Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rokita: Polityka jest zajęciem szlachetnym

Rokita: Polityka jest zajęciem szlachetnym

Money.pl / 2008-04-08 09:12
Komentarze do wiadomości: Rokita: Polityka jest zajęciem szlachetnym.
Wyświetlaj:
Stach44 / 195.47.201.* / 2008-04-09 10:43
Polityka jest zajęciem szlachetnym, ale znacznie gorzej jest z politykami!
xx / 77.114.119.* / 2008-04-09 01:48
Bardzo dziwne a myślałem ,że komputer mi nawalił.Dziwny ten świat internetowy ,jakby nie dla nas ale dla tych co go stworzyli,bo maja za darmo a my im nabijamy kiese ,banki szwajcarskie i w ogóle oni udają biednych..
--------- / 77.114.16.* / 2008-04-09 03:24
Umowa zawarta z orange -zawiera limit określajacy kwote maxymalną ale w
regulaminie punkt dziesiaty jest zawarta negacja tego limitu w postaci
"może lub nie musi zablokować lub wyłaczyć telefon.Więc po przekroczeniu
limitu np 100zł mogą informować ale nie muszą,czyli w chwili kiedy telefon
zostanie ukradziony i dowiemy się o tym fakcie za późno to okazuje się ,że
umowa wcale nas nie chroni przez tego typu przypadkami a jest wrażenie ,że
taki proceder służy wręcz dla orange.Niestety interes jest wielki bo za 1
kilobajt trzeba zapłacić aż 25 groszy niezależnie od tego czy plik ,który
otrzymałem działa i czy jest w komplecie.Tym razem ów plik sprawił mi
uszkodzenie systemu ,no ale SMS przyszedł na telefon informujący o
przekroczeniu bagatela prawie 1000 zł za kilkadziesiat megabajtów
transferu.Była historia najdroższego internetu w orange ale podali tą
informacje,że kożystano poza granicami kraju ,więc nie spodziewałem się
,tak perfidnych posunięć w orange bo mnie to jakby nie dotyczyło.Udeżyli nas po kieszeni ,zabiorą wszysko
co mieliśmy na węgiel, a mieszkamy we wsi i internet to jedyne okno na
świat a tu taka nieprzyjemność i zawód do operatora.Czujemy się oszukani
,okradzeni,straciliśmy wiare w tą elektroniczną zabawke.Doprowadza nas do
stresu używanie tej usługi internetowej.
Jak ma wygladać tak rozwój wsi to my nie wierzymy w Polske bo chyba wszyscy polacy zostali wymordowani a ci co ostali cierpią głód i dyskomfort na obłude tych biznesmenów wyjetych spod prawa,niczym króle same w sobie.
jacekxx / 77.114.119.* / 2008-04-09 01:28
Następny czysty biznesmen założyciel internetu.To taka moda na biznes bajtowy bez zobowiązań strony usługodawcy.Zobowiązania jak zawsze zostają dla biednych aby wydali ostatki dla grubasów w rzadzie.Jakby im było mało.Jak słysze internet to mnie mdli od tych reklam i oszczerstw ,dyskryminacji w zależności "od położenia" w regulaminach aż po umowy służące dla usługodawcy i wyłącznie.Aby zrozumieć umowe trzeba przynajmniej dwóch prawników,bo każdy ma inne zdanie.Tak jak w tej polityce mówią o tym samym ale inaczej omawiają to co widzą,to taka wolność.Psychiczni intelektualiści.
polakzkrwiikosci / 212.2.109.* / 2008-04-08 21:35
A kto zatwierdzał regulamin ORANGE,iPLUSa?Gdyby tam Rokicie ukradli telefon i zapłaciłby za internet 25 gr za plik 1kilobajta a złodziej zgrałby jakiś film tak na wielkość tylko 1 gb to ile trzeba zapłacić pod groźbą egzekutywy? Łatwo policzyć i domyśleć się ,że Orange i złodziej są na tym samym wózku i grają na nerwach polakom.Taka prawda .Dlatego nastąpił podział w szeregach dzięki zwyczajnej telefonii.Brak zaufania bierze się z usług telekomunikacyjnych.Od nas wyłudzili tacy właśnie ostatnie środki do życia.To nie żart.Sobie robicie śmiechy z czyjejś niedoli,bo takim jak oni obrosły serca łojem i sierścią.Nadchodzi zły czas dla Telekomunikacji dzięki oszustwom w regulaminach.
Jonasz w trzcinach / 83.17.101.* / 2008-04-08 19:55
Marysia wie, ze te badania są ważne i dotyczą ilości cukkru w cukrze....
Bjustolog / 90.129.117.* / 2008-04-08 22:19
Niechaj Nelly Rokitka będzie prezesowała tej nowej partyji, niechaj założy strój klauna i wskoczy na wcześniej osiodłane plecy zapracowanego Jana Marii i dalej wokół areny, patataj, patataj, ale jaja, chyba też założę partię, tylko gdzie ja takich klaunów pozyskam, wszyscy są już upartyjnieni. Wielki smutek
internauta / 90.129.121.* / 2008-04-08 16:46
Pan Rokita jest bardzo wrednym politykiem. Przed wyborami w obawie przed przegraną PO, miał wycofać się z polityki, a co robi teraz to wszyscy widzą. Szkoda prezydenta Dutkiewicza, że wiąże się z tymi panami. Na przyszłe wybory prezydenckie miałby o wiele większą szansę startować jako osoba niezależna, niż łączyć się z p. Rokitą.
absurd / 81.190.10.* / 2008-04-08 17:01
skąd
internauta
wie , jakie obawy kierowały Rokitą???

czyzby

internauta
lezał pod łózkiem Rokity i podsłuchiwał małzeńskie rozmowy ???
Sabre / 2008-04-08 16:31 / Tysiącznik na forum
Maria jak już powie, to już powie ... :)
Polityka jest zajęciem szlachetnym a portal Polska XXI będzie trampoliną dla dalszej kariery Marii ... .
Niewątpliwie Szymon Majewski ma prawo czuć się zagrożony, w końcu wyrasta mu groźny konkurent.
pasuje? / 213.158.196.* / 2008-04-08 21:56
niekoniecznie, niejaki S.Majewski jest tylko, jakby to delikatnie ująć, takim czymś do wynajęcia i ktoby się miałby wczuwać w ewentualne zagrożenia dla tego osobnika płynące, jak nie podobna, bratnia, mu dusza, co?
picownik5 / 2008-04-08 14:15 / Bywalec forum
polityka jest zajęciem szlachetnym , dlatego tak wielu politykow w Polsce z niej odchodzi prawda Panie Janie? i nie mam na mysli pana!!!!!
MN4 / 80.51.231.* / 2008-04-08 12:48
JMR jest autorem stwierdzenia skierowanego do AL i RG: idziemy do władzy, aby takich jak wy do niej nie dopuścić. Którego polityka, oprócz LW, stać jeszcze na takie stwierdzenie?
KAP / 2008-04-08 13:45 / Tysiącznik na forum
to sie zgadza, z drugiej strony pokazal ze jest mu trudno znalezc sie w grze zespolowej. To jest dla mnie jego podstawowa destrukcyjna wada.
MN4 / 80.51.231.* / 2008-04-08 16:53
Bo też i Platforma była miejscem dla indywidualistów, a nie: benedyktynów, pracusiów, pozytywistów, racjonalistów, wołów roboczych.
~Kris / 2008-04-08 12:20 / Tysiącznik na forum)
Pan Rokita za bardzo się przeistacza w filozofa polityki.
Myślę, że bardziej byśmy go docenili, gdyby zrobił raz coś merytorycznego: na przykład popracował w tej komisji do spraw absurdów.
Ale mam wrażenie, że on woli być gwiazdą. Szkoda.
edziu / 85.221.156.* / 2008-04-08 10:51
Arnold wmówiła mu, że jest wielki i w PO niedoceniany - to się obraził i odszedł. Zabrał się za gotowanie obiadków. W tym czasie Arnold skutecznie i szybko dewaluuje nazwisko Rokita.
I tak trzymać !!!!
DDO / 83.13.75.* / 2008-04-08 10:31
ROKITA DUZO MOWI MALO ROBI!!!
DUZO CHECI MALO KONKRETOW TAK WYGLADA ROKITA!!
wolny człowiek / 83.27.42.* / 2008-04-08 10:29
Polityka jest zajęciem szlachetnym. No nie. Jestem pod wrażeniem głębokich przemyśleń Rokity. Od ZAWSZE wiadomo że polityka to BRUDNE zajęcie i człowiek naprawdę uczciwy w tradycyjnym pojęciu tego słowa nie zrobi tam kariery i nie ma czego szukać. Jakoś nie widzę tych zastępów uczciwych polityków, ani z lewej ni z prawej strony sceny politycznej. Mnie polityka kojarzy się raczej z przekrętem delikatnie rzecz nazywając, niż ze szlachetnością.
MN4 / 80.51.231.* / 2008-04-08 12:38
Polityka, biznes nie mogą być brudne, albo czyste, to eufemizm. Podobnie Kościół (związek wiernych). To ludzie (i to niektórzy) czynią instytucje czy formy działania brudnymi lub czystymi.
Takie uogólnienia są szkodliwe z etycznego punktu widzenia i nieprawdziwe logicznie.
To jednostki:politycy, biznesmeni, hierarchowie, z powodów zwykle przyziemnych, czynią świat takim jaki jest.
wolny człowiek / 83.27.42.* / 2008-04-08 13:05
100% zgoda. Pisząc o polityce, czy o kościele, miałem na myśli ludzi, którzy odpowiadają za wizerunek instytucji i których działania taki wizerunek tworzą.
Floyd / 2008-04-08 14:02 / Tysiącznik na forum
Dodał bym, że z kolei politycy muszą być tacy jak społeczeństwo i temu społeczeństwu schlebiać, bo w przeciwnym wypadku nie mają czego szukać w polityce.
Zapewniam Pan, że wielu z nich to prywatnie całkiem sympatyczni ludzie. :)
man13 / 2008-04-08 10:32 / Tysiącznik na forum
A to ciekawe. Jak wyjasnic uczestnictwo Kosciola katoliskiego / jego namiestnikow z Ojcem Swietym na czele/ w polityce?
wolny człowiek / 83.27.42.* / 2008-04-08 11:01
No cóż. Zapoznaj się z historią Kościoła Katolickiego na przestrzeni wieków i oceń ile to ma wspólnego ze szlachetnością i głoszonymi naukami.
Quaten / 2008-04-08 10:09 / portfel
Pan Rokita, rowniez udowodnil ze jest ignorantem... wobec
wyborcow... dla dobra nas wszystkich powinien Pan sobie
przedluzyc wakacje o powiedzmy jakies 100 lat.
marslaw1 / 2008-04-08 09:12
Zajmij się najpierw swą inteligentną inaczej małżonką ... i porób na drutach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KAP / 2008-04-08 13:43 / Tysiącznik na forum
nie zycze Ci problemów rodzinnych, ale spróbuj sobie jakos wyobrazic ze nie zawsze postepowanie partnerki zalezy w 100% od partnera i malo tego , ze jestes na tyle fair by jej nie krytykowac publicznie.
Quaten / 2008-04-08 10:08 / portfel
Pan Rokita, rowniez udowodnil ze jest ignorantem... wobec wyborcow... dla dobra nas wszystkich powinien Pan sobie przedluzyc wakacje o powiedzmy jakies 100 lat.
nikt w demokracji / 83.23.4.* / 2008-04-08 18:45
no i wykazać się jakąś konkretną pracą, bo roznoszenie ulotek na UJ, potem dzierżenie już tylko wladzy...... a te pare miesięcy internowania...... cóż jak widać krzywdy Panu nie zrobili.......wielkiej..... to też była władza .......i uznana na świecie.... co prawda zachód nas sprzedał w Jałcie... bo jak powiedział Churchil do Stalina - "my tej Polskiej gęsi żywić nie będziemy"...... zaglądać do Historii sie sprzyda.........czasem.....

Najnowsze wpisy