Forum Forum prawneCywilne

rezygnacja z be 2

rezygnacja z be 2

PaulinaMW / 2014-01-05 10:23
Proszę pomóżcie mi nie wiem co robic....
Zalogowałam się na portalu randkowym be 2, opłaciłam abonament zaakceptowałam regulamin, po miesiącu stwierdziłam że jest to beznadziejne i zawiesiłam konto (nie umiałam usunąć), po kilku miesiącach zaczęłam dostawać maile z firmy windykacyjnej z luksemburga iż jak nie zapłacę ponad 100e podadzą mnie do sądu. Ponoć w regulaminie który logując się zaakceptowałam był punk o samoistnym przedłużaniu umowy i naliczaniu opłat, pisałam do nich maile że chce z tego konta zrezygnować, że było zawieszone nie dostaje odpowiedzi, wyczytałam na forum że jest tam zakładka przez którą można rezygnować, ale ja nie jestem w stenie wejść na swój profil gdyż logując się chcą bym podała im mój nr kartu kredytowej. Czy jak nie zapłacę coś mi za to grozi ? czy to trafi do komornika ? pomóżcie mi proszę ! mailowo składałam rezygnację z konta nie dostaje odpowiedzi, wysłałam fax z rezygnacją z usług (tylko nie mam potwierdzenia), proszę pomóżcie co ja mam zrobić ? czy oni mogą mnie za to podać do sądu ? czy te ich opłaty są uzasadnione ? bardzo proszę o odpowiedz !!

Najnowsze wpisy