Forum Polityka, aktualnościKraj

Religa zrezygnował, Tusk wzmocniony

Religa zrezygnował, Tusk wzmocniony

jliber / .* / 2005-09-02 15:23
Komentarze do wiadomości: Religa zrezygnował, Tusk wzmocniony.
Wyświetlaj:
ktos lubiacy bochniaz / .* / 2005-09-03 16:02
Jezeli naprwde byles za panem Religa, glosuj na pania Bochniaz ktora, prowadzi podobny program co ta kobieta..a nie Tusk.Religa wybral Tuska aby pomodz mu wygrac i zeby jego glosy nie poszla na marne
logo / .* / 2005-09-03 14:13
Panie Religa naprawde poddał się Pan za wcześnie, jest to "słabostka która nie powinna charakteryzować skandydat na Takie STANOWISKO" wałczyć trzeba jak na "stadionie " do końca . Ta Pańska SŁABOSC była wyczuwalna przez wielu wyborców już wcześniej i dlatego Pańskie szanse sam Pan "kasował". Prezydent to musi być osoba która jest konsekwentna walki o swoje wartości do konca w poczuciu odpowiedzialności do swoich wyborców .Pański program posiadał też inny feler który nie dawał gwarancji konsekwentnej realizacji programu.Ten temat "pozostawiam do przemyśleń na wieczory zimowe".Z głębokim poważaniem
ego / .* / 2005-09-02 17:00
Ja się nie dostosuję i mój głos oddam Henryce Bochniarz. Popierałem Religę, bo to osoba spoza układu z innym podejściem do polityki. W tej materii najbardziej przypomina go Bochniarz, a nie Tusk. Bochniarz to, podobnie jak Religa, przede wszystkim specjalistka chcąca swoim doświadczeniem wspomóc polityków.
jliber / .* / 2005-09-02 15:23
Mam nadzieje ze cos sie stanie ale wolalbym aby cos innego sie stalo? Albo pomylka PAPu albo Kaczynski ma problemy z logicznym rozumowaniem.
M.B. / .* / 2005-09-03 13:41
Na temat Pana Kaczyńskiego i jego logicznego rozumowania wyrobione zdanie ma chyba większość mieszkańców Warszawy. Osobiście obawiałbym się tego co może się stać, gdy wybory wygrałby P. Kaczyński.

Najnowsze wpisy