Forum Polityka, aktualnościPolityka

Religa opuści rząd?

Religa opuści rząd?

Money.pl / 2007-06-17 13:58
Komentarze do wiadomości: Religa opuści rząd?.
Wyświetlaj:
man13 / 2007-06-18 00:20 / Tysiącznik na forum
Pokonany przez Samoobronę polskiej wsi, LPR moherowych beretów i PiSuariat IV RP. Współpraca z/w takim gronie nie przyniosła Mu ani efektów na jakie oczekiwało środowisko ani poprawy stanu opieki medycznej pacjenta. Jak narazie ocena kadencji Jego działania to klapa.
"Like a surgeon";-) / 83.14.220.* / 2007-06-17 20:57
Panie Profesorze....jest Pan z tego pokolenia ,które nie ma zadnego interesu ani chęci nic zmieniac....Wam się w głowach nie mieści, ze zycie "przygodami"(wg Pana definicji- przygoda=dyżur lekarski) to nie jest szczyt oczekiwań ludzi- pracowników ochrony zdrowia.
Własnie siedze w szpitalu na takiej "przygodzie", uratowałem trochę istnień ludzkich..siedze tu 24 h jako specjalista w niedzielę za 300 zł...czy to nie jest stawka niańki do dziecka? Jutro za to idę popracowac za pieniądze po południu. Czy ktoś z pacjentów chciałby byc leczony przez lekarza będacego od 30 h na nogach, czy wolałby kompetentnego, niesfrutowanego profesjonaliste( a nie przemęczonbego Judyma)
Rząd PIS, LPR i Andrzeja L. nic nie zmieni, bo to się sondażowo i na przyszłośc nie opłaca.
A ja życze Panu zdrowia, przykro mi, że spotkała Pana ta choroba i to w tak "newralgicznym" momencie. Trochę głupio, że zagoniła Pana na rtg sekretarka, wg mnie jako minister powinien Pan być wzorem do naśladowania w kwestiach profilaktyki i zdrowia w ogóle. Ale sic!
Aha...z Ukrainy i z Chin doktory nie przyjadą, bo pojada kilka rubieży dalej pracować mniej, w lepszych warunkach i za większe pieniądze.
ten rząd nic na razie przez miesiać starjku nie zrobił ,oprócz jątrzenia przeciwko sobie lekarzy, pacjentów, pielęgniarek- przeciwko sobie w dowolnych konfiguracjach
pozdrawiam
Metyl / 2007-06-17 13:58 / Bywalec forum
Nie będzie żadnego koszyka i pan Religa dobrze o tym wie!
arbitrazysta / 2007-06-17 14:46 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
to juz tylko stary,zmeczony zyciem facet bez zadnej koncepcji
TaS / 2007-06-17 18:17 / Tysiącznik na forum
uważam, że niesłusznie piszesz tak o profesorze Relidze. Nie jest ideałem, nie wszystko mu wychodzi, ale koncepcje moim zdaniem miał (podreślam miał, nie ma).

Czy to, że ktoś jest stary to go dyskredytuje? A moze ma wiecej doświadcznenia?

Koncepcja - hmm - jak do tej pory każda koncepcja w MZ kończyła sie spektakularna katastrofą...

Ja mam do niego żal jak postąpił ze swoją partią "Centrum" (bez względu na moje poglądy co do tej partii).

Nie zmienia to faktu,ze to jeden z wybitniejszych polskich lekarzy...
kpiarz / 83.7.183.* / 2007-06-18 17:56
No i powinien był leczyć nadal a nie z PiSuariatem się zadawać!

Najnowsze wpisy