Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rocznica nad narodowym szambem

Rocznica nad narodowym szambem

Money.pl / 2006-08-18 08:57
Komentarze do wiadomości: Rocznica nad narodowym szambem.
Wyświetlaj:
rozwado / 2006-09-01 18:29 / Tysiącznik na forum
Bruksela ma nas dosyc, a Busz wzdryga sie na mysl ze mialby sciskac dlon naszemu premierowi. Jesli dodac do tego ze w Stanach antysemici nie sa lubiani, a rozni ludzie z kregow rzadowych i zblizonych do rzadu do tej kategorii naleza, to premier nie ma czego szukac za oceanem. moze w bialorusi lepiej sie uda.
Kakadu / 83.31.43.* / 2006-08-20 01:04
Admin usuwa wypowiedzi krytyczne dla Money.pl.
Jest to portal nie "finansowy nr 1" ale polityczny, uprawiający swoją politykę pod płaszczykiem finansów. Prześledźcie to.
Redakcja forum / 2006-08-20 17:06 / Administracja forum
Jeśli Pan w dziesięciu tematach powiela tremat nieprzychylny i kłamliwy w stosunku do naszego portalu, to to praca moderatora nie jest robieniem polityki, a usuwaniem spamu.
ws / 83.31.39.* / 2006-08-21 00:47
Kłamliwie i nieprzychylnie wypowiada się "Redakcja_Forum", a to co robi usuwając krytykę, a nie usuwając wypowiedzi obraźliwych i wulgarnych sama sobie wystawia świadectwo.
saul / 2006-08-20 13:02 / portfel / Pan Owca
"2006-08-20 01:01:40 | 83.31.43.* | ws
Re: Znów gorąco na linii Wildstein - Lepper [3]
Admin usuwa wypowiedzi krytyczne dla Money.pl.
Jest to portal nie "1 finansowy" ale polityczny uprawiający soją
politykę pod płaszczykiem finansów. Prześledźcie to"

Na Pańskie życzenie, śledzę, narazie wyśledziłem, iż ma Pan zdaje się rozdwojenie jaźni Panie...No włałnie i tu pojawia się problem, musi się Pan zdecydować na to, która z Pańskich alter ego ma występować na tym forum ;)
ws / 83.31.43.* / 2006-08-20 00:17
W całej rozciągłości popieram "Qlt" a nie popieram postawy autora powyższego artykułu. Jestem pteż przeciwny polityce portalu "1 finansowego" Money.pl
Ponieważ nie wystarczy gadać, ale trzeba robić, bo to naprawdę się liczy. Działajmy więc by lustracja była szybsza i pełniejsza, by malkontenci przestali marudzić. Ja nie wiem jak to zrobić. Jestem rencistą. Głupcy nie zamilkną. Wtedy pozostaną na placu mądrzy i ci z nieczystymi zamiarami. Ci którzy się wstydzą, że są Polakami niech wyjadą, albo do izraela, albo gdzie indziej, albo niech się zaciągną do wermachtu. Pomyśl ty czytelniku co powinieneś zrobić.
Qlt / 83.15.97.* / 2006-08-19 20:34
Wychodzi na to, że J. Płaskoń nie z polskiego gniazda wyfrunął . Cudze można kalać. Czyli jaki jest tok rozumowania polonofoba J. Płaskonia, oddać się bez reszty europejskiemu lewactwu i stracić suwerenność w 100%. Przecież Polacy inaczej się zniszczą. Prawda jest taka, że Niemiecy i Rosjanie wymordowali inteligencję polską czyli pozbawili Polskę głowy. Na bolszewickich bagnetach zainstalowano na miejsce pomordowanej inteligencji polskiej marksistów niekoniecznie narodowości polskiej. Dzieci i wnukowie owych marksistów rządzą dalej w Polsce . Jak rządzą każdy widzi. Co do kanclerza Bismarck’a, Polska była prawie dwa wieki pod zaborami gdzie zaborcy konsekwentnie fałszowali historię. Potem historię fałszowali komuniści pod dyktando bolszewików. Przecież wspomniany kanclerz był zaborcą i nie mógł pochwalać polskich dążeń do niepodległości. Polonofob J. Płaskoń nie tyle fałszuje historię co rzeczywistość upatrując w obecnej władzy wszelkie wiekowe narodowe przywary. Przywary w dużej mierze wymyślone przez zaborców. Fałszowanie historii przez dawnych zaborców trwa nieprzerwanie czego jesteśmy naocznymi świadkami. W fałszowaniu historii i rzeczywistości na czoło wybija się GW Michnika. Dla mnie Polak, który na podstawie czytania GW wyrabia sobie ogląd świata nie jest inteligentem tylko pożytecznym idiotą. Na koniec, ciekawe kiedy Michnikowi salonowcy pójdą po rozum do głowy i wrócą z pustymi rękami ale za to z potężnym kacem moralnym.
rozwado / 2006-09-01 18:31 / Tysiącznik na forum
Zaborcy byli raczej duchowo blizcy Czarnej Sotni i jej pogrobowcom z LPRu i MW niz "lewactwu".
DA / 195.225.71.* / 2006-08-21 05:04
Tak Qlt, masz rację. Wiele się robi w Polsce, aby zdeformować historię i rzeczywistość. A takich, którzy zrobią to za pieniądze nie brakuje.... Nawet całą telewizję można kupić więc co za problem jakiegoś pismaka...
Frapol / 195.114.163.* / 2006-08-20 19:38
Bardzo celny komentarz. Jesteśmy wspaniałym narodem ale kiepskim społeczeństwem jak zauważył Norwid. ... a Pan Płaskoń to raczej taki od ploteczek z piekarni i w gruncie rzeczy należy go ignorować. Napewno nie wie dobrze kto po zaledwie 2 latach niepodległości dał w skóre wielkiej armi bolszewickiej. A co do rządu: Uważam, że nareście mamy rząd który może zrobić więcej dobrego niż 2 poprzednie. Oby tylko nie przejmował sie tym wsciekłym ujadaniom gazet z pod znaku Agory czy Springera.
pchelek / 83.31.182.* / 2006-08-19 21:04
falszowanie historii przez komunistow pod dyktando bolszewikow to kaszka z mlekiem wobec tego co wyrabiaja pisiory, neofaszysci spod znaku lpr, buraki z samobrony i ci dwaj co ukradki ksiezyc - precz z pisioryzmem - a lustracja [jak sie zacznie] to sprowadzi kaczynskich na glebe - i to z wielkim hukiem - wykoncypowali sobie lustracja potezny problem - oni sa pierwsi w linii do lustarcji [ze swoimi nie do konca wyczyszczonymi teczkami - schowanymi z reszta zawartosci przez przezorne łże-elity]
DA / 195.225.71.* / 2006-08-21 05:00
Masz wtórny analfabetyzm dzięki Michnikowi...
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-08-19 20:52
Zamiast pisać te pozbawione treści i sponsorowane przez PiS komunały - lepiej odpowiedz na pytanie, dlaczego Kaczyńscy stosują obstrukcję wobec lustracji?
(na wszelki wypadek: nie czytam GW)
Qlt / 83.15.97.* / 2006-08-19 21:31
W totalitarnym państwie pod bolszewickim zaborem nic na większą skalę nie działo się bez przyzwolenia władzy. Opozycja koncesjonowana przez Kiszczaka była przygotowywana jako plan awaryjny. Prawdziwi opozycjoniści z charakterem byli mordowani. Buntownicy wobec totalitarnej władzy byli łamani i robiono z nich TW. Bohaterowie, którzy nie łamali się na torturach np. przez gestapo występują tylko w filmach. Życie to nie film. Kaczory albo są aktualnie za słabi aby przeforsować lustrację albo nie chcą się pozbyć asów z rękawa. Jest jeszcze trzecie wyjście, Kaczory byli i są w układzie okrągłostołowym a ich awersja do postkomunistów to tylko ściema. Przecież nikt z czerwonych bonzów nie siedzi a Polskę jednak obłupiono. No ale w końcu po owocach ich poznamy.
def / 83.17.26.* / 2006-08-23 16:07
Tak QLT wszyscy jacyc tajemniczy falszowali historie jacys nie wiadomo kto niszczy l polske oni rozkradali piszesz jak pacjent szpitala psychiatrycznego z urporczywa mania przesladowcza a moze przetrawisz to

twoi ukochani bracia kwaczynscy powinni wystawic rachunek AK i ludziom ktorzy wywolali powstanie za zniszczenie warszawy a moze nie niemcom czy ktokolwiek zapytal ludnosci cywilnej czy chciala powstania ????

zyj dalej w soim swiacie tylko dawki lekow zwieksz i wszystko bedzie OK
lopp / 83.15.97.* / 2006-08-23 17:42
Def, po twoim komentarzu widać, że psychotropy odstawiłeś i niedobrze zrobiłeś. Germanie fałszowali historię na niekorzyść Polan, Wiślan i innych już za czasów panowania Rzymu. Trzeba zadać sobie trud i poczytać niezależne publikację a nie tylko GW. Albo jesteś def po prostu tępym komuchem nakradzionym na państwowym.
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-08-20 08:48
"Jest jeszcze trzecie wyjście, Kaczory byli i są w układzie okrągłostołowym a ich awersja do postkomunistów to tylko ściema."
Masz u mnie duży plus, że choć dopuszczasz taką ewentualność. Moje obserwacje zdarzeń z ostatnich miesięcy mocno za tym przemawiają. U Kaczyńskich zauważam coś a'la syndrom Wierzejskiego: demonstracyjnie nienawidzi gejów, a prawdopodobnie sam nim jest.
Pozdrawiam
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-08-19 17:54
Właśnie tak Kaczyńscy chcą lustracji:
http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=po&dat=20060818&id=po01.txt

PiSiory, Nasz Dziennik to przecież wasza tuba propagandowa!
ws / 83.31.43.* / 2006-08-20 00:20
Też tak uważam.
LP / 83.135.152.* / 2006-08-19 14:35
Szanowny Panie Płaskoń czy ponyślał Pan o swojej "działce " w tworzenia tego szamba?
Marek53 / 83.24.17.* / 2006-08-18 22:33
Kanclerz miał w znacznej mierze rację. Przykładem Pan Jan P. - uzyskał wolność wypowiedzi i z zapałem oddał się wyniszczaniu. No i przy okazja troską o szambo - troską, by przypadkiem nie zniknęło.
Nie ruszać g. bo śmierdzi, można się upaprać no i koronny argument - może prysnąć na przypadkowego przechodnia.

A mi się zawsze wydawało, że po prostu należy sprzątnąć, a nie pozwolić przyschnąć i skropić perfumami.
tatko / 2006-08-18 23:40 / Tysiącznik na forum
Zgadza sę, kanclerz miał sporo racji, kiedy to mówł. A co najważniejsze , tak właśnie z nami było, tak jest i pewnie tak długo pozostanie. Dziwne tylko, że te słowa nie zraniły czołowych polityków ani tych poprzednich przy władzy, ani dzisiejszych nikogo.
Mops / 83.22.202.* / 2006-08-19 13:23
Tak właśnie.
zx / 217.99.149.* / 2006-08-19 08:13
Kanclerz Otto von Bismarck ma w ogóle dużo zasług dla naszego kraju. Gdyby nie jego Kulturkampf ludność polska w zaborze pruskim rozpłynęła by się w kulturze niemieckiej jak cukier w herbacie. A tak Bismarck został w sposób zupełnie niezamierzony ojcem polskiego nacjonalizmu. Zatem więcej szacunku Panowie!
tatko / 2006-08-19 18:08 / Tysiącznik na forum
Czyżby ?
zx / 213.76.54.* / 2006-08-19 23:30
Uczynienie Otto von Bismarcka ojcem naszego nacjonalizmu jest pewnym skrótem myślowym i prowokacją zarazem tym niemniej nie jest to prowokacja pozbawiona podstaw. Nie będę tu się wdawał w szczegóły, zainteresowanych zachęcam do studiowania historii (nie mylić z polityką historyczną bo to tylko zbieżność nazw) najlepiej tej pisanej z odpowiednim dystansem czyli na pewno nie tej, która jest w podręcznikach zarówno polskich jak i niemieckich. Ograniczanie historii zaboru pruskiego do wozu Drzymały, rugów pruskich i Hakaty jest taką samą manipulacją jak wystawa na temat wypędzonych Pani E. Steinbach. Prawda niestety wyglądała tak, że Prusy przed Bismarckiem były dużo bliżej unicestwienia żywiołu polskiego w swoim zaborze niż Hitler podczas okupacji, co więcej nie potrzebowały do tego przemocy. Jest rzeczą bardzo ciekawą dlaczego Królestwo Pruskie okazało się być bardzo atrakcyjne dla byłych obywateli RP Szlacheckiej. Ciekawym jest również to, że w kontekście dnia dzisiejszego nauki płynące z tamtego okresu wcale się nie zdezaktualizowały. Znane powiedzenie Bismarcka o naszym talencie do samozagłady jest oczywiście jego wyrazem pogardy do narodu, który sprawiał mu nie czarujmy się stosunkowo drobne problemy w stworzeniu utylitarnego państwa niemieckiego. Z drugiej jednak strony znał on nasze wady i przywary zdumiewająco dobrze i trudno się o to nań obrażać.
lopp / 83.15.97.* / 2006-08-18 18:54
w 1939 roku i potem w 1945 roku to zasługa Kaczorów. Oplucie Herberta świadczy o wciąż silnym antypolskim i kryminalnym układzie, którego budowniczym był także vicemagister z czerwonymi kolesiami. Towarzysz Płaskoń jest na służbie uwłaszczonych prawem kaduka na majątku narodowym postkomunistów. Z zagorzałych marksistów czerwone bandyctwo stało się nagle zagorzałymi kapitalistami i "demokratami" ze zboczeńcami w tle. Tow. Płaskoń powtarza za wrogami Polski, że dajcie Polakom się rządzić a sami się zniszczą. Właśnie jesteśmy świadkami niszczenia Polski przez specsłużby, które są na żołdzie (jak dawniej bywało) obcych mocarstw. Jesteśmy świadkami niszczenia Polski przez lewactwo rodzime i europejskie a także światowe. Tow. Płaskoń przyłącza się do hóru wrogów Polski z Bismarkiem na czele. Wstyd !!, towarzyszu Płaskoń.
pchelek / 83.31.182.* / 2006-08-19 21:08
jakbym czytal towarzysza Gomółkę przemieszanego z towarzyszem Stalinem
Mops / 83.22.202.* / 2006-08-19 17:53
Tej "zasługi" po 1939 oraz w 1945 ,wcale bym tak do końca nie wykluczył. Odkąd pewien znany redaktor obarczył Jacka Kuronia winą za zbrodnie komunizmu zaś "prawdziwi patrioci" na pogrzebie Cz. Miłosza próbowali uczynić z poety komunistę wrogiego Polsce już nic nie jest w stanie mnie zdziwić. W tej chwili wylewa się łzy nad krzywdą ,którą pośmiertnie uczyniono Herbertowi.Czy Pan/Pani przejawiał też takie oburzenie gdy krzywdę czyniono tym dwóm wymienionym przeze mnie wielkim Polakom?
Co do reszty to nawet trudno się odnieść. Wypadałoby jedynie powiedzieć :człowieku ,otrzyj pianę z pyska i przestań grzeszyć. Ponadto ,jeżeli się tak kocha Polskę to wypadałoby przestać kaleczyć język ojczysty.
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-08-18 20:01
Jakież to głębokie przemyślenia! Czyś ty człowieku z choinki się urwał? A możeś szaleju przypadkiem się najadł?
stary / 71.105.92.* / 2006-08-18 19:45
O Boze!Co za oszolom!Skad ludziom biora sie takie kretynizmy w glowie?Kto to wymysla?
lopp / 83.15.97.* / 2006-08-18 21:20
Oszołom, toż to słowo maczuga A. Michtrixa. Uderz w stół a czytelnik GWna się odezwie. Jednak i tak zostałem potraktowany ulgowo bo na razie faszystą mi nie przyłożono a co do GWna to wiedzie ona prym w niszczeniu Polski na wiele sposobów. Stary czytaj świerszczyki bo to zdrowsze i fałd na mózgu nie prostuje.
saul / 2006-08-20 13:09 / portfel / Pan Owca
Hmm, może zostanę uznany za wroga narodu i nie wiem kogo jescze, ale co takiego złego jest w GW? Pytam całkowicie poważnie, może jestem zacofany, niemniej często i gęsto spotykam się z krytyką tejże gazety i jej czytelników, która jednak nigdy nie jest uzasadniona, zachodzę więc w głowę co z nią jest nie tak? (jeśli kogoś to interesuje to z gazety czytuję tylko czasem artykuły w gazeta.pl, niemniej dosyć rzadko, aczkolwiek pojęcia nie mam jakie to ma znaczenie, w sumie poniekąd stąd też moje pytanie).
Mops / 83.22.202.* / 2006-08-19 17:57
Człowieku ,dla Ciebie , z Twoimi poglądami i słownictwem lepsze byłoby forum Naszego Dziennika.Sam widzisz ,że tutaj zrozumienia jakoś nie znajdujesz. Że takiego forum nie ma? No tak ,tam prawdziwa demokracja panuje. Nie to co w GW czy tutaj.
zx / 83.16.202.* / 2006-08-18 14:47
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. I tak byśmy tego nie uniknęli zwłasza, że wytarzanie kogoś w gównie i pierzu jest naszym sportem narodowym w stopniu dużo wiekszym niz piłka nożna. Trochę ludzi ucierpi ale cóż to znaczy wobec toczących się kół historii. Potraktujmy to jako naszą narodową odmianę rewolucji kulturalnej i tyle. Natomiast co do Niemiec to niewątpliwie nasze nienajlepsze z nimi stosunki odbiją się nam czkawką. Zemsta będzie słodka i zapewne rozegra się przy następnej perspektywie budżetowej UE, a może i już za najbliższej niemieckiej prezydencji. Do tego jednak czasu możemy sobie bezkarnie pomstować oraz rzucać inwektywy i oskarżenia oraz prezentowac naszą wyższość moralną. Faktury przyjdą później, być może na tyle późno, że z problemem zapłaty za nie zmierzy się już następna ekipa budująca, a jakże V RP. Prawdę powiedziawszy obserwując to wszystko zastanawiam się jak w kraju gdzie jest mnóstwo rzeczywistych problemów do rozwiązania mających istotny wpływ na nasza przyszłość mogą rządzić ludzie tak krótkowzroczni. Właściwie w okresie od 1989 jedyne dlakowzroczne projekty, które była w stanie przeprowadzić nasza klasa polityczna to UE i NATO. Może źle się stało, że jesteśmy już w UE bo w tej chwili motywacji do zajmowania się rzeczami ważnymi i strategicznymi nie widać natomiast wszyscy z chęcią pogrążają się w sprawach albo drugorzędnych albo będących już historią. Na nieszczęście mamy w tej chwili wysoki wzrost gospodarczy co tylko dodatkowo napędza głupotę polityków. Nikt póki co nie zaprząta sobie głowy jakie kwalifikacje będą mieli ludzie, ktorzy będą w przyszłości generować nasz PKB i czy w ogóle jeszcze będą do tego jacyś chętni. Jeżeli już jest jakichś problem w tym obszarze to jest to wychowanie patriotyczne. Niestety nie da nam ono specjalistów, których będziemy poszukiwać. Innym przykładem jest to, że u naszych największych sąsiadów zachodzą w tej chwili procesu niekoniecznie dla nas korzystne na co pewnie mamy ograniczony wpływ ale na naszą politykę wobec tychże procesów wpływ mamy tylko o tym nie wiemy. Mamy więc jakąś kakofonię gromkich pokrzykiwań i połajanek, które nie wnoszą nic poza wątpliwą satysfakcją gawiedzi "...ale im daliśmy...". Takich strategicznych problemów, którymi nie ma się kto zająć jest całe mnóstwo ale co tam, gospodarka się jakoś kręci, kasa z UE się sypie więc zabawa trwa. Ja rozumiem, że dokonuje się "rewolucja" polegająca na tym, że ci co się załapali na podział łupów po PRL do spółki z pogrobowcami PZPR teraz muszą ustąpić miejsca swoim dawnym kolegom, których zrobili w wała bo oni też chcą stworzyć swoją burżuazję i też chcą sie uwłaszczyć na tym co jeszcze pozostało i na tym co sie najpierw uda znacjonalizować. W końcu do polityki ludzie idą po pieniądze i władzę czyli jeszcze większe pieniądze. Tak jest wszędzie ale chyba nigdzie nie ma takiego skoncetrowania się na zagarnięciu jak największego kawałka tortu, że się zapomina o tym, że od czasu do czasu trzeba na chwilę przerwać rabunek obywateli, żeby zrobić parę dobrych rzeczy, które sprawią, że statek będzie płynął dalej i będzie można dalej nań rabować. Tutaj niestety zastosowanie ma zasada "...po nas choćby potop...". Najgorzej w całej tej zabawie będziemy mieli my mieszkańcy gdy przyjdzie się zmierzyć ponownie z mniej ciekawą faza cyklu koniunktury bo zostaniemy z tym sami, bo nasi obecni władcy razem z łupami zbiegną ... do opozycji. Patrząc się na tą "rewolucję" nie mam złudzeń IV RP nie będzie ani sprawiedliwsza, ani mądrzejsza ani bogatsza ani nawet efektywniejsza od III RP. Zmienią się tylko twarze na stołkach, które są do obsadzenia oraz kieszenie, do których pójdą pieniądze. Przypomina mi się tutaj przypadek znanej mi państwowej spółki sprzedanej zagranicznemu inwestorowi, gdzie nowy dyrektor obcokrajowiec rozwiązał problem korupcji dawnej dyrekcji w ten sposób, że strumienie łapówek przekierował z kieszeni dawnych beneficjenrtów do własnej. Jak mówili złośliwi być może nie rozwiązał problemu ale go centralizując spowodował, że łatwiej go było kontrolować. Jak dla mnie IV RP to taki sam proces tylko w większej skali. Na koniec powiem tylko, że mając świadomość takiego stanu rzeczy, która jak myślę nie jest tylko moim udziałem nie rozumiem jak niektórzy dyskutujący na tym forum mogą się tak zaperzać biorąc stronę tego czy tamtego ugrupowania politycznego. Skoro mój głos ma podżyrować to, że jedni się wzbogacą i z dziadów staną się panami, a innych oderwą granatem od koryta, to trudno taka widać już jest demokracja. Ale żeby się tym podniecać skoro wpływ tego na stan mojego portfela jest żaden lub tylko negatywny. Chyba, że na tym forum w wiekszości piszą ludzie opłacani przez partie polityczne za głoszenie opinii przez nie pożądanych ale to już wtedy zupełnie inna historia.
tatko / 2006-08-18 23:46 / Tysiącznik na forum
Nie chciałbym widzieć takich patriotów, jakich wychowałaby obecna ekipa rządząca.Całe nasze szczęście, że to głównie rodzice będą odpowidzialni za ten stan naszej przyszłści.
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-08-18 12:27
Powinniście być wdzięczni Kaczyńskim - w końcu to nie kto inny, tylko Kaczyńscy, mimo dawnych kłamliwych obietnic- teraz blokują lustrację. Wiem, dlaczego:
a) przeciwdziałanie kompromitacji kleru
b) własna współpraca J.Kaczyńskiego (to, że w 7 miesięcy wyczyścił teczkę nie oznacza, że w innych teczkach nic nie ma)
c) to bardzo wygodne narzędzie do wywoływania nieustannych kryzysów, a w tym czują się przecież jak ryba w wodzie

Niemiec potrafił się z tym gładko uporać kilkanaście lat temu, a Polak jak to Polak - ni ch...
kacperg333 / 2006-08-18 12:01 / portfel / "Potencjalny Geniusz Giełdowy"
Ciekawe, ilu jeszcze takich szczęśliwych idiotów jest jeszcze w naszym kraju?
tatko / 2006-08-18 23:54 / Tysiącznik na forum
A może to ludzie trzeźwomyślący, a nie idioci, panie "kacperg333"? Przeceż punkt c) wypowiedzi pana "NoDuck" jest samą prawdą. Przepraszam, jeśli kogo innego miał pan na myśli, a nie pana "NoDucks". Punkty a) i b) równiż trzeba brać pod uwagę.
pchelek / 195.187.99.* / 2006-08-18 11:38
to pisiory kaczki to szambo otworzyly swoimi łże-elitami, knowaniami, ukladami z neofaszystami z lpr i burakami z samobrony - teraz sie to rozlewa i zapaskudza nie winnych ludzi - niektore tygodniki wlaza do tego szamba jak Wprost by sie przypodobac elytom obecnej waaaaaaaadzy - tak to juz jest w IV RP - szambo, szambo, szambo - musi to szambo sie rozlac na caly kraj i zapaskudzic wszystkich i wszystko - wtedy szambo spowszednieje i nie bedzie juz tak cuchnac
Marqus / 217.8.162.* / 2006-08-18 12:11
Pchełek przeczytał dzisiejszą Wyborczą i już wie co o tym ma sądzić
ppp998 / 193.210.145.* / 2006-08-18 11:48
Spokojnie Pchełku,

