Forum Forum podatkowePIT

rekord w e-pitach!

rekord w e-pitach!

co_ja_tutaj_robie / 2013-04-03 09:26
Dzis rano padl zeszloroczny rekord w ilosci zlozenia e-pitów. Do dzis rana fiskus otrzymal droga elektroniczna przeszlo 2,090 mln rocznych rozeznan podatkowych. A tu jeszcze do konca rozliczania pozostal misiac! Bardzo fajnie ze wiele ludzi zdecydowalo sie na taki rodzaj rozliczenia! jest szybciej prosciej i wygodniej przedewszystkim :)
Wyświetlaj:
konsekwencje / 2013-04-03 13:48
o a moze powiedza tez o rekordzie bezrobocia w polsce? o rekordowej dziurze budzetowej, o rekordowych nagrodach i premiach dla ministrow i premiera?? zal poprostu!!!! plakac sie chce ze trzeba zyc w takim kraju i w takiej polsce o ktra nasi dziadkowie przelewali krew.... a po co?? po to zeby teraz wladza okradala obywateli....
rajdowiec_wrc / 2013-07-01 11:54
mnie to cieszy ze ten system elektornicznego rozliczania sie z pitem tak gleboko nam zapadl w glowie do uzetecznosci. moze jak zaczniemy wiecej spraw zalatwiac elektornicznie to moze wreszyce zredukuje sie biurokracja w polsce, nie chodzi mi o to by zwalniac ludzi tylko o to by ulatwic ludziom mozliwosc rozliczania sie i zalatwiania wielu spraw przez intenret oszczedzajac nasz czas nerwy i przedewszystkim zdrowie bo naprawde to co sie dzieje w urzedach potrzebuje pilnej restrukturyzacji bo bardzo nie efektownie jest to zarzadzane wszystko

Najnowsze wpisy