Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Robert Gwiazdowski: Znowu podejmuje się działania w imię interesów banków

Robert Gwiazdowski: Znowu podejmuje się działania w imię interesów banków

Wyświetlaj:
pablo1 / 83.17.26.* / 2006-03-07 13:03
szczera prawda
ale grozi represjami w naszym smiesznym panstwie
lpr pisiow

ale starzy dobrze wyksztalceni towarzysze z Inst MiL
dobrze wprowadzaja swa wiedze :((
odchudzony / 84.10.105.* / 2006-02-28 08:03
przecież takie wytyczne dał Bank Światowy w Bazylei, jak my ciągle wiemy mało o ingerencji z zewnątrz a i nasz Balcerowicz ostrzegał że kredyty w walutach obcych moga grozić polskim obywatelem nadmiernym zadłużaniem. Jedno jest pewne dzieje się to w interesie banków. Moim zdaniem są to wstepne kroki do przygotowań wejścia do strefy euro
odchudzony / 84.10.105.* / 2006-02-28 07:58
przecież takie wytyczne dał Bank Światowy w Bazylei, jak my ciągle wiemy mało o ingerencji z zewnątrz a i nasz Balcerowicz ostrzegał że kredyty w walutach obcych moga grozić polskim obywatelem nadmiernym zadłużaniem. Jedno jest pewne dzieje się to w interesie banków. Moim zdaniem są to wstepne kroki do przygotowań wejścia do strefy euro
Marqus / 212.244.249.* / 2006-02-27 12:01
oj , Panie Robercie - jest Pan na prostej drodze do odcięcia od TV , a szkoda by było
tere / 194.246.124.* / 2006-02-27 10:35
...czyli po prostu Prawo i Sprawiedliwość :-(((
art / 212.2.100.* / 2006-02-27 10:11
Cakowicie się z panem zgadzam, panie Robercie. Niestety, mieliśmy komunizm, a obecnie budujemy socjalizm. Bierut zaciera ręce z radości.
RH+ / 83.238.240.* / 2006-02-27 22:56
dokładnie to kiedy mielismy ten komunizm,bo stary jestem,a nie bardzo pamiętam.?Jak człowieku nie masz nic do powiedzenia to po prostu nie zabieraj głosu.
Wapniak / 83.28.124.* / 2006-02-28 15:32
Przecież napisane jak byk. Wystarczy przeczytać i zrozumieć!
emek / 83.14.67.* / 2006-02-27 09:55
artykuł jak najbardziej trafny, jestem pracownikiem banku, i... to co było w artykule "klient nie wie co dla niego dobre.." ale w interesie klienta" to samo dzieje sie w tej śmiesznej instytucji, ktora pod rzadami kilku teraz wiem "wizjonerów" wmawia prtacownikom, że pracownik tez nie wie co i jak i jedyne rozwiazanie to procedura ktora okresla solidnie stanowisko banku a klienta stawia jak "milcz i płać " a jak się nie podoba to znowelizowane prawo bankowe pomoże Ci spłaćić Twoje zobowiązania poprzez windyjacyjne firmy zewnętrze (powiązane ze światem polityki), zastraszające coraz to bardziej zadłużonych klientów! Pomimo wszystkiego klient nie ma wyboru, bo bank zmusza go do wybrania tak powiązanego pakietu produktów przy kredycie, że może kredyt i jest tani ale opłaty za dodatkowe świadczenia są olbrzymi, np. rachunki pomocnicze i tu nikt klientowi nie mówi, że dodatkowo płątne a potem pretensje do GINBu, który taką skargę przsyła do banku i czeka na odpowiedx banku do klienta i zwrotna, co sugeruje, że jak się ktoś nie weźmie za tę "lichwę" (lichwa - to sytuacja w której nie ma wykonananej pracy - wypisz wymaluj bank), to banki za moment; i tak już za moment masowo zwalniające pracowników, wyciągające spod swojej działalności braże bankowe(leasinki, hipoteki, faktoringi) i podpinające je pod bezpośrednią działalnośc firmy matki na zachodzie, będą sę nawzajem przejmowały tworząc olbrzymie firmy ale tylko z kapitałem i podatkami poza granicami RP... zresztą to chyba znany fakt. Proponuję napisać arytkuł który obnarzy działność banków a nie tylko lizać dla zasady kilka faktów, napiszcie jak sie obchodzą z klientami i pracownikami z użycie nazw banków, przecież to fakty, kolene kontrole PIP w np. moim banku niczego nie wykazują choć łamię się nagminnie prawo pracy - pytanie kontrolerzy ślepi czy co?
Daleki / 80.53.153.* / 2006-02-28 10:25
Jeśli równie skoncentrowany i równie spójnie przedstawiasz klientom swojego banku ofertę, to długo chyba nie popracujesz (bez względu na miejsce płacenia podatków przez Twój bank)
Wapniak / 83.28.124.* / 2006-02-27 18:24
Nie martw się, zaraz udzieli Ci rady "przecinek, ale" np: zatrudnij się w porządnym banku, masz wybór, jest rynek itd... Hmmm, a ja kiedyś pisałem, że są telefony...
Czy można zrezygnować w ogóle z banku? Jak?...
kucz / 83.8.243.* / 2006-02-27 08:25
Jeśli lament na temat kredytów walutowych jest uzasadniony to w bankach są dobre dyplomy, słabe przygotowanie.
W trybie pilnym zatrudnić felczerów zaopatrzonych w dobre instrukcje.

Najnowsze wpisy