Forum Polityka, aktualnościPolityka

Religa: Referendum naprawdę potrzebne

Religa: Referendum naprawdę potrzebne

Money.pl / 2008-10-14 17:03
Komentarze do wiadomości: Religa: Referendum naprawdę potrzebne.
Wyświetlaj:
Bankier_7 / 2008-10-14 17:03 / portfel / Punktator
Niebezpieczne dla pacjentów jest to iż czekają do specjalistów po ok. 1/2 roku a zanim się tam dostaną to wcześniej idą do prywatnych specjalistów i i tak płacą!. A jeśli chodzi o referendum to muszę przyznać, iż przynajmniej połowa polaków nie wie o co chodzi w tej kwestii. Prawdopodobnie myślą iż w referendum będą głosować czy wogóle będą mogli się leczyć czy nie??? A przecież nie o to chodzi. Także przestańmy już mówić o tym referendum i zabierzcie się do przekształceń - skoro tyle lat jest problem ze służbą zdrowia to co Nam zależy zaryzykować??? - a nuż lepiej będzie...
Państwowo i bezpłatnie powinno się zostawić leczenie i dostęp do lekarzy dla dzieci aż ukończenia 18 lat. - co wy na to?
JX / 212.191.170.* / 2008-10-14 18:11
Profesor Religa precyzyjnie tłumaczył, że Państwo nie może zdjąć z siebie odpowiedzialności za leczenie obywateli. To nie może być sprawa opłacalności, a taki kierunek przewidują plany Platformy, która chce tworzyć spółki prawa handlowego. Tragedia będzie wówczas, kiedy okaże się, że leczenie naszej choroby (odpukać!) jest nieopłacalne dla służby zdrowia, a nas nie stać na pokrycie kosztów! Czego tu nie rozumiesz?
man13 / 2008-10-20 21:18 / Tysiącznik na forum

To nie może być sprawa opłacalności,

ani braku środków dla wszystkich potrzebujących w danej chwili. Przypomnijmy sobie jak było za Religii, jak wszyscy mogli leczyć się gdzie, kiedy i jak chcą.
Bankier_7 / 2008-10-20 11:58 / portfel / Punktator
Ja rozumie, za to chyba Ty nie zrozumiałeś tego co napisałem...
tara / 2008-10-20 08:11 / Tysiącznik na forum
Profesor Religa bardzo dobrze mówi ,to ze trzeba obecnie czekac do specjalisty pół roku jest niczy w wypadku gdy 60% ludnosci nie bedzie stac wogóle na specjaliste gdyz nie bedzie go stac na opłaty teraz gdy potrzeba jest na cito konsultacja mozna ja uzyskac bez przymusu dopłat .

Najnowsze wpisy