Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Rewolucja w Ryanair?

Rewolucja w Ryanair?

25filip / 2013-05-15 10:44
W przeciagu 5 lat Ryanair planuje otworzyc trase długodystansowa i przeowzic pasazerów do Ameryki! Co lepsze, ceny maja sie zaczynac od 10Euro bądz 10 funtów!!! to bylo by precedensowe rozegranie z ich storny jakby wprowadzili takie opłaty ;) trzeba trzymac kciuki :)
Wyświetlaj:
lizak_lizak / 2013-06-06 09:40
z ta cena to pewnie jakas tylko taka zapowiedz poprostu zeby reklame i sztuczny tłok zrobic. Owszem moze bedzie pare miejsc w takiej cenie, ale niema mowy zeby wszystkie bilety byly w takiej cenie z racji tego ze to niema mzliwosci ekonomicznego pokrycia! same oplaty za paliwo i oplaty lotniskowe sa mega wielkie a co dopiero przelot jeszcze. Pozatym czy ryanair ma w swojej flocie jakies dlugodystansowce?? wydaje mi sie ze nie ma i jesli mysli o lataniu za ocean to pewnie bedize musial cos kupic badz czarterowac :) no ale pomysl fajny i miejmy nadzieje ze wejdzie w zycie jak najszybciej :)
Pracodawca 12 / 2013-05-15 14:16
Spokojna głowa to ze dali promocyjne ceny biletów, czy też zamierzają, nie oznacza że sama podróż będzie tania!! DO tego dojdą kolosalne ceny bagażu i wszytsko się wyrówna!!
rock_for_all / 2013-05-16 11:32
dokladnie moze byc tak wlasnie ze sam bilet to jedno a ceny bagazu i opllat lotniskowych beda znacznie wyzsze i porownywalne do innych konkurencyjnych firm lotniczych takich jak lufthansa czy lot :)
Olcia000 / 2013-05-16 14:11
Czy ja wiem czy to będzie jakaś rewolucja moim zdaniem Oni po prostu traktują to jako reklame mającą na celu zwrócenie uwagi na siebie...
pachnidlos / 2013-05-15 12:23
cos mi sie wydaje ze z ekonomicznego punktu widzenia nie jest to zbytnio oplacalne i moze to byc taka oferta tylko reklamowa na chwile :) no ale dobrze ze ryanair bedzie
dorok / 2013-05-15 11:01
wow, to bede bede sledzic kiedy wystartuja z ta promocje, za 10 euro to bym sie wybral do stanow:)
robolus / 2013-05-15 11:44
lol... nie zapominaj ze aby poleciec do stanow trzeba miec wize XD bez wizy cie nie wpuszcza i dziekuje do widzenia :) wiec nie jest to takie prsote jak by mialo sie wydawac pozatm nie wierze ze za 10 euro bedize bilet do usa.. to jakies zarty pewnie

Najnowsze wpisy