Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Romaszewski: Polska nie da się Europie zakrzyczeć

Romaszewski: Polska nie da się Europie zakrzyczeć

Wyświetlaj:
el comendante / 79.187.37.* / 2007-10-01 12:30
za 10 lat europa będzie republika islamską. lewactwo będzie zadowolone, europejskie single przegraja z arabkami, które chętnie rodza dzieci. Co 4 dni w Italii powstaje nowy meczet, mniejszy większy ale powstaje. W Kolonii ma byc wybudowany najwięszy w Europie.
Oni was pogodzą wszystkich !
oldboy / 79.187.37.* / 2007-10-01 10:44
dlaczego burmistrz Brukseli zabronił manifestacji organizowanej przez PAX EUROPA w dniu 11 września ku czci ofiar terroryzmu. Chciało w niej wziąśc udziął 25 000 ludzi z 20 krajów świata ? Dlaczego tych co mimo tego przyjechali rozganiała policja konna i aresztowano jak podał Spiegel 154 osoby. Próbuje sobie wyobrazic gdyby takie cos sie stało w Polsce .........
Dlaczego w tej samej Brukseli rokj wczesniej w lutym 2006 mogła przejść manifa islamska w ochronie kordonów policyjnych z hasłami na transparentach:
"śmierć żydowskim psom: , :Smierć chrześcijańskim psom" Dlaczego ?
oczywiście o tym pomyje wyborcze nie informują tvn i polsat też. A "nasz" Geremek, czy tam Lewartow też jakoś nie interweniował w tych sprawach, michnik też nie wstawiał się za manifestującymi..
Magdalenka górą
man13 / 2007-10-01 11:39 / Tysiącznik na forum
Jak widac masz wiele watpliwosci.
old gringo / 79.187.37.* / 2007-10-01 10:35
panie senatorze jeszcze w Polsce nie ma pajdokracji i chwąła Bogu, choc bardzo tego chcą Tuski, Lisy, Geremki młodymi łatwo sie steruje, łatwo ich mózgi uklepać. Oni by poszli za człowiekiem honoru michnika, poszLi by za Kiszczakiem jak by im zaproponowął furę, skóre i komórę i szma na zabawy.
Co ta generacja zostawi po sobie ? Konsumcja zaślepia ich mózgi, poza sobą nic nie widzą. No więc co będzie w tej muzealnej gablocie po was ? komórka, pierwsza styrzykawka z płynem do eutanazji starych ludzi co wam przeszkadzali żyć wolno !
KAP / 162.27.160.* / 2007-10-01 11:46
wspolczuje Ci tej żółci.
MN2 / 2007-10-01 11:20 / Bywalec forum
Ta generacja pozostawi po sobie pewnie więcej niż otrzymała od ciebie.
old gringo / 79.187.37.* / 2007-10-01 11:40
od poprzedniej dostaliście życie, a teraz rodziny was nie interesują, singel jest lansowany przez pomyje wyborcze.
maa / 2007-10-01 10:24 / Tysiącznik na forum
Zadziwiające jest, że ten człowiek skończył fizykę. I to na Uniwersytecie Warszawskim.
Fizyka wymaga logicznego myślenia i sensownego doboru założeń.

Jednak Romaszewski od zawsze mnie fascynował głupotą. Nawet w 1980/81 roku, gdy był młodszy i tego, co wtedy wygadywał nie dało się zrzucić na karb nieudanej zdrowotnie starości.
sceptyk / 2007-10-01 11:26 / Tysiącznik na forum
Wykaż merytorycznie, na czym polega wg ciebie głupota Romaszewskiego?
Bo póki co miotasz tylko bezsilne obelgi.

W czasach, kiedy obrona polskości wymagała ryzykowania życiem, bo komuniści (wśród których był już młody towarzysz Kwaśniewski) mordowali opozycję bardzo bezwzględnie, Romaszewski wraz z rodziną miał odwagę walczyć przeciwko temu zbrodniczemu systemowi.
Więc teraz nie zarzucaj człowiekowi głupoty, bo SOBIE wystawiasz złe świadectwo.
absurd / 85.255.177.* / 2007-10-01 10:20
trochę mieszkałem we francji .. i w jakis sposób moge zgodzić sie z twierdzeniem ze we francji w porównaniu z polska jest totalitaryzm .. oczywiscie chodzi mi o policje czy inne regulacje prawno społeczne (np kontrola i nadzór nad obywatelami czy uprawnienia wszelkich słuzb) .. ale z drugiej strony np paryzanie sa społeczeństwem bardzo otwartym .. natomiast francuska prowincja jest bardziej prowincjonalna niz prowincja polska .. przynajmniej takie są moje subiektywne obserwacje . Nie przeszkadza mi to lubic francuzów chociaz czy lubic francje .. turystycznie tak .. politycznie to juz zalezy.
dobrego dnia wszystkim
KAP / 162.27.160.* / 2007-10-01 10:12
Polska sama sobie zatkala usta Fotyga. I nikt tego lepiej od Polaków zrobic nie potrafil. Proponuje Panu Romaszewskiemu nastepujacy eksperyment: kupic dom na wsi i poobrazac sasiednich gospodarzy. Nastepnie poprosic oich o pomoc w skoszeniu trawy i zwiezienie siana z ogródka. Po przezyciu. Prosilbym o powrót na zjazd PiSu i plecenie dalej totalnych idiotyzmów.
KAP / 162.27.160.* / 2007-10-01 11:49
ciesze sie ze odpowiedziales rzeczowo na mojego posta nawiazujac do uzytych argumentów -:)
MN2 / 2007-10-01 10:49 / Bywalec forum
Lubisz sądzić, oceniać. Pewnie jak byłeś mały to wystawiałeś stopnie uczniom w swoim notesiku.
Wiesz co należy czytać a co nie. Znasz się na ekonomii. Mądry z ciebie człowiek, co?
MN2 / 2007-10-01 10:09 / Bywalec forum
I ciach szabelką.
I nie ważne czyje co je ważne to je co je moje.
I znowu mesjaszem narodów będziemy.
Te szlachciurowato-chłopsko-pseudointeligenckie brednie, z końca XIX wieku są ciągle żywe.
wernyzdrowa / 84.234.10.* / 2007-10-01 10:03
Problem polega na tym, że eurosojuz to lewacki eksperyment, który nie ma szans na dłuższe istnienie. Polacy powinni wybierać tych, którzy nie będą bezkrytycznie wykonywać absurdalnych rozkazów zatraconego, zachodniego lewactwa. Po prostu nie można pozwolić psuć Polski. Polskę już popsuła komuna i Polacy w tym temacie sa mądrzejśi od zachodnich społeczeństw. Już raz w latach 50-tych XX wieku Polacy wybronili się od zakładania kołchozów i polska wieś dobrze na tym wyszła. Po prostu grać na zwłokę, lewactwu zachodniemu przytakiwać i robic swoje bo rozpad eurokomuny to tylko kwestia czasu.
Tomasz.S. / 83.7.31.* / 2007-10-01 09:35
No proszę, Docent Moskiewski, donośnym głosem chce zakrzyczeć rzeczywistość. Do czasu panie Docencie, do czasu!
Sabre / 2007-10-01 09:05 / Tysiącznik na forum
Czy wiecie że w Hiszpanii toczyła się dyskusja (w mediach) o tym by odebrać Polsce prawo głosu w UE? Niektórzy dziennikarze zastanawiają się nad problemem "zawieszenia członkowstwa" - coś takiego jeszcze nie istnieje, ale kto wie?
absurd / 85.255.177.* / 2007-10-01 10:32
to moze tak dla przeciwwagi w Polsce ( w mediach) zacząc dyskusję o tym czy odebrać Hiszpanii prawo głosu w UE? Moze polscy niektórzy dziennikarze zastanowiliby sie nad tym problemem "zawieszenia członkostwa" - ciekawi mnie jak zareagowała by UE na taka dyskusje w polskiej prasie ? czy takim samym potakujacym milczenie .. czy wrzaskiem ze w polsce znowu zamach na wolnosci i prawa europejskie.
Mam takie wrazenie ze polacy za bardzo mało słuchaja siebie moze po prostu tego nie potrafia .. ale za to z wyraźnym przeczuleniem słuchaja innych ..
Sabre / 2007-10-01 10:47 / Tysiącznik na forum
Nie wiem czy zauważyłeś, ale Polacy (czy raczej politycy polscy), dość zawzięcie dyskutują o różnego rodzaju spiskach, jakie są knute w UE przeciwko Polsce. Wszystkie te "perełki" minister Fotygi, prezydenta i premiera, były przed peublikacjami w Hiszpanii.
Warto przypomieć że Hiszpania i Niemcy to byli najgorętsi zwolennicy naszego członkowstwa w Unii. Byli.
Co się zmieniło od tego czasu, czy raczej kto?
absurd / 85.255.177.* / 2007-10-01 11:26
w niemczech czy hiszpani czy francji dyskusja polityczna jest równiez czasami w hiszpani bardziej goraca niz w polsce .. i bardziej brutalna .. przynajmniej w regionach.
Hiszpanie takrze wietrza spiski knute w europie przeciwko nim. Takie głosy były i beda przynajmniej tak długo jak beda korzysci z takiego mówienia. Ponadto w hiszpani skuteczniej się działa .. i hiszpanie sa bardziej wzieci za twarz .. niż polacy w polsce .. ale może to u nich konieczne chocby ze względu na terroryzm.
Nie pownni polacy zapomniec hiszpani i niemcom tego poparcia ale ta wdziecznośc nie powinna przerodzic sie w lizydupstwo ani w niewdzięcznośc .. jak napisałem juz moim subiektywnym zdaniem polacy maja zbyt małe poczucie wartosci samych siebie i stad takie skrajne zachowania w tym i na arenie miedzynarodowej
Sabre / 2007-10-01 12:27 / Tysiącznik na forum
Tylko że żadna partia polityczna (przynajmniej tak znacząca w Hiszpanii lub Niemczech jak PiS w Polsce) nie jest tam podejrzewana o tak silny eurosceptycyzm. O budowanie na nim poparcia społecznego.
Nie wiem o co chodzi z tym lizaniem, ale najlepiej opisał to KAP - pokłóć się z wszystkimi sąsiadami (by zaimponować domownikom jaki to jesteś gość), później poproś tychże sąsiadów o pomoc ... .
absurd / 85.255.177.* / 2007-10-01 14:33
jeżeli sasiadów łaczy wspólny interes to kłutnie nawet sa porządane .. wyczyszczaja atmosferę z niedopowiedzeń . Jezeli sasiadów nie łaczy interes a tzw jedynie dobra wola i tzw 'kultura oraz uczucie to kłutnia rozwali skutecnie te dobrosąsiedzkie stosunki. oczywiscie najlepiej jak sasiadów łaczy to wszystko razem to kłutnie sa bardziej buzliwe ale nie rozwala współpracy .. natomiast jezeli interes jednego sasiada bedzie dominowac na interesem drugiego to fakt trudno o przyjazna współpracę.
Jak powiedziałem polska to chłopiec do bicia we współczesnej europie .. a raczej we współczesnych niektórych europejskich srodowiskach silnie opiniotwórczych. tak się składa ze tylu fałszywych obrazów polski jak w ostatnim okresie nie zdarzyło mi sie czytać wczesniej. Wobec tego powoływanie sie na opinie europejska jest grubo przesadzone bo tam tez ktos ma interes polityczny aby taka opinie kształtować.
Polakom brakuje pewnosci siebie ich wadą jest pewna histeria z jednej strony i przeciwny biegun nadmierna spolegliwosc tak mile widziana przez rozgrywajacych europa.
jedyna rada polacy zacznijcie sami siebie szanowac to i was szanować beda i liczyć się z waszym zdaniem tez. Terazniejsza reakcja europy przynajmniej socjalistycznych i czesiowo liberalnych srodowisk jest zrozumiała .. polska przestała byc spolegliwa .. psuje to wiele interesów i planów .. ale tak długo jak w europie przewazac bedzie rozsadek tak długo polska nie bedzie marginalizowana .. nie mam na mysli wrzawy politycznej czy demonstracyjnych oswiadczeń ale faktycznej marginalizacji. Zreszta co juz staje sie widoczne srodowiska konserwatywne centrowe i o dziwo czesc srodowisk przemysłowych zaczyna z uznaniem wypowiadac sie o polsce. polacy tylko nie przeginajcie pały ani w jedna strone ani w druga .
Polsce nie słuzy ani zbytnia histerycznośc PIS-u ani zbytnia spolegliwosc ich przeciwników.
Oczywiście nie angazuje sie specjalnie emocjonalnie w polskie sprawy , ale lubie polske i dobrze jej zycze.
Barloc / 2007-10-01 09:38 / Bywalec forum
bo tam rządzi totalniackie lewactwo...
Miś Jogi. / 212.160.214.* / 2007-10-01 08:51
czy ktoś w ogóle wierzy jeszcze w te brednie wciskane nam zewsząd przez ten ... PiS?
Przecież, to co oni poówają to jest dla jakichś idiotów, którzy wierzą, że ktoś weźmie za nich odpowiedzialności i załatwi ich problemy.
Jedną z metod zarządzania jest zarządzanie przez konflikt, co jak widzę z powodzeniem obeni przy korycie realizują. Najpierw afery co miesiąc, teraz jak j.k. pozbył się z koalicji LPR i samoobronę, to napuszcza się jedną grupę społeczną na drugą, a ok 30% wyborców w te bajki wierzy.
Jedna jest bardzo smutna prawda, ostatnie dwa lata powodują, że modne hasła z czasów PZPR'u są ponownie wcielane w życie, np. sojusz robotniczo-chólpski, ploretariat rządzi krajem. Prada jest taka, czy to się komuś podoba czy nie, póki robotnicy i chłopi będą rządzić Polską (a tak jest obecnie), to nigdy nie uda się rozwiązać jakichkolwiek problemów, a będą się jeszcze pogłębiać.
Pis manipuluje faktami na poziomie Cyrankiewiczy albo Gomułki. Powinni wszyscy sobie zadać pytanie jakie jest drugie dno tego co mówią kaczyńscy !!!
Wystarczy popatrzeć na fakty, nic nie doprowadzono do końca, medialne zatrzymania, itp. nic nie skończyło się w Sądzie, nikt nie dostał wyroku skazującego, a wręcz przeciwnie - zadajmy sobie sami pytanie, Czy to co ktoś nam opowiada, ile i w jakim stopniu miało odzwiercielenie w skutecznym działaniu.
Barloc / 2007-10-01 09:05 / Bywalec forum
tekst nie na temat, w dodatku dużo błędów

Najnowsze wpisy