Forum Forum dla firmKadry

Resort pracy: Bezrobocie w grudniu 11,9 procent

Resort pracy: Bezrobocie w grudniu 11,9 procent

Wyświetlaj:
PREZYDENT SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI / 188.33.189.* / 2010-01-24 10:26
KOCHANI RODACY BEZROBOCIE .......JEST W RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ DUŻO WIĘKSZ NIŻ TO SZACUJE RESORT PRACY!!!???

Weżcie Państwo pod uwaqge fakt , że wiele osób de facto bezrobotnych wcale nie figuruje w rubrykach Powiatowych Urzędów Pracy, bo zgodnie z procedurami ........urzedy ich skreslily!!!
SA TO OSOBY NADAL POZOSTAJACE BEZ PRACY, KTORE SA DLUGOTRWALE BEZROBOTNE I STRACILY JUZ OCHOTE NA ODWIEDZANIE PUP.
Ponadto na wsi wiele osob tez nie ma pracy i wogole sie nie zglasza do PUP , bo zywi ich nawet 40+tolatkow rodzina i tak sobie chodza po polu no i na wino patykiem pisane+to tez sa osoby bezrobotne!!!

zapraszam na www.fundacja#slawpol-eu
PREZYDENT
SLAWOMIR ZIEMBINSKI
zielenakraterze / 79.185.233.* / 2010-01-07 15:43
Do wskaźników statystycznych nie warto się odnosić bo je można o kant du.py rozbić. Istotniejsze jest to że w mojej mieścinie ludzie żyją albo z tego co rodziny przyślą lub z "przyzwyczajenia". Największym pracodawcą jest urząd gminny,drugim szkoła plus gimnazjum, trzecim duuuuży posterunek policji. Zwłoki fabryki gniją pod śniegiem. Zgodnie z zasadami kapitalizmu jedno co warto to upić się warto....
Bert Clark &Son / 213.5.140.* / 2010-01-08 20:11
ciekaw jestem skąd jesteś.... bo brzmi to jakbyś był z mojej miejscowości.

Najnowsze wpisy