Forum Forum inwestycyjneForex

REVOLUT TRADE UWAGA!!!

REVOLUT TRADE UWAGA!!!

mariola_wrzos / 2023-08-03 12:07
Dałam się ponieść euforii związanej z zyskami, ale pieniędzy już nie wypłaciłam. Nie popełnijcie tego samego błędu co ja. Miałam swojego eksperta i okazało się, że oszust. Nie przelewajcie żadnych pieniędzy przez żadne aplikacje. Czy ktoś miał do czynienia z Revolut Trade?
Wyświetlaj:
Marcin_Trzas / 2023-08-03 12:21
Zostałem oszukany za pomocą Revolu Trade. Zacząłem handlować, moim analitykiem był Robert Maccardi. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że mam do czynienia z oszustem. Gościu ma nawet swoją stronę internetową. Jego mail powinien dać mi do myślenia, bo jak analityk może mieć w nazwie napisane robcio!!!! Tragedia. Jest mi mega wstyd, czuje się jak głupek, że dałem się tak nabrać. Ciągle wpłacałem kase i czekałem aż zarobię dobrze, żeby wypłacić. Jak już do tego doszło, to ciągle jakieś wpłaty, błędy i pieniędzy nie dostałem nigdy. Wszystko działo się tak szybko, że nie miałem czasu myśleć. Utopiłem prawie 400 000 zł!!!! Znajoma znalazła namiar na chyba jedyną dobrą i istniejącą kancelarię w Polsce, która zajmuje się tylko takimi sprawami. Przekazałem dowody, zapoznali się i zdecydowali zająć moją sprawą bo oszustwo na Revolut Trade jest im świetnie znane i już działają w moim interesie. Jedyna kancelaria detektywistyczna, która robi takie rzeczy, inni tylko próbują, a wiem to bo nie do jednej kancelarii po drodze trafiłem. Jak ktoś szuka pomocy to tylko tutaj 534996035. Chwała im, że takie sprawy ogarniają i są w stanie pomóc. Mogłem zacząć współpracę na odległość, ale tyle razy się nadziałem, że pojechałem do nich na spotkanie i odrazu poczułem że mam do czynienia z profesjonalistami.
niedajsieoszustowi / 196.245.151.* / 2023-09-27 09:17
ale beka, marcin_trzas - jesteś oszustem. nic takiego nie miała miejsca. napisz do mnie priv to ci wysle zrzuty ekranu potwierdzające że jesteś kłamcą, oszustem i osłem !!

nie wierzcie mu, ten fra jer oszukuje i naciąga
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy