Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Religa proponuje dobrowolne ubezpieczenia zdrowotne

Religa proponuje dobrowolne ubezpieczenia zdrowotne

Wyświetlaj:
Grego / 194.181.227.* / 2006-06-07 11:19
A może by tak sprywatyzować CAŁĄ służbę zdrowia?
Od razu kryteria staną się przejżyste, a jak ktoś chce pracować to i legalnie zarobi.
I bez niedomówień mam głęboko ideologię, emerytów, bezrobotnych, rolników, dzieci w przedszkolach itp. Ogłoście w końcu co się należy za płacone składki, a wtedy ludzie konowałów wyniosą na kopach jak coś będzie nie tak. Resztę każdy załatwi we własnym zakresie.
zirytowany / 217.153.97.* / 2006-06-07 11:10
Dentysta prywatny, okulista prywatny, ginekolog zony prywatny, specjalista kazdy pozostaly prywatny...
Chcialbym moc sobie odliczyc to od podatku. Jesli nie, to chcialbym wiedziec, jaki jest moj "portfel" w publicznej sluzbie zdrowia i miec bez kolejek to, co potrzebuje, w ramach tego portfela...
W dupie mam solidarne panstwo...
poirytowany / 83.18.243.* / 2006-06-07 18:19
Mam cię w tym samym miejscu. Zadowolony?
saul / 2006-06-07 10:56 / portfel / Pan Owca
Jak rozumiem, teraz żeby być obsłużonym trzeba mieć wykupione DWA ubezpieczenia, no faktycznie genialne, jak dla mnie to "rewolucyjny" wzrost składek, żeby zdobyć kasę dla służby zdrowia i górników. Solidarnie zapłacicie? Wyjedziemy - możecie usłyszeć...
pracownik / 213.192.66.* / 2006-07-05 11:32
Czy od razu w 2006 roku pracodawcy będą mogli zawierać dodatkowe pakiety ubezpieczenia zbiorowego dla swoich pracowników zapewniające szybką i pogłębioną diagnozę i przez to obniżą czas i koszty leczenia ??? Musi być bodziec dla pracodawców tak jak w PPE i sprawa się rozkręci !!! TEMPO bo będzie zawał !!!
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy