Forum Forum finansoweKredyty

rodzina na swoim dla singli?

rodzina na swoim dla singli?

nadanka / 2011-09-14 09:30
Wiem, ze rzadowy program rodziny na swoim ulegl modyfikacji i, ze wprowadzil zmiany, ze single beda mogli z niego skorzystac, mozecie mi powiedziec na jakich konkretnie zasadach?
Wyświetlaj:
vivi86 / 77.112.111.* / 2012-09-22 10:42
witam. mój chłopak stara się o przyznanie kredytu dla singla, ma już złożone papiery i czeka na decyzję. Ale ja mam inne pytanie, czy jeśli on będzie jedynym kredytobiorcą to czy ja mogę być współwłaścicielem tego mieszkania? Wiadomo przecież że będziemy je spłacać wspólnie, meblować i remontować. Nie chcę inwestować swoich pieniędzy nie będąc właścicielem tego mieszkania. Proszę o odpowiedz z góry dziękuję.
alawendaa / 2011-09-15 12:05
ten program wprowadza duże ograniczenie na wybór nieruchomości, a poza tym mało jest dostępnych mieszkań, które te wymogi spełniają :/
erinka / 2011-09-14 12:21
jest ograniczenie wiekowe, które mówi że z programu można skorzystać do 35 roku życia, poza tym istnieje również ograniczenie pod względem wielkości mieszkania i jego ceny, dofinansowanie można dostać do nieruchomości, które nie przekracza 50 m2, a cena za jego metr wynosi niecałe 6 tys. zł/m2, także znalezienie takiego mieszkania łatwe nie będzie
ajadjaj / 2011-09-15 11:19 / Bywalec forum
to calkiem korzystne warunki:)

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: