Forum Polityka, aktualnościKraj

Rewolucja w urzędach. Od przyszłego miesiąca rusza System Rejestrów Państwowych

Rewolucja w urzędach. Od przyszłego miesiąca rusza System Rejestrów Państwowych

Wyświetlaj:
Donald2 / 87.207.62.* / 2015-02-13 21:28
Jeżeli taka rewolucja,że wszystko załatwimy w jednym miejscu,to może zwolnią połowę urzędników?
gitara514 / 195.191.163.* / 2015-02-13 21:12
Kolejna bajeczka z serii: Miś z okienka. Kto w to uwierzy. Platformersy już się tak nie wyginajcie i tak na was zagłosują. To Polacy.
Krzysztof571 / 46.148.0.* / 2015-02-13 21:08
W UM Chorzów jest 6 baz danych z różnymi adresami mieszkańców W praktyce wygląda to tak że ci z I pietra mają inne dane od tych z II piętra a na IV piętrze maja jeszcze cos innego. Masakra. Skoro ma się coś tam zmienić to przede wszystkim powinni zacząć od wymiany personelu na młodszy i bardziej kompetentny.
mergrem / 83.23.181.* / 2015-02-13 20:52
taaa jasne by zalozyc firme i dostac dofinansowanie to trzeba conajmniej miesiąc latać po urzędach
lukasz960 / 77.252.214.* / 2015-02-13 20:50
Co do dowodu osobistego to nie trzeba nigdzie jezdzic. Jedynie w innym urzadzie wszystko robimy + podpisujemy oswiadczenie zeby dokumenty zostaly przeslane do wlasciwego dla nas urzedu. Trwa to dluzej ale jednak jest blad w newsie bo mozna obecnie juz zalatwic wymiane lub wyrobienie dowodu w kazdym urzedzie.
mar0221 / 46.148.153.* / 2015-02-13 20:47
i fakturki PRO-FORMA za nic znajdą się w naszych skrzynkach
as400 / 195.191.163.* / 2015-02-13 20:44
Są i inne rewolucje. Jestem osobą niepełnosprawną. Nie wchodząc w szczegóły. Kiedyś złożyć dokumenty z wnioskiem o orzeczenie niepełnosprawności, złożyć wniosek o kartę parkingową i odebrać kartę parkingową mogła w moim imieniu żona (notabene posiada moje notarialne upoważnienie do podejmowania wszelkich działań w moim imieniu i reprezentowania mnie). Od początku tego roku URZĘDY mają to w du.... żym poważaniu i wymagają osobistego stawiennictwa. Problem polega na tym, że taka wizyta to dla mnie jak wyprawa na Mont Everest. Niektórym pewnie by się podobało, bo muszę wziąć poczwórną dawkę morfiny i jeszcze jakieś inne wspaniałości z tej półki. Ale panie z okienka są twarde, nie jest ubezwłasnowolniony - to osobiście. Piękny kraj. Jakie to szczęście, że w tym momencie żyć mi przyszło w kraju nad Wisłą. Jakie to szczęście (?). Aż mi się umierać nie chce. A mówili, że ten nowotwór to i śmiertelny i złośliwy.
magdawikia / 83.9.223.* / 2015-02-13 20:39
buhahahahah po pierwsze z tego co mi wiadomo takie "rewolucje" owszem mają być wprowadzone ale niestety jest jeden problem- urzędy ZBYT PÓŹNO zostają poinformowane o tym żeby wszystkie dane zrzucić do jednego rejestru, co więcej takie dane muszę być odpowiednio wprowadzone tak żeby nowy system wszystko przyjął, jest to czasochłonne i pracochłonne a szmaty z ministerstwa dają ZA NA LO czasu na to by to zrobić także spokojnie, nie obawiajcie się , to na pewno od 1 marca nie ruszy, a jeśli ruszy to będzie masa błędów i nie zdziwcie się jak będziecie musieli rzeczywiście jeździć tak jak dotychczas.
auuu.... / 31.182.90.* / 2015-02-13 20:36
Czyli teraz każdy "urzędnik" i jego pociotki będą miały dostęp do poufnych danych każdego obywatela??? Kto będzie chronił informacje o nas. Przecież te urzędasy posprzedają nas różnym firmom handlującym informacjami albo co gorsza oszystom i naciągaczom, którzy będą wykorzystywać nas di dalszych przestępczych praktyk.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Krzysztof571 / 46.148.0.* / 2015-02-13 21:12
Urzędowe safanduły. I w dodatku ta ich megalomania jeszcze z czasów PRL.
as400 / 195.191.163.* / 2015-02-13 21:06
Dokładnie tak to działa. Odkąd zachorowałem na nowotwór złośliwy i połamało mi kręgosłup wiele firm chce ubezpieczać moje zdrowie i życie. Oczywiście nikt nie powie, że nie wypłacą odszkodowanie za zachorowania i operacje związane z nowotworem, a u mnie teraz nawet katar jest związany z nowotworem i grozi sepsą (wszak to skutek chemioterapii). Krótko mówiąc nie istnieje choroba, za którą wypłacą odszkodowanie, ale składkę wezmą jak każda ergo hergo. Nie łudźcie się, że po śmierci cokolwiek komukolwiek wypłacą. Zgon w związku z chorobą istniejącą w chwili zawierania ubezpieczenia. Ale składeczka nie śmierdzi. Każde trzy zł wydarte z kieszeni umierającego to cel 4sror. Nawet gdybym zginął w wypadku samochodowym to jak udowodnić, że gdybym nie miał kości zniszczonych przez nowotwór to też bym nie przeżył. Odmowa. Do tego oczywiście hieny ze sprzętem rehabilitacyjnym i tak dalej. Pytanie podstawowe skąd mieli moje dane z informacją chronioną prawem o stanie zdrowia.
ghj / 89.77.142.* / 2015-02-13 20:27
Znowu wszystko w jednym okienku :D hahahahahah PO`wcy wiedzą jak rozśmieszyć.
Łączymy się w BULU
Jacek 1962 / 217.99.7.* / 2015-02-13 20:25
Bardzo bym się cieszył gdy na podanie złożone do gminy Warszawa Bielany urząd odpowiedziałby w ustawowym terminie 30 dni a nie 360 dni. Ale że tam siedzą same lenie i cwaniaki to niestety rzeczywistość jest bardzo smutna.
hs / 77.253.193.* / 2015-02-13 20:22
Bla bla bla pracuje w urzedzie co prawda nie na tym stanowisku ale slysze co gada kolezanka obok, jak na testach probnych program siadał identycznie jak wybory, gdzie jak wprowadzili dane to program myślał godzine albo dluzej wiec ludzie bede z kwitkiem odsyłani i proszeni o przyjscie za kilka dni. bedzie wieksza porazka niz PKW
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
władek692 / 31.135.205.* / 2015-02-13 20:18
Najpierw trzeba zapłacić za znaczki w Banku oddalonym od Urzedu o ...km,potem z kwitem w kolejce o wydanie czystych druków,potem do sprawdzzenia,żle jeszcze raz o do wypełniena jeszcze 30 rubryk a ja nie mam ze sobą Nr konta w banku i Nr ksiązeczki ...owej, Potem niebędne zaswiadczenia uprawniające do.Potem otrzymam instr. lub regulamin 4 strony maczkiem który musze podpisac czytelnie,Potem jeszcz dalsze 50 % niezałatwionej sprawy. Na koniec wytocza mi sprawe w sadzie za obrażenie urzednika i całego burdelu.
sdsada / 74.78.26.* / 2015-02-13 20:17
A netowym ujadaczom jak zwykle wszystko źle.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy