Forum Polityka, aktualnościKraj

Rodziny Katyńskie oburzone słowami Kaczyńskiego

Rodziny Katyńskie oburzone słowami Kaczyńskiego

Wyświetlaj:
bbobb / 89.72.49.* / 2010-11-26 17:24
Tak to jest jak kartofel bierze się za politykę
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-26 17:36
Czle szczescie ze ty nie masz nic do polityki bo byla by dopiero tragedia.
tade / 83.2.33.* / 2010-11-26 17:36

Tak to jest jak kartofel

po "wykopkach" przetrwa

Do wiosny możne zgnije?
EURO STUDENT / 2010-11-26 17:46
nie zgnije. prędzej Budżet zgnije i się wszyscy rozpłaczemy. Wtedy Gajowy przeczyta nam Baśń o zielonej wyspie z chochlikiem Tuskiem
tade / 83.2.33.* / 2010-11-26 17:52

prędzej Budżet zgnije i się wszyscy rozpłaczemy

nie jesteś na bieżąco
budżet to już "zgnił"
Jeszcze prowizorium budżetowe UE.....
I przetrwają tylko ci co przy korycie
bez względu na przynależność
EURO STUDENT / 2010-11-26 18:26
wiem o tym dlatego piszę o budżecie który jest ślepą uliczką już na starcie drogi w nowy rok 2011 a co to dopiero w perspektywie 10 lat !!!!!!!!!!!!
EURO STUDENT / 2010-11-26 17:27
POmidorku ziemniaczki są bardzo zdrowe sam je wpieprzasz od 60 lat
+pl+ / 83.4.84.* / 2010-11-26 17:22
Ja należę do rodzin katyńskich i nie jestem oburzony. Uważam, że powinni przyznać, że było to ludobójstwo. Żydzi dostali od Niemiec ogromne odszkodowania, czemu więc Polacy nie mogą dostać choćby symbolicznego zadośćuczynienia?
EURO STUDENT / 2010-11-26 17:26
Bo Thusk i Komoruski prędzej staną w obronie agentów KGB czy Uzurpatorów jak Jaruzelski niż w obronie Polaka. Taka jest prawda o naszych chłoptasiach w pałacu. Kaczyński jak widać chce coś ugrać.
tade / 83.2.33.* / 2010-11-26 17:18
Już der Spiegel po wyborze Lecha na prezydenta a Jarosława na premiera pisał
że kartofle chcą podporządkować sobie świat
i to się sprawdza

Mało mu tego że w Polsce wszystkich skłócił
to chce doprowadzić do międzynarodowego konfliktu
wojny chce to niech sam idzie na Rosjan

Tusk powinien go wysłać do Moskwy
niech dba o Polskie interesy
wyjaśnia katastrofę, mord w Katyniu........
tade / 83.2.33.* / 2010-11-26 19:09

A ten rudy tusk, to od czego jest.

nikt tego by solidniej z pełną perfekcją nie wykonał.
Kaczyński, Macierewicz ..... w pierwszej kolejności winni być wysłani do Moskwy by pilnować przebiegu śledztwa, patrzeć Rosjanom na ręce....
No i tu Tusk dał wielką plamę!!!
EURO STUDENT / 2010-11-26 17:23
bzdury! POdporządkować to tutaj chcą Platfusy Polaków jak stado Baranów żeby płaciły POdatki na ich nieróbstwo a oni sobie rodziny upychają na stołki. Kaczyński to jedyny Polak. Nikt nie mówi o wojnie z Mocarstwem Rosyjskim. Po prostu trzeba mieć odwagę i wyjaśnić niewygodne tematy a nie robić prowizorkę jak z katastrofą. Ale ty tego nie rozumiesz bo jesteś już w takim wieku że tylko chcesz mieć spokój i nie ważne czy Polska znowu stanie się Państwem Satelitarnym Rosji czy UE. Ważne że dostaniesz emeryturkę za kilka lat a młodzi obecnie nie będą mieli tego przywileju bo nas Donkey już wykończy finansowo i pojedzie na wschód do Brata Bliźniaka Putina
tade / 83.2.33.* / 2010-11-26 17:33

nie ważne czy Polska znowu stanie się Państwem Satelitarnym Rosji czy UE.

właśnie, właśnie.

a oni sobie rodziny upychają na stołki.

i masz różnice pomiędzy PiS a PO czy innymi partiami
Student nawet i bystrością potrafisz zaskoczyć.

Nie patrz tylko do przody
skoro są jeszcze trzy strony
równie interesujące
EURO STUDENT / 2010-11-26 17:39
to nie pisz takich bzdur bo Niemcom i Rosjanom byli i jest niewygodne nazwisko Kaczyński bo wiedzą że z nimi są prawdziwe negocjacje a nie uległe negocjacje jak w przypadku obecnego rządu. To widać, dzieci to wiedzą a Ty nie wiesz?
EURO STUDENT / 2010-11-26 17:55
przypomne jak Marcinkiewicz negocjował dotacje dla Polski to jeden z Euro Deputowanych (chyba niemiec) chciał wepchać mu swój portfel do kieszeni marynarki z cynicznym tekstem "weźcie też moje pieniądze"
szkoda że Marcinkiewicz nie został. Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Trzeba wykurzyć PO na głęboką rezerwę polityczną bo nie radzą sobie i tylko PR-em nadrabiają. Tylko nie wiem komu to wyjdzie na dobre.
tade / 83.2.33.* / 2010-11-26 18:07

przypomne jak Marcinkiewicz

lecz kaczorki wszystkie trzy go wykończyły
bo był zbyt gorliwy
a porzekadło mówi
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Wiesz dlaczego?
(@) / 89.79.219.* / 2010-11-26 18:38
pieprzysz facet,Marcinkiewicza wykończyli zdrajcy co teraz utworzyli Front Jedności Narodu POd szumną nazwą Polska jest najważniejsza
tade / 83.2.33.* / 2010-11-26 17:47

jest niewygodne nazwisko Kaczyński

he,he tak jak znane w polityce każde inne

że z nimi są prawdziwe negocjacje

silny nie negocjuje
wiesz co to kompromis

Rozbrajasz mnie, Twoje posty
to dobry relaks po męczącym dniu
"stawiają na nogi"
EURO STUDENT / 2010-11-26 18:38
wiesz co ja jestem oburzonym młodym Polakiem. Jeżeli moje wpisy Cie relaksują. A nie mam natury narzekania, znajomi wiedzą że jestem bardzo rozrywkowy. to nie mniej jednak moja ekonomiczna strona z wykształcenia i odziedziczona po rodzinie ekonomistów budzi we mnie gniew że płacę podatki na taki rząd który sr# do własnego dniazda w dodatku na obywateli (na mnie) a media plują tylko jadem na pis i tych co krytykują fakt że Politykom brakuje rzetelności i systematyczności i zachowują się jak STUDENCIAK który zaczyna pracować dopiero na dzień przed egzaminem (zapowiadają reformy przed wyborami) a po wyborach ... brak słów.
ździcho / 87.205.172.* / 2010-11-26 20:01

wiesz co ja jestem oburzonym młodym Polakiem.

I już coś kręcisz. w to, że oburzonym to jeszcze uwierzę, ale w to, że młodym??? Przecież napisałeś kiedyś, że masz już 25 lat lat staruchu:)) a tak serio. Przecież utrzymujesz rząd nie z własnej woli, tylko z woli konstytucji.
budzi we mnie gniew że płacę
podatki na taki rząd

Życzę Ci zatem, żeby to PiS był rządem (bo mnie tam rybka, kto). Zobaczymy, czy wtedy będziesz dumny, że to właśnie ich żywisz.
EURO STUDENT / 2010-11-26 20:48
najmłodszy nie jestem =) ale czuje się młodo. PiS będzie lepszy ! ja w to wierzę.
ździcho / 87.205.172.* / 2010-11-26 20:53

PiS będzie lepszy !

Jeszcze lepszy? Czy to możliwe?
ja w to wierzę.

Jak się sięgnęło nieba, to mozna sięgnąć jeszcze wyżej? Nie wiedziałem.
tade / 83.2.33.* / 2010-11-26 18:52

tych co
krytykują fakt że Politykom brakuje rzetelności i systematyczności i zachowują się
jak STUDENCIAK który zaczyna pracować dopiero na dzień przed egzaminem

fakt niepodważalny
od dawna o tym piszę
z tym, że o nich "wszystkich" tak myślę.
W polskiej polityce a i światowej od pewnego czasu nie ma dobrego i złego wujka. "Politycy" niczym mafia działają.
A masz dobrą czy złą mafie?
EURO STUDENT / 2010-11-26 19:13
wiesz co ja sądzę o partiach politycznych?

zacznę od PO - Partia która doszła do władzy na Zarzuceniu PiSowi nagonki na wolność (CBA) ale na razie nic im nie idzie udowodnić a na komisji jedynie rzucają kuźwami i pokazują prostactwo. ich minister rostowski przez 3 lata mówił jedn a robił drugie i dziś odbiera "przywilej" emerytury ale odczujemy to dopiero za 30-40 lat. sam zaś otrzyma emeryturę z wielkiej brytani. sprawa katastrofy jest tam mroczna jak ciemna storna mocy z rosji a w dodatku zamieszani są w to polacy powiązani z PO. PO obiecała wiele na wyborach i dla tego taki deficyt bo spłaca teraz obietnice i spuściła całe powietrze z balony który utrzymywał struktury państwa na optymalnym poziomie.
najlepiej w tej partii działa komórka zwana jako BOTOX która robi z dziada modela niczym Ricky Martin który śpiewa piękne piosenki dla społeczeństwa a w rzeczywistości jest starym dziadem z wokalem jak żul. Czarna magia !

PiS - popełnił wiele błędów (jak każdy człowiek) ale za ich kadencji zaczęto robić porządek ze statymi niewyjaśnionymi sprawami, obniżono składkę ZUS, ROZPOCZĘTO PRAWDZIWĄ WALKĘ Z KORUPCJĄ ! to najważniejsze co można sobie wyobrazić w Polsce ! kto ma czyste ręce ten nie powie nic złego na PiS a kto ma zapędy na czarne interesy (szara strefa, nielegal) ten będzie dążyć do tego żeby takie formacje nie istniały na scenie. Mnie nie obchodzi religia katolicka. Jeżeli są dowody że PiS rozdawał pieniądze dla Rydzyka to niech to udowodnią w sądzie jak nie to niech sobie będzie rydzyk kościół ale mnie u nich nie widać i raczej wolę własnymi rękami i głową coś zdziałać niż modlitwą.


SLD - brak słów - Miler, Kwaśniewski, Oleksy - koniec tematu

PSL - piesek na posyłki który ostatnio przytył ale ich poglądy są tłamszone przez Pape Tuska
tade / 83.2.33.* / 2010-11-26 19:23

PiS - popełnił wiele błędów

ojoj ojoj no coś Ty

kto ma czyste ręce ten nie powie nic złego na PiS

no,no już myślałem że Student przechodzi na "ciemną stronę"

Student powiedziałbyś swojemu chlebodawcy
może by mnie wciągnął na listę płac!!!!
em96 / 151.82.154.* / 2010-11-26 19:56
Student. Nie pisz mu tak bo on nie widzi całego tekstu tylko kilka słów... Już nie piszę czy rozumie bo z odpowiedzi nie wynika...
em96 / 151.82.154.* / 2010-11-26 19:49
Student Ci przedstawił konkretne a co najważniejsze prawdziwe argumenty.
A Ty odpowiadasz... jak Urban za komuny: bez sensu, nie na temat, jak po terapii odmóżdżającej...
ccccccccccc / 195.74.79.* / 2010-11-26 17:56
Gabinet Donalda Tuska otrzyma więc po Kaczyńskich godny pozazdroszczenia spadek. Cała "brudna robota" na froncie europejskim już została wykonana, a nowemu premierowi pozostaje tylko korzystać z owoców cudzych wysiłków i odcinać dyplomatyczne kupony. Przecież wszystkie problemy może zrzucić na poprzednika, a żeby poprawić relacje z sąsiadami, wystarczy być "anty-Jarosławem". Rząd PiS odchodzi do przeszłości, doskonale wypełniwszy rolę politycznych kamikadze. Bo to właśnie za cenę reputacji braci Kaczyńskich Warszawa wdarła się na zupełnie nowy poziom wpływów w Europie.

