Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rewolucja w firmach. Zniknie stanowisko szefa? Zobacz co robią w KGHM czy Horteksie

Rewolucja w firmach. Zniknie stanowisko szefa? Zobacz co robią w KGHM czy Horteksie

Wyświetlaj:
Robert68 / 83.12.134.* / 2015-12-21 08:45
Nie wierzę, że w Polsce takie coś się przyjmie i wyjdzie poza fazę eksperymentów realizowanych w firmach, które nie wiedzą co mają zrobić z kasą.
Takie modele wymagają odpowiedzialnych pracowników, którym zależy na tym co robią, a jakoś nie widzę ich wśród młodych ludzi. Z drugiej strony, która prywatna firma takie coś wprowadzi, u nas króluje folwarczno-pańszczyźniany hierarchiczny system myślenia o zarządzaniu.
The V / 80.48.147.* / 2015-12-21 09:32
Z tymi młodymi to bym się pokłócił, natrafiałem niejednokrotnie na młodych którzy mocno się wczuwają w to co robią i chcieliby aby firmy dla których pracują osiągnęła sukces. Zniechęcenie i mniejsze zaangażowanie bierze się głównie przez pracodawców, którzy mają podejście "ja jestem szefem więc wiem najlepiej, moja jest jedyna racja". Bardziej bym widział że młodzi zaczną wprowadzać ten model zarządzania na rynek tym samym zwiększając efektywność pracy i potencjalnie wygryzając tych trzymających się starych sposobów.
kogiello / 87.205.60.* / 2015-12-21 08:23
czasem wydaje się, że u nas każdy chce być prezesem albo przełożonym, podejście jeszcze z PRL-u, ale się zmienia, najtrudniej w spółkach skarbu państwa, bo tam najłatwiej obłowić się grubą forsą za leżenie i p*********, a firmy plajtują od tego...czas na zmiany...
jaqub1073 / 37.47.63.* / 2015-12-21 18:09
Hortex.? Tego dawno już nie
ma.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy