Forum Polityka, aktualnościKraj

Rodzice niepełnosprawnych dzieci protestują przed KPRM

Rodzice niepełnosprawnych dzieci protestują przed KPRM

Wyświetlaj:
emerytttt / 83.29.234.* / 2015-01-13 17:39
Jeśli lekarz świadomie dopuścił do urodzenia dziecka niepełnosprawnego powinien za to odpowiadać finansowo. Przy obecnym stanie diagnostyki medycznej w większości przypadków nieprawidłową ciążę można wykryć i usunąć w odpowiednim czasie.
miniu111 / 78.131.183.* / 2015-01-13 17:23
Sorry rodzice, kasy dla was nie ma, musi starczyć dla górników.
wmwm1939 / 195.68.192.* / 2015-01-13 15:37
Już kilka dni dzwonię o 9:00 (bo od 9:00 można się rejestrować) do ZOZ, żeby się zarejestrować...jak już się dodzwonię (około 9:15-9:30) - słyszę - NIESTETY BRAK MIEJSC, proszę jutro próbować, albo przyjść i poprosić lekarza, może przyjmie... ja też pracuję i żeby pracować to muszę mieć możliwość szybkiego leczenia, by dalej pracować i wpłacać do NFZ...wychodzi na to, że tylko bezrobotni i renciści mogą się leczyć (w kolejkach od 5 rano), bo normalny, pracujący człowiek (w korporacji, a więc L4 niemile widziane...) nie ma dostępu do służby zdrowia.... proponuję strajk normalnych ludzi, którzy domagają się równego traktowania...i tak jak powyżej, nawet w przypadku, gdy nie są górnikami, lekarzami i niepełnosprawni....
H Szatkowski / 2015-01-13 18:08
Wystarczy...zmienić ten ZOZ. Takie zamieszanie z rejestracją nie wynika z uregulowań NFZ czy ustawowych a z lekceważenia pacjentów przez dyrekcję owej placówki. W tym samym systemie, w tym samym kraju można zarejestrować się jeśli nie na dziś, to na kolejny dzień.
Gość 1234 / 81.219.237.* / 2015-01-13 15:21
A ja (i może jeszcze parę osób) zacznę protest przeciwko DOJENIU MNIE na każdym kroku na wszystkim i przez wszystkich. Nie jestem niepełnosprawny, nie jestem lekarzem, nie jestem górnikiem ALE PODATKI muszę płacić. Budżet to wpływy z podatków. Ja ponad 30 lat płacę a nigdy nie korzystam. Ciągle tylko słyszę trzeba z budżetu przeznaczyć na biednych, na szkolnictwo, na służbę zdrowia, na bezrobotnych, na drogi i tak bez końca. MAM DOŚĆ szastania moimi pieniędzmi. Czy ktoś w tym kraju zostanie prawdziwym gospodarzem a nie "rozdawaczem" moich pieniędzy???

Najnowsze wpisy