami. W parlamencie amerykańskim takich jak Kempa, Tomaszewski i inne ćwoki nie mają szans się znaleźć bo po prostu partie o wiekowej tradycji takich po prostu nie wystawią. Radzę oddzielić tych co zjechali do najprostrzych robót od zarżytego, zamożnego spoleczeństwa amerykańskiego.
U nas w wyniku bużliwej histori najlepsi ginęli. Latwiej bylo przetrwać wieśniakom. Często analfabetom a po wojnie absolwentm czterech klas szkólki wiejskiej których potomkowie zjechali do miast psując je. Malo tego nie mając ani kwalifikacji moralnych ani intelektualnych rwą się do wladzy. A plebejski naród na nich glosuje. Chamstwo i prymitywizm kandydatów ich nie razi bo oni są tacy sami jak oni. Plebejusze.
Ceneo / 79.187.93.* / 2012-02-21 14:33
Jako obywatel tego kraju uprzejmie proszę zapytać Pana Ministra Rolnictwa, czy to prawda co piszą media, w kwestii syna Pana Ministra - absolwenta/lekarza weterynarii/jeszcze studenta jak mówi egzaminator przedmiotu Choroby zakaźne.
Chciałbym, aby Pan Premier uzyskaną odpowiedź upublicznił, bo nie wiem już kto kłamie, a kto mówi prawdę.
Szerzej na ten temat:
Syna Ministra szokujące przypadki na: frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
Bezinteresowny / 2012-02-21 14:56 / Bywalec forum
Nie powinno być rekonstrukcji, ale raczej dymisja całego rządu...totalny bałagan to główny wizerunek rządu PO...
thtrhtrh / 87.205.226.* / 2012-02-21 14:27
Co beda cwiczyc nasze F16 w Izraelu??? Jakby ktos nie wiedzial to nasze samoloty leca potrenowac na pustynii Negev;)
Bardzo ciekawe w polaczeniu z wiadomoscia, ze "nasz" rzad zamowil w stanach sprzet, w tym bomby dla F-16 za ponad 400 mln. dol.
Moze Sikorski jakies dwa slowka.
Lorunia / 188.47.34.* / 2012-02-21 14:59
Ciekawi mnie kto podejmował decyzję o takim zakupie dla wojska ! u nas tymczasem nie ma na skończenie korwety , a tu taki pasztet . Będą sobie ćwiczyć aż wyćwiczą , że zostaniemy bez samolotów ! no oooo.. przecież w razie czego możemy kupić sobie nowe samoloty i Wiek em. wydłużymy do 92 lat aby zrobić właściwą zaporę , można iść jeszcze krok dalej ! bo słyszy się , że ktoś dożył ponad stówkę ..
RW345 / 95.48.168.* / 2012-02-21 14:09
Tak jak popłymnął ten rząd(Tuska) to zaden w historii. Efekty ujawnią się pózniej. Bardzo złe dla twojej kieszeni.
Coins / 109.173.143.* / 2012-02-21 14:03
PO co te spotkania i tak nic nie wymyślą. Z pustego i Salomon nie naleje. Mowa oczywiscie o głowie. 5 lat rządow skłania mnie do takiej refleksji. Podejrzewam ze Polska jest tak rozkradziona, ze jeszcze podzielimy los Grecji....
POcoNAMto / 83.15.9.* / 2012-02-21 14:16

Polska jest tak rozkradziona, ze
jeszcze podzielimy los Grecji....

Ja bym sobie życzył takiego kryzysu jak w Grecji, po ciężkich bojach jest ;
-Minimalna płaca 586 Erosów,
-podniesiony wiek emerytalny do 65 lat...

A u nas???.
a szkoda gadać / 83.28.151.* / 2012-02-21 14:02
Kiedyś to chodziło Tuskowi o krzesło.
Dzisiaj nie ma go gdzie postawić bo wszędzie bagno
DeBLAN / 77.253.255.* / 2012-02-21 13:46
TO nie są "gorsze tarapaty". To już równia pochyła i niszczenie państwa. Brak jakichkolwiek rozwiązań: nadal trwa urzędniczy urodzaj, istnieją starostwa, istnieje KRUS, brak reformy ZUS i NFZ, funkcjonuje konkordat. Zwiększony fiskalizm wobec obywateli niczego tu nie zmieni - czas na reformę podstaw. Lub bankructwo.
sak / 46.112.36.* / 2012-02-21 12:37
Zastanawiam się, cy z podpisanej deklaracji Praskiej,
Premier mógłby się wycofać ?
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy