Forum Spółki giełdowe GPW SA

Rewelacyjna końcówka. GPW liderem w Europie

Rewelacyjna końcówka. GPW liderem w Europie

Money.pl / 2012-06-08 22:53
Komentarze do wiadomości: Rewelacyjna końcówka. GPW liderem w Europie.
Wyświetlaj:
aniooł / 178.42.232.* / 2012-06-10 15:43
Ciekawe ile teraz Włochom należy dac miliardów. Widac jak duży jest problem a pan pisze o pompie jakiej [ spekulanci sami sie w to wpakowali i musza teraz stracic , tylko ta srata musi byc duża . W gospodarkach na całym świecie jest coraz bardziej beznadziejnie nawet bogate kraje mają problemy i to widac po danych nawet z USA .
aniooł / 178.42.232.* / 2012-06-10 15:33
A mi się wydaje , że bzdury piszesz . Jeszce tydzień temu Hiszpania mówiła że pieniędzy na ratunek nie potrzebuje , a tu nagle 100 miliardów euro UNIA daja bankom . Obama namawia kongres aby zmniejszyc podatki i pobudzic zatrudnieni . Pompe to mam na polu , z********* deszczem ile wlezie , i nie pisz naciągaczu [ Longterm] p****** .A unas podnieśc podatki to jest polityka Rządu , to im najlepiej wychodzi .
Longterm / 2012-06-10 11:23 / Mostek Zwyciężymy!
A mi się wydaje że cały ten szum medialny związany z Grecją i Hiszpanią będzie sukcesywnie słabł i będziemy zaskakiwani pozytywnymi niespodziankami z gospodarki bo oczekiwania są ponownie bardzo zdołowane. Giełda już to dyskontuje jako pierwsza - od jutra pompa

www.longterm.bblog.pl
spekuła won / 79.186.97.* / 2012-06-08 22:53
Stara sztuczka spekuły i lichwiarzy wejść z kapitałem spekulacyjnym pohandlować między sobą podciągnąć indeksy i czekać na giełdowego barana tylko panowie spekulanci daremne wasze wypatrywania baranów zapomnieliście juz że w ostatnich latach ostrzygliście je do gołej skórki mam dla was przykra wiadomość na rynku zostali juz tylko tacy jak ja madrzy i rozważni a oni nigdy nie pójda do szulerni(GPW) grać z szulerami znaczonymi kartami
ddsd / 80.55.158.* / 2012-06-09 08:12
oj rozgoryczony jestes chyba troszke utopiles.Spokojnie dzis wszyscy GPW bee,fujj itd.Jak zaczna sie reklamy 100% w ostatnim roku zarobil nasz fundusz, znowu beda tlumy chetnych zamieniajacych lokaty bankowe na akcje.Ta gra juz tak od przeszlo stu lat trwa heh!!!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy