rewolucja w biedronce

bankowiec28 / 2013-04-05 09:27
Szykuje sie rewolucja w sieciach sklepow Biedronka. Juz w polowie kwietnia w kilku sklepach zostanie zamontowane i odpalone testy aplikacji mobilnej dzieki ktroej bedize mozliwosc placenia za zakupy telefonem. Testy beda trwaly do konca kwietnia i jezeli przebiegna pomyslnie to prawdopodobnie juz od maja we wszystkich sklepach bedize mozlwisoc zaplaty za zakupy przy pomocy telefonu komorkowego.
Wyświetlaj:
wcpikers / 2013-07-02 10:01
Żenadą jest brak możliwości płatności w Biedronie kartami. Raz - że ceny nie zawsze są powalające, dwa - że w dzisiejszych czasach to obciach i ujma na honorze firmy. Inne tanie sklepy już wprowadziły możliwość płatności kartą (Kaufland, Lidl, a nawet Aldi - we Wrocławiu). Biedronka dalej nie.. nie wiem jak można w ten sposób zrażać do siebie potencjalnych klientów - którzy wybiorą np. Lidla bo i wybór lepszy - bardziej urozmaicony, i katy są honorowane.
Co do prowizji - imho, na prawno da się ustalić sensowne warunki z operatorem, a jeśli nawet - to te 2% to bez przesady.. to jest raptem 2zł na 100zł..
yetiks / 2013-06-06 14:05
czy ktos juz mial okazje przetestowac taka platforme platnosci za pomoca telefonu?? slyzsalme ze to jest za granica bardzo popularne a w poslce jeszcze teog nie widzialem i nei spotkalem sie wiec juz jest czerwiec a nie slyszlaem o tym zevtb biedronka wprowadzila to co zaplanowala??
hilik / 2013-04-05 10:51
ciekaw jestem czy ta aplikacja bedzie obslugiwac stare modele telefonow takich jak np noka 3310:)
emerytek123 / 2013-04-05 10:50
ja bym sie cieszyl jakby byla mozliwosc placenia karta, co mnie obchodzi telefon..

Najnowsze wpisy