Forum Polityka, aktualnościKraj

Rodziny krytykują prokuraturę za śledztwo smoleńskie

Rodziny krytykują prokuraturę za śledztwo smoleńskie

Wyświetlaj:
wole / 83.9.162.* / 2011-01-23 21:02
Kaczyński: Tusk ma 96 ofiar na sumieniu, musi odejść [0]
plotkują-PO,PSL,SLD poza sejmem-po co to robią niektóre media? i ludzie zapraszni do
mediów/-KOMPROMITACJA KROPKI i ...rozwiązać
wybiórczą,tvn,tvn24,...? lub zawiesić do wyborów i SKOŃCZĄ się wszystkie KŁOPOTY
POlityczne-przestaną dzielić POLAKÓW i jedyne zniknięcie pseudo -dziennikarzy jak kropka
przestanie: jątrzyć, dzielić POLAKÓW-
kompromitacja mediów -eliminować pseudo-dziennikarzy-którzy tylko dzielą nienawiścią ludzi-
szarlatani?
kompromitacja mediów-pierwsze ofiaryPObolszewi? i pseudo
-dziennikarzy?(wybiórczej,polityki,trybuny,tvn,ttn24,....?) -plotkują ludzie-to ci dziennikarze i
POmatołki wydali CHAMSKĄ-bezpardonową walkę PIS-owi - ponad 8mlionów ludzi,którzy od ponad 8 lat
popierają śp. PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO i PREMIERA KACZYŃSKIEGO-to nie politycy PIS mają się
ZASTANOWIĆ-ale powinni się OPAMIĘTAĆ PSEUDO : DZIENNIKARZE,profesorzy,socjolodzy,psycholodzy
zapraszani do mediów i OPLUWAJACY tylko jedną PARTIĘ- PIS-popieraną przez ponad 8 ml. ludzi-czy do
mediów będą zapraszani do DYSKUSJI W PROGRAMACH: GŁÓWNIE ludzie opluwający ludzi PIS(w przewadze
4:1
razem z prowadzącym?-) i to ma być demokracja?,a może anarchia?,czy totalitaryzm?,czy paranoja?
pseudo-dziennikarzy?-czy
?:wółek,rólicki,piasek,kropka,miecug,szklo,jonas,roman,kik,my,wybiórcza,tvn42,śpiewok,loży,kawa,to
jest,....nie powinne być zawieszone? Do wyborów-studenci mówią-oni głównie opluwają 8 ml. ludzi
PIS,którzy stoją murem za KACZYŃSKIMI-następna PARANOJA MEDIÓW?-kibicują ,zapraszją, popierają
POLIGŁUPA,niesioła,...-gdzie ich etyka?,czy potrzebny lekarz?-jeszcze PIS wróci do WŁADZY,na który
zagłosuje 3/4 społeczeństwa-zawsze SĄDAŻE ZARAZ PO WYBORACH są ZAWYŻANE o 15% dla PO,a ZANIŻANE
o15%
dla PIS -a od 8 lat są :DOPIERO PRAWIDŁOWE przed samymi wyborami wg.WYŻEJ WYMIENIONEJ
ZASADY(zawyżania i zaniżania)- PRZYCZYNĄ SĄ DZIENNIKARZE,którzy nakręcają CAŁĄ SPIRALĘ NIENAWIŚCI
poprzez ZAPRASZANIE do DYSKUSJI ludzi w stosunku nie 1:1,ale 4;1 na korzyść PObolszewi łaczenie
z pseudo-dziennikarzami i ZADAWANIEM GŁUPICH PYTAŃ POLITYKOM , NAPUSZCZANIE ich na siebie i
OPLUWANIE ponad 8 MIL. LUDZI popierających PIS i PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO oraz PREMIERA
KACZYŃSKIEGO -wciąż powtarzanie FAŁSZYWYCH SĄDAŻY przez media i rządzących polityków ,że PIS ma
tylko 26% jest GŁUPOTĄ i myślą,że to pomoże PO jest:mrzonką, paranoją i marzeniem bez pokrycia
KLAKIERÓW PObolszewi?,a prawdziwe sądaże są całkiem INNE,wciąż - znacznie ROSNĄ dla PIS,a MALEJĄ
znacznie dla PO,a PSL i SLD nic z krytyki PIS nie zyskują ,ale tracą-staczają się do ZERA jak
PO
rolicky / 83.4.137.* / 2011-01-18 00:53
plotkują- gdyby przyjęto w SEJMIE rezolucję PIS ws. SMOLEŃSKA prawdopodobnie WYNIK RAPORTU MAK BYŁBY CAŁKIEM INNY-BARDZIEJ KORZYSTNY DLA POLSKI-tej rezolucji sprzeciwił się:prezydent,premier,marszałkowie i posłowie:PO,PSL,SLD i to prawdopodobnie ROZZUCHWALIŁO Rosję i komisję MAK-PO,SLD,PSL poza sejmem ,
gdyby premierem był KACZYŃSKI nie doszłoby do tragedi smoleńskiej...-KACZYŃSKI na TO by se nie
POZWOLIŁ-za póznoi jeszcze ten "KIEPSKI WYSTĘP"-porażka
premiera,prezydenta,marszałków,posłów :PO,PSL,SLD-poza sejmem w wyborach-rosjanie spowodowali
wypaedek?-wstyd i hańba?-plotkują studenci-czy marszłek to Polak?,czy rusek?,-plotkują ludzie-czy
postradali
rozum?-PO,SLD,PSL poza sejmem w wyborach-plotkują studenci-nic nie rozumieją(ani ROSJANIE,ani
POLSKI
RZĄD,prezydent,..).-co tu ma wypadek KASA(chyba tylko niezbicie dowodzi,że minister już dawno
powinien być ODWOŁANY) :-TOTALNA KOMPROMITACJA władz,lot składa się z:wylotu i
LĄDOWANIA-przyczyną WYPADKU BYŁO LĄDOWANIE NIE W POLSCE ,ALE ROSJI i tam : niedostarczenie przez
ROSJAN przed -WIELOMA WYLOTAMI-dokładnych map terenu lotniska(niedostarczenieNIEPRAWIDŁOWE KOMENDY
DOTYCZĄCE LOTU,KIERUNKU,WYSOKOŚCI,BAŁAGAN na WIEŻY KONTROLERÓW,ŁACZENIE SIĘ Z
PRZEŁOZONYMI?,NACISKI i rozmowy nieznanych ludzi na wieży kontrolerów,czy bili piani?(czy ich
badano?),braki oświetlenia,podawanie złej wysokości i TORU LOTU z wieży,nieprawidłowe kierowanie
lotem,wycięty las,,niszczenie GŁÓWNEGO DOWODU-SAMOLOTU,żle działające
przyrządy,latarnia,lewa mgła?,JAKIŚ niezidentyfikowany przelot samolotu-czy mógł mieć wpływ na złe
wskazania liczników,mgłę,...?,brak nagrań z wieżyprw,rzdarudopodobna manipulacja(KOPIUJ,WLEJ) w odczytach z czarnych skrzynek,brak wielu dokumentów,...,KONTROLERZY LOTU
, powinni BYĆ TYLKO SKUPIENI na BEZPIECZNYM SPROWADZENIEM SAMOLOTU NA LOTNISKO -po to tam byli,a
nie zajmować się rozmowami : z ludzmi na WIEŻY i poza nią-telefonicznymi?,...-MOŻE jest więcej
jeszcze ZANIEDBAŃ ze strony ROSJI...-- były MOŻE PRAWDOPODOBNIE PRZYCZYNĄ ROZBICIA SIĘ SAMOLOTU ,a
NIE WINA PILOTÓW
POLSKI?-TO MUSI WYJAŚNIĆ KOMISJA MIĘDZYNARODOWA-SPOŁECZEŃSTWO SIĘ
DZIWI:prezydentowi,premierowi,rządowi,marszałkom ,SLD PSL-ich NAIWNOŚCI -czemu nie WYSTĘPUJĄ w
OBRONIE
POSZKODOWANYCH RODZIN 95 NAJWYBITNIEJSZYCH POLAKÓW,a ULEGAJĄ KŁAMLIWEMU RAPORCIE MAKU?-czy
postradali rozum? -tylko KACZYŃSWKI i PIS WSZYSTKO WYJAŚNIĄ- dość opluwania POLSKI...-sądaże mediach
-widził to cały świat-,,,,,,ze większość POLAKÓW NIE WYKLUCZA ZAMACHU,...
rolicky / 83.27.162.* / 2011-01-12 23:08
PO,SLD,PSL poza sejmem-plotkują-za wypowiedzi w mediach
skoro posłowie ;PO,PSL,SLD nie ZNAJĄ: DOKUMENTÓW ,się na charakterze technicznym lotnictwa(nie są ekspertami)-to po co SZKODZĄ POLSCE obwiniając PILOTÓW?-czy postradali rozum?,przecież nie ma dokumentów i PRAWDA może okazać się CAŁKIEM INNA-posłowie :PO,SLD SZKODZĄ swoimi WYPOWIEDZIAMI POLSCE i CAŁEMU ŚWIATU-dlatego premier,prezydent,wszyscy posłowie :PO,PSL,SLD powinni zmienić swoje zdanie i PONOWNIE PRZEGŁOSOWAĆ od dawna złożony WNIOSEK W SEJMIE o MIĘDZYNARODOWĄ KOMISJĘ,która RZETELNIE zajmie się TRAGEDIĄ SMOLEŃSKĄ
ździcho / 77.253.101.* / 2010-07-30 14:36
Zespół pana Macierewicza będzie miał teraz ręce pełne roboty. Zginęło ok. 100 osób. Szacujmy, że każda ofiara miała średnio 4 osobową rodzinę. Wyobraźmy teraz sobie ok. 400 rozjuszonych osób próbujących dopchać w kolejce się ze swymi pretensjami do komisji śledzczej pana Macierewicza. Ok. 350 może nie wytrzymać tygodnia i wyjść na ulice z transparentami. Trzeba zatem albo wyjść za nimi, albo powołać ok. 50 podkomisji przy szacunku, że jedna komisja jest w stanie przetrawić i zredagować do publicznego przedstawienia ok. 7 pretensji tygodniowo czyli 1 dziennie. Kurde, jak ten czas leci...
gastren / 84.38.17.* / 2010-07-29 13:36
Żal mi rodzin, które wierzą w szczerą intencję PiSu - ta katastrofa jest wykorzystywana do "polsko-polskiej"
Dla mnie jasne jest że stan techniczny Smoleńskiego lotniska budzi poważne zastrzeżenia i szaleństwem było tam lądować w takich warunkach (nie wiem czy w każdych warunkach lądowanie na tym lotnisku było by dobrym pomysłem)
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-29 14:45

szaleństwem było tam lądować w takich warunkach (nie wiem czy w każdych warunkach
lądowanie na tym lotnisku było by dobrym pomysłem)

No to mamy szalonego Premiera bo on tam wyladowal 3 dni przed katstrofa.
Gall# / 213.158.197.* / 2010-07-29 12:20
Nie trzeba znać bezpośredniej przyczyny katastrofy, żeby ustalić czy podróż delegacji z Prezydentem Kaczyńskim była sabotowana przez rząd Tuska. Osobną sprawą jest sama katastrofa (jej techniczny przebieg), a czym innym są okoliczności katastrofy. Interesuje mnie: czy delegacji prezydenta zapewniono odpowiednie zabezpieczenie kontrwywiadowcze, czy zadbano o bezpieczeństwo przelotu, lotniska zapasowe, transport alternatywny, rozlokowanie pasażerów itd. - chcę wiedzieć czy to zostało zapewnione i do kogo to wszystko należało - to nie są pytania do Rosjan !!!

Czekam na odpowiedź na kluczowe dla mnie pytania:
1. Kto i dlaczego doprowadził do zorganizowania mitingu Putin-Tusk, i tym samym do rozdzielenia polskiej delegacji. Jak ustalano skład delegacji na 7 kwietnia.
2. Kto i jakim prawem zdecydował o pozostawieniu Rosjanom wyjaśnienia przyczyn katastrofy, pozostawiając w ich wyłącznej dyspozycji kluczowe dowody w sprawie.
3. Kto odpowiada za dezinformację i kłamstwa na temat katastrofy i przebiegu śledztwa.
4. Dlaczego do tej pory nie było żadnych dymisji; dlaczego osoby tak skompromitowane jak Ewa Kopacz zachowują stanowiska rządowe ?
zm55 / 83.5.157.* / 2010-07-30 12:58
Odpowiedzi:
ad 1. PIS i Lech Kaczyński
ad 2. Prawo międzynarodowe
ad 3. PIS, TV trwam i rydzyjko
ad 4. z wyżej wymienionych powodów
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-30 14:07
ad 1. PIS i Lech Kaczyński
klamstwo
ad 2. Prawo międzynarodowe
klamstwo
ad 3. PIS, TV trwam i rydzyjko
klamstwo
ad 4. z wyżej wymienionych powodów
klamstwo x4
777c / 2010-07-29 13:14 / Bywalec forum
Napisz do Macierewicza on zna odpowiedź na każde pytanie :)
ździcho / 87.205.199.* / 2010-07-29 10:13
Rodziny akurat mają pełne usprawiedliwienie tej krytyki, bo to RODZINY. Są zaangażowane w to emocjonalnie i na pewno chciały już wiedzieć wszystko w dniu 11 kwietnia, co wcale nie dziwi. Ale cała reszta spoza rodzin nie powinna huczeć, a tym bardziej VIPy (z obu stron) morda w kubeł. W ogóle wszystkich innych (przede wszystkim polityków jednych i drugich) proponowałbym oddzielić kordonem z drutu kolczastego pod napięciem od prowadzących śledztwo.
zbyszek52 / 109.243.161.* / 2010-07-29 10:24
Myślę, że rodziny wiedzą jaka byla przyczyna. Nawet te które krytykują. Po co to robią? Domyślam się po co, ale nie rozumiem.
zbyszek52 / 109.243.161.* / 2010-07-29 10:10
Które rodziny krytykują?
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-29 14:50

Które rodziny krytykują?

Przeczytaj artykul jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem, to sie dowiesz.
zm55 / 83.5.157.* / 2010-07-30 13:03
Właśnie po raz drugi przeczytałem artykuł i dowiedziałem się, że śledztwo krytykują pełnomocnicy rodzin szczególnie pisowców oraz zwolenników pisu, oprócz Pani Wasserman.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-30 14:09

...śledztwo krytykują pełnomocnicy rodzin...

To teraz naucz sie choc podstaw prawa i dowiesz sie ze wole klienta wypowiada jego pelnomocnik.
ździcho / 87.205.199.* / 2010-07-29 10:58

Które rodziny krytykują?

Racja. Pytanie otwarte. Teraz przeczytałem artykuł dokładnie. O 10:13 przeczytałem po łepkach.
arti8 / 89.77.183.* / 2010-07-29 09:52
Spotkania z rodzinami ofiar co 2-3 miesiące. Brak kontaktu Prokuratora Generalnego Polski z rosyjskim odpowiednikiem przez 2 miesiące. Brak ustaleń formalnych w sprawach: odpowiedzialności za zabezpieczenie lotu, szkolenie pilotów, zabezpieczenie lotniska zapasowych, procedury lotów z VIP-ami, sytuacji w 36 SPLT etc.
Najprostsze sprawy znajdujące się w gestii strony polskiej są zbyt skomplikowane. Dla komisji Millera, ludzi Klicha i prokuratury. Jestem w stanie zrozumieć, że Rosjanie mogą czynić jakieś trudności, ale strona polska nie podjęła najbardziej podstawowych działań. W blisko cztery miesiące po katastrofie nie podano oficjalnie informacji, które powinny być znane w ciągu pierwszego miesiąca ponieważ można je stosunkowo szybko ustalić.
zbyszek52 / 109.243.161.* / 2010-07-29 10:13
Ale się bracie rozpisaleś. A tak poważnie. Chyba znasz przyczynę katastrofy.
asfghdf / 95.49.169.* / 2010-07-29 11:50
juśli tusk pozwoli na ujawnienie prawdy to też zginie. ale czy zrobili to tylko rosjanie to bym miał wątpliwości.
sfera2 / 2010-07-29 09:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kolejne dowody, odrzucające kolejne warianty zamachu na samolot pod Smoleńskiem, mocno rozsierdziły Kaczyńskiego skoro wyszedł wcześniej ze spotkania rodzin z prokuratorami. Jeśli tak dalej pójdzie to rosnąca nienawiść do wszystkich, co myślą inaczej niż Jarosław, pogrzebie z kretesem PiS, jako partię polityczną.
Już teraz politycy z PiS-u za samodzielne myślenie są ostro karceni lub karani na kasie. Do tej pory solidaryzowałem się z umiarkowanym skrzydłem tej partii, ale teraz zostali oni przesunięci na plan dalszy. Ci co pozostali, bardziej przypominają bezwolne roboty, niż polityków. Utrzymanie tego stanu w partii jest początkiem końca PiS-u,
Rodziny ofiar katastrofy raczej podzieliły się na tych co wierzą w profesjonalizm polskich prokuratorów i czekają na zakończenie śledztwa, oraz na tych co nie wierzą w to i stoją po stronie Kaczyńskiego czy Macierewicza.
Każdy ma prawo do własnej oceny sytuacji, ale zrozumienie ze strony prokuratorów niedosytu informacji zaowocuje zwiększeniem ilości oficjalnych informacji jakie będą podawane na spotkaniach rodzin i dziennikarzy z rzecznikami prokuratury.
rotor / 84.144.112.* / 2010-07-29 08:18
jaki pan taki kram..........
MISIEK_MS-29-07 / 78.8.145.* / 2010-07-29 08:02
tj. do GOSPODARKI! i odpuścić poozostałe tematy podsuwane przez speców od propagandy z PO a firmowanych przez KMIOTA-palikota! Przy tzw. "wolnych mediach" na czele z gadzinówkami z GW i TVN PiS nie ma szans w tych pobocznych tematach. A w sprawach gospodarczych tusk &s-ka NIGDY NIE BYLI DOBRZY (szczególnie, gdy odeszli z PO prof. Gilowska i prof. Gomułka) - cieniasy sobie nie dadzą rady! I to - TYLKO TO - powinno interesować PiS! Gospodarczo tusk da d... nawet przy wsparciu SLD (PSL już pawlak utopił)!
żuczko / 83.2.33.* / 2010-07-29 07:56
Ależ mnie korciło zajrzeć, apetyt straciłem torsji dostałem i znowu cały dzień głodówka.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-07-29 08:29
Wielkie dzięki za zmianę.Pozdrawiam

Najnowsze wpisy