Forum Polityka, aktualnościKraj

Rodzina Magdy zarzuca szefowi policji kłamstwo

Rodzina Magdy zarzuca szefowi policji kłamstwo

Wyświetlaj:
smoczunio / 83.9.248.* / 2012-02-08 22:55
Rodzina zazuca ze nie maja pomocy ale jak widze w wywiadach to sa w super formie psychicznej,podziwiam ich twardosc i forme zaloby.,wywiady itp szokkkkkkkkkkkkkkkkk.w polsce dziennie jest ogrom tragedi i ci co ja maja w ciszy cierpia w gronie rodziny i niewolaja o pomoc psychologa,a matka czyli babcia i ojciec uwazaja ze sa swietmi krowami????
Natter2 / 2012-02-07 21:37 / Tysiącznik na forum
Przywileje -oto są skutki, bo kto myśli wtedy o pracy ? Odbębnić 15 czy nawet 20 lat pracy i emeryturka się należy.Do tego zarobki w ostatnim roku wyśrubować do maksymum jak u agenta -posła T.i MSW do konca życia płaci.Tak się nie da dalej.Policjant w pionie śledczym do piero po kilkunastu latach pracy nabiera umiejętności tak jak wkażdym zawodzie .
PASOŻYTY / 46.9.218.* / 2012-02-07 21:25
przywileje policji to SKANDAL
Jaromir 14 / 91.215.1.* / 2012-02-07 21:21
Dziecko nie żyje a oni targują się o jakiegoś Marlow'a, z bożej łaski. Gdy zanika sumienie, człowiek staje się pusty. Ale czy to są jeszcze rodzice?
milicjapasożyty / 46.9.218.* / 2012-02-07 21:14
ZABRAĆ PASOŻYTOM PRZYWILEJE,i tak stoją ponad prawem i mają nas za nic
ANGORA 69 / 82.160.247.* / 2012-02-07 20:40
Proponuje zdjąć z anteny serial Ojciec Mateusz, bo on też działa tak samo jak Rutkowski!!!!!
Pomaga i rozwiązuje zagatki którym olicja nie daje rady!!!!!!!!
Rutkowski tak trzymaj!!!!!!
JanuszPOlikot / 2012-02-07 20:30 / Tysiącznik na forum
W tej POlicji to taka sama biurokracja jak w całej POlsce......... Sami umysłowi p****** w stołki i PO 15 latach na godziwą emeryturkę......Do mnie jak miałem problem z kłopotliwym gościem z sąsiedniego domku A właściwie chodziło o psa)... to musieli POdjechać samochodem ...I to koniecznie dwójkami.....
Same ministry co się wożą autami i boją chodzić po okolicy......A w bogatszej Francji panowie leserzy to policja używa rowerów......

Jak widać mamy państwo POlicyjne i czas na wiosnę tym panom zadać POważniejszą robotę.....

Jak to mówią nie masz ambicji to do POlicji.......:):):)......Zielona wyspa......heheheheh

Najnowsze wpisy