Forum Polityka, aktualnościKraj

Rokita dokończy reformę samorządów?

Rokita dokończy reformę samorządów?

Money.pl / 2007-12-04 11:22
Komentarze do wiadomości: Rokita dokończy reformę samorządów?.
Wyświetlaj:
edy / 83.23.26.* / 2008-03-28 07:56
mam nadzieję, że zniesiony zostanie pośredni niepotrzebny element jakim są powiaty, to jest słuszne i to obiecywała PO
powiat jest elementem niepotrzebnej rozbudowy struktur adminsitracji, nie mają żadnego przełożenia ani w górę ani w dół, nie mają również racji bytu a wręcz przeciwnie są dowodem na nieproduktywny element obciążający podatnika, jeśli powiat to poiwielanie struktur, to jest to rozdawnictwo popdtakowych funduszy.
rokita jest specjalistą, ale od niedawna nie jest politykiem i niech już tak zostanie, mam nadzieję, ze nie powróci na scenę polityczną na której nie potrafił sie znaleźć a już rodzinne eskalacje sceny politycznej to niewybaczalny blamaż , na niby rozsądnego człowieka spadły gromy, a ponieważ do pzrekształceń musi być wola polityczna to myślę że powinno znaleźć się człowieka i polityka o odpowiedniej randze, a przede wszystkim skutecznego i rozsądnego dyplomatę
Kwatera Główna / 81.210.48.* / 2007-12-04 12:41
Operacja "Nelly" skończona, J23 wracać do centrali.
KAP / 2007-12-04 11:28 / Tysiącznik na forum
obawiam sie pana Rokity z jego brakiem umiejetnosci gry zespolowej i wieloma czulymi punktami (patrz mocno emocjonalne reakcje na Sularza, czy poparcie Terleckiego w Krakowie) . Moze lepiej niech zostanie w swoim 'sulejówku' ? Z drugiej strony jest czlowiekiem zdolnym do przeprowadzenia zdecydowanych dzialan. Tylko czy ryzyko nie jest wieksze od spodziewanych korzysci?
ajednak / 79.187.37.* / 2007-12-04 11:22
rozmontować państwo, stworzyć regiony,
Szmal is uber ales !
El Presidente / 212.244.73.* / 2007-12-04 12:59
Niech zgadnę. "Ajednak" to zwolennik teorii "Ein Reich, ein Folk, ein Fuhrer"?
KAP / 2007-12-04 13:08 / Tysiącznik na forum
raczej "........, zwei kleine Fuher" :)

Najnowsze wpisy