Forum Polityka, aktualnościPolityka

Rokita nie opuści PO

Rokita nie opuści PO

Money.pl / 2006-11-29 12:23
Komentarze do wiadomości: Rokita nie opuści PO.
Wyświetlaj:
czekan / 83.17.92.* / 2006-11-30 10:50
przecież jak KING wrócił z "wykładów" /kto go tam słucha?/ to juz on a nie Tusk będzie sterował platformą z tylnego siedzenia ! A my Tusku nie skrewimy i nadal będziemy marzyć o wolnej sprawiedliwej Polsce !!!!!
elekt / 83.17.92.* / 2006-11-30 10:48
Jasiu zostaw tę Magdalenkę, nie pasujesz do tych szmaltechnokratów! Tusk i Schetyna już dawno podjęli decyzję o aliansie z postkomuną i dawnymi "doradcami" Wodza z UW. Nie sądzę abys się dobrze czuł w grupie z Siwcem, Czarzastym, Kwaśniewskim, Millerem, Oleksym, Sobotką, Pęczakiem i ta cała resztą.......................... Teraz ci "mężowie stanu" - wybitni bez wątpienia z uwagi na to jak "wiele" zrobili dla Polski, już tylko czekają aby tą radosna nowine ogłosić swoim wyborcom. Platformersy z komuchami czują się najlepiej!!!!
maszt / 83.9.49.* / 2006-11-29 17:43
Ten co napisał to doniesienie jest pustym pismakiem.Brak mu już polotu do interesujących nas tematów.To musi być jakiś kuzyn Rokity.Niech nie zachowuje się jak brukowy dziennikarz.
petro / 129.35.231.* / 2006-11-29 16:47
to po co to czytasz, Stuk_puk? i jeszcze komentujesz...
kiedys w Polsce powstanie partia mieszczanska, obronca interesow klasy sredniej czyli najbardziej wartosciowej jego warstwy. na naszych oczach scieraja sie wizje takiej partii, stereotypy z pragmatyzmem, ludzie uprzedzeni spieraja sie z otwartymi. ja osobiscie jestem ciekaw wyniku i chce rozumiec jego przyczyny. aczkolwiek na razie nie jestem optymista, poniewaz przewaza skrajne warcholstwo albo mentalne doktrynerstwo. tradycyjnie, po polsku, umiarkowanie nie jest cenione...
Stuk_puk / 83.30.85.* / 2006-11-29 15:34
Czy w tym kraju nie ma poważniejszych problemów? I jak po niżej, co mnie to obchodzi, że jeden gość odejdzie z partii albo nie odejdzie. Niech sobie robi co chce i tak od tego lepiej ani gorzej nie będzie. To jest tak jak by kogoś bardzo obchodziło czy juutro wyjdę z domu czy nie. Czysty idiotyzm.
jliber / 212.180.147.* / 2006-11-29 13:22
Jejku ile jeszcze będzie się robiło zamieszania z niczego. Wielka mi rzecz, jeden gościu z jakiejś partii może odejdzie a może nie. Co mnie to obchodzi, to jego prywatna sprawa.
grubasek / 2006-11-29 13:11 / -
niestety Rokita nadaje sie do 1-no osobowej partii,jest typowym indywidualista o wybujalym ego.A szkoda
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-11-29 12:23
Tych dwóch łysych banitów powinno założyć nową, pseudokonserwatywno-pseudoliberalną partię. Z inteligencją Rokity i rewelacyjnym PRem Marcinkiewicza - sukces mają praktycznie MUROWANY!

PS: i być może warunkowo dostaliby nawet mój głos ;-)

Najnowsze wpisy