Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Religa za nocną prohibicją

Religa za nocną prohibicją

Money.pl / 2006-10-04 16:55
Komentarze do wiadomości: Religa za nocną prohibicją .
Wyświetlaj:
rre / 151.92.176.* / 2006-10-05 09:35
Regulamin forum
admin / 80.53.98.* / 2006-10-26 16:15
Regulamin forum
Desstin / 2006-10-05 07:48 / Bywalec forum
Paranoja.I co to da?Tyle że przed powiedzmy 22 w sklepach będą dzikie tłumy kupujace alkohol w ilościach hurtowych.błyskawicznie rozwinie się sieć melin czy tez po prostu alkohol na telefon, czego doskonały przykład mozna było zaobserwować np w Krakowie podczas wizyty Papieża.Panie ministrze, zajmij się pan oddłużaniem szpitalu, spraw że by ludzie nie czekali na operację rok czasu i wdróż ogólnopolski system ratunkowy.Jak to się panu uda zajmiesz się pan prohibicją.
admin / 217.113.228.* / 2006-10-05 03:50
Regulamin forum
ga_zeta / 84.205.223.* / 2006-10-04 23:46
Szanowny Panie Ministrze Zdrowia - a dlaczego Pan chce decydować za wolnych obywateli żyjących w wolnym kraju i wyznaczać co jest dla nich dobre, z co złe? Jak obywatel chce napić się - to jego wolna wola. Ograniczeniem jest tylko zasada: nie szkodzić drugiemu.
Jako wolny obywatel w wolnym kraju domagam się referendum w sprawie propozycji wprowadzenia bonu zdrowotnego. To ja, jako wolny obywatel, mam prawo do wyboru, gdzie przekazywane są moje ciężko zarobione pieniądze na ochronę mojego zdrowia. Owszem, kierując się zasadą miłości bliźniego, gotowa jestem na odprowadzanie 1%składki na rzecz "mniej zaradnych" i bardziej schorowanych "nie z własnej winy". Niemniej chciałbym, aby pozostała część składki była związana z moją osobą - moje indywidualne konto zdrowotne. Chciałabym również sama decydować, komu powierzę gromadzone fundusze i komu zapłacę za świadczone usługi zdrowotne. Mam dość oglądania skacowanych obywateli w poniedziałkowy poranek, którzy blokują normalne dostanie się do lekarza oraz babć (z całym szacunkiem dla wszystkich starszych obywateli tego kraju), które chcą sobie pogadać z panem doktorem. Chociaż chodzę do lekarza bardzo rzadko zauważam, że od ubiegłego stulecia sytuacja nie uległa poprawie. Gdybym obecnie nie musiała obowiązkowo odprowadzać składki do ZUS a mogła te pieniądze powierzyć niepublicznej placówce zdrowia starczyłoby nie tylko na tzw. świadczenia priorytetowe, a niewątpliwie zyskałabym jeszcze coś bardziej cennego: czas.
Binio / 83.29.29.* / 2006-10-04 22:48
Co dalej? Zakaz sprzedaży jedzenia? W końcu obżartuchy na stacjach mogą kupować w nocy lody, fastfoody i inne obrzydlistwa które na dłuższą metę prowadzą do otyłości i związanych z tym powikłań. O płynie BORYGO nie wspomnę. Oczywiście przy założeniu, że wszystkich równo traktujemy jak barany które nie potrafią i nie powinny same decydować o tym co i kiedy robią.
robasrob / 213.156.99.* / 2006-10-04 22:24
nakazy, zakazy, obowiązki, ograniczenia, Państwo wie lepiej jak ma żyć obywatel, Panie Religa proponuję przywrócić kartki na alkohol!
robasrob / 213.156.99.* / 2006-10-04 22:16
A co mogą wymyśleć ludzie, którzy mają mózgi zainfekowane komunizmem, przecież większość swego życia spędzili w tamtych czasach.
maniuś / 83.27.107.* / 2006-10-04 19:38
Panie Religa, czy Pan chcesz popierać meliny? A może masz Pan udziały lub chcesz założyć sieć melin. Społeczeństwo już to przerabiało za komuny. Ja jestem abstynentem i mnie to zwisa ale alkoholicy jak będą chcieli to zawsze znajdą alkohol. Znowu rozpoczną działalniść meliny. Jak się coś chce wymyślić to trzeba się zastanowić żeby nie palnąć głupoty.
admin / 217.113.228.* / 2006-10-05 03:38
Meliny nadal działają za przyzwoleniem skorumpowanej przez lokalne mafie Policji i nabijają kasę światkowi przestępczemu .Dlatego nie może to panu "zwisać" bo dzięki takiej postawie bandyci rosną w siłę i kupują "polityków", którzy "wymyślają" takie ładne, kryminalogenne ustawy !!!!
wojcher / 2006-10-05 09:52 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jeśli rzuczasz takie oskarżenia to powiadom o tym odpowiednie służby. Ostatnio powstało CBA- sprawdź więc jak ono działa w praktyce
KAP / 62.148.86.* / 2006-10-04 18:06
proponuje tez zakaz wychodzenia na ulice, ograniczymy infekcje przenoszone droga oddechowa..
rybka / 2006-10-04 17:46 / Tysiącznik na forum
Panie Ministrze!
Szanuję Pana jako lekarza i dlatego uważam, że nie powinien Pan wchodzić do polityki, bo przez to traci Pan szacunek. Już Pan nabrał maniery: "jak nie ma chleba, trzeba igrzysk"? System ochrony zdrowia w tym kraju praktycznie nie istnieje, a Pan bierze się za budowanie Republiki Utopii.
wojcher / 2006-10-04 17:24 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Polak nie wielbłąd i napić się musi. Prohibicja spowoduje rozwój prywatnej inicjatywy (czyt. melin), a alkohol sprzedawany i tak będzie. Ponadto minister pisze, ze po obniżce akcyzy znacznie wzrosła sprzedaż alkoholu. A jak to się ma do wzrostu spożycia alkoholu?(bo to nie to samo) W/g mnie to nie uległo zmianie. Natomiast zmienił się dostawca. Zamiast alkoholu z przemytu, nieznanego pochodzenia pijemy alkohol "nasz" z akcyzą. Zysk podwójny: minister finansów się cieszy i minister zdrowia ma mniej wydatków na leczenie zatruć.
Panie ministrze!!! Proponuję wprowadzić zakaz jazdy samochodem!! W wypadkach komunikacyjnych jest więcej poszkodowanych niż po alkoholu!!!!
czater / 2006-10-04 16:55 / Tysiącznik na forum
Prohibicja juz byla w USA i kazdy wie jak sie skonczylo...

Najnowsze wpisy