Forum Polityka, aktualnościKraj

Rodziny smoleńskie podzielone w sprawie raportu Millera

Rodziny smoleńskie podzielone w sprawie raportu Millera

Wyświetlaj:
dgen / 2011-07-28 19:47 / Tysiącznik na forum
partia oszustów wybrała termin publikacji "książkowo" - środek wakacji, w dodatku tuż przed weekendem.
W poniedziałek wszyscy już zajmą sie innymi sprawami niż czyjąś winą jakiejś katastrofy sprzed 1,5 roku............
Drań / 93.159.53.* / 2011-07-28 17:43
a ja uważam, że w kierunku politycznym - bo nie wolno krytykować rządu to doprowadził to rząd D. Tuska. Taka jest smutna prawda. Decyzja o prowadzeniu śledztwa przez Rosjan według konwencji Chicagowskiej jest tego jawnym dowodem. Nie można lotu wojskowego, pilot i obsługa oraz sam samolot były na stanie wojska traktować jako cywilnego. Takie postępowanie nie dało nam szansy na odwołanie się od raportu MAK. Dla mnie to głupota, a nie działanie w interesie Polski na arenie międzynarodowej. To premier powinien się podać do dymisji po takiej decyzji. Nie ujętej w formie pisemnej dodam.
Ekonom. / 81.190.46.* / 2011-07-28 23:33
Teraz to już po sprawie, za co obecny Rząd powinien stanąć przed Trybunałem Stanu. A w zamian festiwal stawiania przed trybunałem (jak się nie uda do psychiatry) członków partii opozycyjnej (a Jaruzelski, Kiszczak do tej pory nie stanęli)... hehe tylko czekać, co nowego usłyszymy przed samymi wyborami. :)
Bodek_ / 2011-07-28 15:44 / Bywalec forum
No przykre, ale tzw. rodziny tak rozdmuchały problem katastrofy w kierunku politycznym, że teraz nie jest to już ich katastrofa, a nasza wspólna.
Niestety na upolitycznieniu przez niektóre rodziny (lub osoby w jakiś sposób stowarzyszone z rodzinami, jak np. Macierewicz) najbardziej cierpią Rodziny Ofiar...
@@@ / 89.76.88.* / 2011-07-28 20:11

upolitycznieniu

to takie slowo wytrych.
kazdy kto krytykuje rzad jest oskarzany o "upolitycznianie"
Tak samo jak za krytykowanie Zydow jest sie zawsze oskarzanym o "antysemityzm"

Najnowsze wpisy