Forum Polityka, aktualnościPolityka

Rokita: Nie zamierzam zakładać nowej partii

Rokita: Nie zamierzam zakładać nowej partii

Money.pl / 2007-01-21 14:37
Komentarze do wiadomości: Rokita: Nie zamierzam zakładać nowej partii.
Wyświetlaj:
o jej / 83.24.203.* / 2007-01-21 15:29
Panie Rokita niech się Pan jednak zastanowi. Jak można z tą chołotą lumpen-inteligencką współpracować. Zrobią Pana na szaro - to pewnik. Wódz naczelny, Tusk już szczerzy swoje krzywe zębiska, aby się pozbyć myślących. Co będzie Pan konkurował z psychopatą Niesiołowskim?
a l e k / 83.27.34.* / 2007-01-21 14:59
I tego się trzymaj panie Janku! Pokrzepiłeś mnie nieco, bo już się obawiałem, że cię mogli szubrawcy omamić, a przecież widać jak na dłoni, że ich cel jest jeden: skłócić i podzielić PO, żeby osłabić jej pozycję w nieuniknionych wcześniejszych wyborach.
antyPiSuar / 85.222.25.* / 2007-01-21 14:37
Panie Rokita, oby Pan kiedyś nie żałował, niech Pan idzie na całość! I w PiS i w PO jest wielu polityków, którzy mogą razem coś zrobić. Tusk i Kaczyński nigdy się nie dogają! Ich charaktery na to nie pozwolą.
marek 19-53 / 83.24.62.* / 2007-01-21 21:04
Pozwolę sobie jedynia na cytat:
"Niech każdy robi to w czym jest dobry. Marcinkiewicz niech robi za wodzireja na studniówkach i uczestniczy w marszach dożynkowych".
Zna Pan autora?
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2007-01-22 09:09
Do marek 19-53: autorem jest antyPiSuar. Bingo! Krytykuję Pajacykiewicza jako premiera sterowanego z tylnego siedzenia, krytykuje jako przyszłego (oby nie) prezesa PKO BP. Pochwalam jako wodzireja na studniówkach, pochwalam też jako tego najbardziej medialnego z PiS, najmniej zajadłego z PiS i najmiej szkodliwego ideowca z PiS. Za Marcinkiewiczem poszła by sporaczęść PiSowskiego elektoratu, który nie jest betonem partyjnym tylko głosował na PiS bo skoro miała być koalicja to myśleli, że obojętnie na kogo głosują zagłosują na koalicję PiS-PO. Osobiście znam paru, którzy tak właśnie argumentowali.
Rokita byłby mózgiem całego przedsięwzięcia. Mózgiem mającym pomysły, charyzmę, osobowość. On się naprawdę marnuje. A potknięcia ma każdy więc nie szukajmy ideałów. Ideał już jest Jarosław i jego klon.

Ale Pan Panie Marek to chyba nie czytał ostatniego mojego ripostu, w którym przeprosiłem za uszczypliwość i zachęciłem do wyluzowania sobie na wzajem..

Najnowsze wpisy