Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Resort transportu ma nowy pomysł na autostrady

Resort transportu ma nowy pomysł na autostrady

Wyświetlaj:
Aleks / 83.19.242.* / 2006-08-06 12:37
Nowy rząd i stary system działania, jak zwykle nowy pomysł budowania w Polsce autostrad polegający na tworzeniu stanowisk dla kolesi i znajomych o drogach niestety nie wspominając. To tzw. "tanie państwo" w wykonaniu pseudo prawicy na jaką kreuje się PIS. Czy już nigdy ten kraj nie wyzwoli się z okowów socjalizmu w polityce i gospodarce?.
hicek / 62.253.0.* / 2006-08-06 00:08
swiete slowa w swietym kraju. Kaczory maja misje, Pingwiny maja misje, Prasa ma misje, ...... ktraj misjonarzy.
octavio / 80.55.179.* / 2006-08-05 23:00
Dopóki nie zaczniemy rozwiązywać w sposób cywilizowany kwestii wykupu ziemi od rolników to dalej będziemy jeżdzili po dziurach.To samo tyczy się pseudo-ekologów.
czater / 2006-08-05 17:43 / Tysiącznik na forum
Wkoncu dzieci politykow Pis tez musza miec prace..
Don 5law / 62.21.96.* / 2006-08-05 11:24
Szczeże wątpię żeby w jakikolwiek sposób przyspieszyło to budowę autostrad w Polsce (chociaż wszystko jest możliwe bo wolniej to się poprostu budować nie da).

Na pewno za to powstaną kierownicze stanowiska którymi będzie można poobsadzać krewnych i znajmomych...
Ta sprawa śmierdzi na kilometr.
saul / 2006-08-05 13:23 / portfel / Pan Owca
Podziwiam Pańskie kolejne ambitne i rozległe jakże wypowiedzi na tym forum, tylko czy nabijanie sobie konta takimi pustymi komentarzami niesie ze sobą jakokolwiek sense merytoryczny? Cóż, być może Pan ma w tym jakiś konkretny przemyślany cel, którego nie jestem w stanie teraz dostrzec w swym ograniczeniu, może to zwykłe czepialstwo z mojej strony, lecz w całym swym egoizmie chciałbym na tymże forum czytać opinie innych rodaków w tematach jakże przecież istotnych dla nas wszystkich, a nie tylko serie nic nie niosących sobą znaków ASCII. Pozdrawiam.
maxx / 2006-08-06 12:47
Szanowny Panie, nie uważa Pan, że ocenianie kogoś po przeczytaniu jego dwóch czy trzech komentarzy jest niesprawiedliwe?

Gdyby zapoznał się Pan ze wszystkimi moimi wpisami na tym forum, to dostrzegłby Pan, że zdecydowana większość z nich jest opiniami do wydarzeń prezentowanych w artykułach oraz merytoryczną polemiką z innymi forumowiczami.

Niektóre komentarze traktują rzeczywistość trochę z przymrużeniem oka. A jeśli mamy inne poczucie humoru to nie oznacza to, że zaśmiecamy forum, prawda?

Chciałbym odnieść się także do poruszonej przez Pana rozległości wypowiedzi.
Otóż nie każdy ma dar wodolejstwa pospolitego. Często w kilku zdaniach można dobitniej wyrazić swój pogląd niż długim i nudnym wywodem.

A na koniec przytoczę niektóre Pańskie komentarze. Celowo wybrałem te "najambitniejsze" (podobnie zresztą jak Pan).
Po przeczytaniu proszę ocenić je według zarzutów wobec
mojej osoby.

>>> 2006-08-03 21:55:30 | *.*.*.* | saul [ Bywalec forum ]
Ki czort?
>>> 2006-07-22 09:38:19 | *.*.*.* | saul [ Bywalec forum ]
Idiot.
>>> 2006-07-21 10:13:03 | *.*.*.* | saul [ Bywalec forum ]
Zbij ich.
>>> 2006-06-12 16:46:22 | *.*.*.* | saul [ Bywalec forum ]
Dokładnie.

Czyż powyżej przytoczone Pana komentarze nie pasują jak ulał do Pana krytyki!?

Następnym razem jak będzie chciał Pan zmieniać świat to proszę zacząć o własnej osoby.

Ja równiez obywatelsko pozdrawiam.
saul / 2006-08-06 17:49 / portfel / Pan Owca
No proszę, czuję iż odniosłem pełny sukces, coż za różnica w stosunku do poprzedniej wypowiedzi ;-). A tak poważnie, nie oceniam Pana, gryzły mnie w oczy przez kilka dni Pańskie "specyficzne" komentarze, więc nie wytrzymałem i napisałem co O NICH w zasadzie, NIE O PANU sądzę, jasne że nie można nikogo oceniać bazując na kilku komentarzach. Może istotnie niepotrzebnie dałem się ponieść emocjom, zapewniam jednak, że żadnego mesjanizmu, jak Pan zasugerował w tym nie było. Odnośnie Pańskiej opinii:
"Otóż nie każdy ma dar wodolejstwa pospolitego" - myślę, że Panu idzie ponadprzeciętnie dobrze. Odnośnie moich 4 (słownie: czterech) "zwięzłych" (teraz to żart z mojej strony) wypowiedzi, to sądziłem, że będzie ich znacznie więcej, jestem mile zaskoczony.
I jeszcze:
"Następnym razem jak będzie chciał Pan zmieniać świat
to proszę zacząć od własnej osoby" - w porządku, myślę iż dostrzegłem swoje błędy, postaram się wyciągnąć z nich wnioski, czego i Panu życzę.
maxx / 2006-08-06 21:36
Ja także wyciągnąłem już wnioski ;-) Pozdrawiam
x / 62.21.55.* / 2006-08-05 14:37
A wlasciwie o co Ci chodzi ? Don Slaw ma calkowita racje...

Najnowsze wpisy