Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Rodzina na swoim. Wchodzą nowe limity

Rodzina na swoim. Wchodzą nowe limity

Money.pl / 2012-10-01 14:39
Komentarze do wiadomości: Rodzina na swoim. Wchodzą nowe limity.
Wyświetlaj:
ananalityk / 213.238.107.* / 2012-10-02 08:04
co niektórzy już stoją przed dylematem czy chleb cze rata czy rata czy chleb?Przykre ale prawdziwe i nie koniecznie dotyka mieszczuchów ale tych którym podano kredyty serwowane na nieruchomości w sosie spekulacyjnym i się teraz dławią nie od nadmiaru chleba tylko od kosztów zafundowanych przez spekulantów na 30 -40 lat.Przykra sprawa skończy się pewnie jak Hiszpania ,Grecja I PORTUGALIA tam też pompowano sztucznie budownictwo przez banki i skończyło się tym że na 10 ml.mieszkańca przypada 7,5ml.mieszkań i każdy se tam mieszka osobno małżeństwa ,dzieci taki dobrobyt im banki zaserwowały
stodoła otwarta / 82.210.153.* / 2012-10-01 20:49
Ja wolę DOM. Jak mam gniezdzić się w pudełku 53 m2, otworzyć balkon i wąchać spaliny, a poza tym płacić całe życie raty i modlić się żeby na zbyty ryj mnie niewywalili to ja dziękuję. Wolę sobie wybudować dom 120 m2, w ciągu 8 lat odkładając z pensji z dziewczyną mam domek, bez kredytu z małą pomocą rodziny (teściu hydraulik, wujek elektryk) i mam splecioną swoją własną chałupkę. A najbardziej to mnie śmieszą tzw. małobogaccy, którzy myślą że są a tak naprawdę to oni są ale w D...pie i to głęboko. Mają wszyskto na kredyt i myślą że są lepsi od tych wieśnioków. Ale wieśniok będzie miał co do gara wsadzić jak nastąpi konkretny kryzys i załamanie gospodarki, a taki mieszczuch będzie Swojego psa na obiad wpier...da...lał by z głodu niezdechnąć. Tak więc zobaczymy za 5 może 7 lat. Wtedy to blokowiska w miastach będą puste, bo wszyscy mieściuchy na wieś po stodołach będą się chować przed bankami hehe ale jaja będą....CDN
dr5 / 85.222.86.* / 2012-10-01 21:06
tak oczywiście. Miasta będą głodem przymierać a Wieś będzie dalej żyć z "dopłat bezpośrednich".

Historia zna wiele takich przykładów. Słyszałeś może o dekrecie zwanym "prawem pięciu kłosów"?. 10 milionów rolników z głodu zmarło mając do dyspozycji najżyźniejsze ziemie na świecie
ananalityk / 213.238.107.* / 2012-10-01 14:39
Ostatnia nadzieja dla deweloperki -Rodzina na swoim-a po wygaśnięciu programu trzeba będzie obniżać ceny za m2 żeby opylić coś bo na rynku sucho jak na Wiśle.Następny rok będzie kolejnym spadkowy rokiem cen nieruchomości ,ciekawe tylko czy tempo spadków wzrośnie czy się utrzyma na tym samym poziomie .

Najnowsze wpisy