Fiodor Łukianow, politolog, redaktor naczelny pisma "Rosja w globalnej polityce"

http://www.dziennik.pl/opinie/article45660/Lukianow_Kaczynscy_wykonali_w_Europie_czarna_robote.html
EURO STUDENT / 2010-11-26 18:33
niestety PiS na koniec podłożył nogę PO w jednej z dyrektyw którą przyjeli ale nie zostawili na to środków w budżecie 2008 roku. ten minus można im wlepić na czoło.

ale to można przełknąć jakoś. gorzej jest z faktem 700 MLD zł zadłużenia z którym PO nie robi nic jak obciąża wszystkich VATem a nie robi reform ! i tutaj trzeba się teraz skupić ! nie na PiSie i Kaczyńskim tylko na Tusku , Komorowskim, Schetynie i Pawlaku
EURO STUDENT / 2010-11-26 17:06
Rozstrzelali bezbronnych Polaków w tył głowy . Nasz kochany SĄSIAD !
Prawdziwy Polak / 213.77.81.* / 2010-11-26 16:51
JĄDROWYCH KOGO MAJĄ PRZEPRASZAĆ I JAK. MODLE SIĘ ZA NIEGO WYGLADA NA CHOREGO CZLOWIEKA.
EURO STUDENT / 2010-11-26 16:32

Prosiliśmy Jarosława Kaczyńskiego o sfinansowanie kwotą 26 tysięcy złotych naszych adwokatów. Dostaliśmy dwukrotną odmowę - mówi Wołk-Jezierska.

a ja proszę Tuska i Komorowskiego o 700 MLD na pokrycie długu
kpiarz / 83.4.228.* / 2010-11-28 17:05
Kiedyż to Pan OJRO STUDENT zdążył aż tyle kasy przetrwonić?:)))
em96 / 151.82.154.* / 2010-11-26 21:04
Świetnie Student. Przyłączam się do prośby... mam jeszcze taką drobną sugestię, żeby to wyborcy PO się dołożyli, zrobili "ściepkę" i w ramach solidarności wyciągnęli biedaków z kłopotów.
kpiarz / 83.4.228.* / 2010-11-28 17:10
Ściepkę to OJRO STUDENT musi w swoim gimnazjum na początek zrobić, bo jak tak burzliwie szalał po Wrocławiu to z takim debetem do żadenego PUBU już go nie wpuszczą:)))
abcd123 / 94.42.21.* / 2010-11-26 15:42
Miesiąc temu Niemcy zakończyli wypłacanie odszkodowań wojennych Francji. Odszkodowań za I (pierwszą) Wojnę Światową.
Pajchiwo / 2010-11-26 15:37 / Tysiącznik na forum
Jakoś nie sądzę, żeby dla Rosji te odszkodowania - jeśli by były - stanowiły znaczącą sumę.
Tu raczej chodzi o dopuszczenie do kogokolwiek myśli, że mogli zrobić coś źle.
Rosja do błędów się nie przyznaje.
Oficjalnie ich "nie robi".
Co nie zmienia faktu że JK palnął gadkę bez sensu.
I tak samo bez sensu jego zwolennicy go będą teraz bronić roztrząsając co też mógł mieć na myśli.
I tak samo bez sensu jego przeciwnicy będą go "analizować".
Szopka trwa.
ccccccccccc / 195.74.79.* / 2010-11-26 18:06
Rosjanie nie chcą precedensu, bo by zbankrutowali. Stalin zamordował 90 mln. ludzi.
ździcho / 77.255.62.* / 2010-11-27 19:02

Rosjanie nie chcą precedensu, bo by zbankrutowali. Stalin zamordował 90 mln. ludzi.

Ależ to domino wcale nie zatrzymałoby się na Stalinie. Ten precedens sięgnąłby pierwszych lat zaraz po rewolucji październikowej. Przecież Rosja eksterminowała ludność kontynentu euroazjatyckiego jeszcze na długo przed Stalinem.
zyga.n / 83.6.157.* / 2010-11-26 16:44
-FALANDYZACJA-już to ćwiczyliśmy pany z pis,a prawie prezydent niech szeroko otworzy oczka....
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy