Forum Polityka, aktualnościPolityka

Rokita: Rządzący w pułapce kłamstwa

Rokita: Rządzący w pułapce kłamstwa

Money.pl / 2006-09-19 20:34
Komentarze do wiadomości: Rokita: Rządzący w pułapce kłamstwa.
Wyświetlaj:
Zdzich / 83.11.50.* / 2006-09-20 08:11
Oj panie w trzech osobach, coś mi się zdaje, że pan też kłamie. Z ostatniego zdania pana wypowiedzi o Endriu to pan się zapomniał co wypowiadał o SO kilka miesięcy temu a co teraz. Powiedz pan czyś kłamał wcześniej czy kłamiesz teraz ?.
keskese / 2006-09-19 22:41 / Reprezentacja Polski
jak słucham pierwszego sek(sa) KC PO to myślę że podobnie jak kiedyś gabryjeli janowski przdawkował dropsy ... Rządzący na Wegrzech LEWACY z partii socjalistycznej kłamali przez ostatnie 2 lata co do podstawowych wskaćnikó gospodarczych. A w Polsce te wskaźniki są weryfikowane przez niezależnie ośrodki i mówienie że PIS kłamie, żę bezrobocie nie spada a PKB nie rośnie jest efektem ubocznym po zarzyciu LSD. nie wiem czy janek liżę kwas ale ma podobne omamy. wszędzie widzi fatamorgane...
goja / 83.13.62.* / 2006-09-20 07:52
no nie niby Węgry nie należą do UE i nikt ich nie weryfikował .... skąd Ty się urwałeś ? u nas tez zaczęli liczyć inaczej , statystyka to ciekawa dziedzina zależy jakie dane weźmiesz pod uwagę to i wyniki są inne , otówrz oczy szeregowy członku PiS
keskese / 2006-09-19 22:36 / Reprezentacja Polski
a jakoś brakuje mi komentarzy o sojuszu chłopów i inteligencji pracującej miast i wsi - PO wraz z SO bedą zbawiać Polskę. Co wy na to platfusy ?? Lepper bedzie wodził Tuska za nos jak chce ponieważ ów to niedość ze słaby polityk to do tego wielki nieudacznik na czele - było nie było - Pechowej Organizacji...
marek1953 / 83.24.27.* / 2006-09-19 23:33
To proszę poszukać. Niedawno pisałem, że Lepper i Tusk będą konkurowali o prezydenturę startując z koalicji. I że Lepper wyroluje Tuska. I tak się skończy sojusz pseudointeligencko-chłopski.
marek1953 / 83.24.27.* / 2006-09-19 22:28
Przeczytałem to jeszcze raz. OMC chrzani jak na mękach, dorabia ideologię.
1. Nieprawdą jest, że premier Węgier się przyznał, sam z siebie. Ktoś to nagrał, wyniósł, wyemitował. I trudno zaprzeczać rzeczom oczywistym
2. Rokita pisze o "zadziwiającej odwadze". Cóż to za moralność, podziwiać przyłapanego na kłamstwie i oszustwie. Za cóż Rokita tak go podziwia. Czy za to, że przyłapany przyznał się (z przymusu) ale jednak nie ustąpił.

Brawo OMC.
hej / 83.144.76.* / 2006-09-19 22:25
Przecież to co wydarzyło sie na Węgrzech u nas wydarzyło sie przy urnie wyborczej w 2005 roku. Właśnie wtedy ludzie zrozumieli że okłamywano ich przez ostatnie 16 lat.
I tak naprawdę ci "kłamcy" wszystko robią aby nie powiodło sie Kaczyńskim bo to obnarzyło by już do reszty ich niekompetencje oraz pazernosć na władzę i "szmal".
Rokita jak zawsze z wrodzoną sobie pewnością przeinacza fakty i dopasowuje je do udowodnienia głoszonych od przeszło pół roku pogladów.
marek1953 / 83.24.27.* / 2006-09-19 20:34
Niewiele potrafi ten facet wykombinować, jak na omc premiera.

Dotyczy to zresztą całej opozycji. Nie potrafią pokazać jacy są dobrzy, tylko że inni są źli. To dość miałki program.

A więc w kolejnych wyborach mamy głosować "na mniejsze zło" - kiepska alternatywa.

Jestem ciekaw kiedy Tusk, Rokita i Olejniczak ponownie zewrą szeregi w obronie poniżanego Leppera (a może i Giertycha).
Mops / 83.22.236.* / 2006-09-19 20:56
To wszystko jest oceną subiektywną. Jeżeli ktoś za dobry program uważa obietnice wyborcze ,które nie zostają następnie realizowane to jego sprawa.
Co do Leppera to już zupełnie inne zagadnienie. Swego czasu J. Kaczyński twierdził ,że Samoobrona to partia założona przez byłych esbeków. Twierdził ,że był jakiś raport w tej sprawie ,który następnie okazał się jedynie notatką ,której wcale nie było. Ostatnimi czasy ten sam J. Kaczyński na odczycie w USA stwierdził ,że Samoobrona to partia drobnych przedsiębiorców stworzona na fali protestu. Myślę , że w kolejnym ruchu Kaczyński posunie się dalej ;np stwierdzając ,że Samoobrona to partia ,która w istotny sposób zasłużyła się w tworzeniu demokracji i praworządności bądż też w reformach gospodarczych w Polsce albo coś w podobnym stylu. Myślę więc ,że należy zejść na ziemię i nie tworzyć jakichś fantastycznych wizji politycznych. Kilka stanowisk rzuconych Samoobronie ,kilka ciepłych słów ( jak powyżej) i to zadziała jak noc ,która godzi kochanków.
marek1953 / 83.24.27.* / 2006-09-19 22:20
To oczywiste, że ocena jest subiektywna. Jak każda ocena.

Nie bardzo rozumiem, na jakiej podstawie pisze Pan, co ja uwaźam za dobre lub nie.

W odróżnieniu od wielu, jak sądzę, potrafię oddzielić ocenę programu od oceny wykonania. I jeszcze zastanowić się nad tym, z jakiego powodu coś nie zostało wykonane. Czy były to czcze obietnice bez pokrycia, deklaracje chciejstwa, oszustwo wyborcze czy też zaistniały obiektywne przyczyny.

A propaganda, którą Pan, patrz powyżej, uprawia nie służy niczemu.

Ponadto taki styl uprawiania pyskówki (bo to nie polemika lub dyskusja) do niczego nie prowadzi. Ja piszę o całkowicie jałowym programie opozycji, programie negacji - Pan odpowiada, kompletnie bez związku, co powiedział Kaczyński o SO.
Jest takie śliczne powiedzonko "ja o dupie, on o strupie".
spokojny / 213.77.56.* / 2006-09-19 21:44
Mops... Gratuluje. Apeluje do wszystkich - jak oceniacie politykow i ich poczynania to pamietajcie o prawdzie, rozsadku, zlotym srodku (Arystotelesa), a przede wszystkim o historii, nawet tej nieodleglej. Przy tym podejsciu poczynania koalicjantow wygladaja mizernie.
Pozdrawiam
marek1953 / 83.24.27.* / 2006-09-20 00:45
Spokojni nie wyrywają się z gratulacjami, zanim nie przemyślą tego dokładnie. Czego Pan gratuluje? Umiejętności zwekslowanie polemiki?

Najnowsze wpisy