Bo w nocy przyjdziemy i zamkniemy.
Póki co polecam ziółka i lekturę GW i Trybuny dla nabrania pewności ciebie.
pchelek / 195.187.99.* / 2006-08-18 12:09
nie te czasy [na zamykanie] - a ponadto miejsca nie wystarczy [chyba ze zamkna nas razem w jednej celi :)))] - a GW czytam codziennie - Trybuny nie znosze i nie czytam - ziolka lubie wypic
ppp998 / 193.210.145.* / 2006-08-18 12:25
Dzieki za odpowiedź.

A że czytasz codziennie GW to widać. Ja też czytałem, no worries. Ale zarzuciłem to ok 10 lat temu. Też wierzyłem w Michnika. Przeszło mi. Jak wprost postawili na gloryfikację Kwaśniewskiego, Cimoszewicza, Jaruzelskiego czy Kiszczaka to musiało mi przejść. A uczciwych ludzi jak Strzeborz, Olszewski, Chrzanowski czy Herbert zaczeli otwarcie gnoić to musiało przejść.

Jak mozna czytać GW codziennie i nie zność Trybuny? Przecież piszą to samo.
stary / 71.105.92.* / 2006-08-18 19:43
Przestales czytac GW i skutki widac.Dawniej mowilo sie,ze wylegarnia wszelkiego rodzaju glupot jest magiel,a teraz skad nierzesz te swoje madrosci?
pchelek / 195.187.99.* / 2006-08-18 13:05
w wyborczej czytam notowania gieldowe i kursy akcji - ot wszystko - tez tej gazetki nie lubie - to choragiewka co sie nawet bez wiatru odwraca w odpowiednia strone i o to mam do nich ogromny zal - a najbardziej za lizanie tylka wymienionym panom - a ze pisiory to szambo otworzyly to nie ulega dyskusji nawet nie trzeba czytac gw - przyklad idzie z gory - jak waaaaaaaaadza moze totalnie ludzi niszczyc i gowienkiem polewac to dlaczego nie mieliby tego robic redaktorzy zeszmaconych gazet i tygodnikow - powiem Ci ze jestem coraz bardziej osamotniony w czytaniu gazet - gw odpada - fakt to .......... - polityka przynudza, wprost bawi sie w komunizm, zostal mi newsweek i forbes
ppp998 / 193.210.145.* / 2006-08-18 13:43
Coż,

giełdę i kursy masz w tysiącu inny miejsc. a teza, że waaaaaadza niszczy ludzi to tak samo prawdziwe zdanie jak nie niesiące zadnej tresci. mowisz "waaaaadza", ja się cieszę, ze czas tow. wiesławów w postaci ich koontynutów w formie ciemiszewiczów, kwaśniewskich, oleksych i belkow mamy za sobą.

pojecie "szambo" bardzo michnikowskie; chyba troche wiecej czytasz niż notowania. niestety jak michnik przez lata pił wódę z urbanem to szambem zajeżdża ostro. dlatego notowania upadające agory wole czytać w innych żródłach.


pozdrawiam
pchelek / 195.187.99.* / 2006-08-18 15:50
ja tez sie ciesze ze waaaaaaaadza czerwonych odeszla w niebyt - sam jej doswiadczylem - zylem w niej - ale to ze obecna waaaaaaaadze tak nazywam to wynika z tego ze mnie kaczki co nieco zawiodly - mialy ogromna szanse te waaaaaaaaadze w niebyt puscic - a niestety troszke to samo robia - wiem ze sami sobie rady nie dadza i ze do [ich wladzy] doczepia sie rozne gowno [tygodnik wprost chyba juz zdecydowanie pobil gw w wylewaniu tego gowienka] z poprzednich elit - oni niestety nic nie zrobia [kaczki] - a ja chcalbym wreszcie pozyc w normalnym kraju - inaczej w perspektywie mam emigracje - co w moim wieku jest coskolwiek za pozne - ale ludzie mlodzi po prostu stad wyjada - jestem juz zmeczony tym cyrkiem - i jeszcze jedno - jak kaczki tak wszystkich wokolo atakuja to nic im z tego nie wyjdzie [wrog mojego wroga jest moim przyjacielem] - koncze i ide do domu [z roboty - dzis mialem luz na internetowe pogaduchy]
ppp998 / 193.210.145.* / 2006-08-18 11:11
"Wystarczy dać nam wolność i sami się wyniszczymy. Dziś w kursie inna sentencja. Jaka jest różnica między rządem Sikorskiego a Kaczyńskiego? Wtedy rząd był w Londynie, zaś naród w Polsce. Teraz tendencja jest odwrotna."

A czy rok czy dwa lata temu nie piał Pan z zachwytu, że wreszcze Polacy mogą pracować w Londynie? Jak za Millera pracowali to było cool i super, dziś to wina Kaczorów.Again "someting poj...os???"

Troszkę manipulujemy, panoczku....

A Pan z jakiego departementu, a propos?
ppp998 / 193.210.145.* / 2006-08-18 11:02
A kto jest tym "dobrze poinformowanym biznesemem". Co za sensacyjne wiadomości Pan ma!!! Może dwa słowa więcej o tych cięciach Brukseli!!! To jest news, sir. Czekam na ciąg dalszy .

Hatko słuchać drogi Panie. Gdzie się Pan uczył w dziennikarstwa, żeby pisać o dobrze poinformowanych źródłach"? Co ma widze jakiegoś biznesmena do dotacji z Uni? Czego niby konkretnie Unia ma dosyć, że zmiejszy strumień pieniędzy? Jacy beneficjenić odczuwają te cięcia? Może jeszcze ma to związek z umawianą wyżej lustracją?

Ale fakt, jak SLD rządziło to się szambo nie wylewało? Pięknie było, i Bruksela była zadowolona i pieniążki słałą ochoczo. Uuu, a w PRL to było pięknie, wszyscy żyli szczęsliwie a o agentach to w gazetach nie pisali. To były czasy!!!

Mam wrażenie drogi panie, że Panu, pardon, cyt: "something poj......łoś"

Pozdrawiam,
pp998
Marqus / 217.8.162.* / 2006-08-18 10:40
szanowny Panie - może Pan nie był nigdy na wsi , ale zapewniam, że szamba nie da się inaczej zneutralizować jak jedynie wywieźć na pole i rozrzucić. Parę dni smrodu , ale za to później roślinki rosną zdrowo i wysoko. Inna sprawa , czy na tym szambie , o którym Pan pisze - może wyrosnąć coś zdrowego.
Autor / 217.197.79.* / 2006-08-18 10:54
Drogi Panie,
Bywam na wsiach. Znam też takie, w których szamba mają "niewidzialne" kurki - można nieco ich zawartości spuścić do gruntu i zaoszczędzić na wywózce. Służę adresami. Pozdrawiam.
Marqus / 217.8.162.* / 2006-08-18 11:21
wszystko się zgadza, nasze szambo też ma takie niewidzialne kurki , za pomocą których powoli wycieka i zatruwa okolicę , aprzy okazji służy śmierdzącym interesom. Prekursorem tego procederu była sławetna "komisja Michnika". PS ja nie pracuję w Sanepidzie itp.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy