Forum Forum finansoweInne

Rompuy bije na alarm w sprawie kryzysu, dostaje się i Polsce

Rompuy bije na alarm w sprawie kryzysu, dostaje się i Polsce

Wyświetlaj:
wswswswsws / 78.133.163.* / 2012-09-25 16:15
* jezeli tak, to zapisz sie do psychiatry
* jezeli nie, to przestan pieprzyc glupoty
miś__W / 78.9.0.* / 2012-09-25 14:57
PiS [WYNIKI SONDY] komu chcecie wcisnąć ten kit? po co ta ściema? a czy ktoś z tych 61% zapoznał się z tym programem? W tym momencie widzimy skalę manipulacji i otumanienia społeczeństwa ... i odnoszę wrażenie, że to niektóre „wolne media III RP” (GW, TOK-FM, TVN 24) bardziej wolą bicie piany nt. „smoleńska” niż jakąkolwiek debatę gospodarczą. dotyczy to też niektórych „ekonomistów”: petru, balcerowicz, ... Zresztą p. balcerowicz od 2 lat ma tylko jedno przesłanie: „nie wierzmy w św. Mikołaja” – ale czy trzeba być aż profesorem ekonomii, żeby dojść do tak odkrywczego stwierdzenia?

do p. petru - b. często bywa pan gościem pseudo-profesjonalnej audycji EKG w TOK-FM (moim zdaniem takie towarzystwo wzajemnej adoracji) gdzie pod dyktando red. mosza bijecie pianę wypowiadacie nieważne opinie i zajmujecie się w większości BZDETAMI! I jakoś zawsze do tego EKG wali pan jak w dym - ma pan czas, nie ma sprawy ... Myślę, że właśnie dlatego, że to jest audycja NIEPOWAŻNA, a to jest ważne bo w takim gronie czujecie się najlepiej. Pytanie: w jaki sposób znosi pan te dżingle, które red. mosz puszcza bez opamiętania? Dla mnie oddają one całą wartość tego programu: DŻINGLEM PO GŁOWIE I ... ... a może jednak p. petru weźmie pan udział w jakiejś poważnej debacie? PS. EKG prowadzone przez red. głogowskiego jest w 100% b. merytoryczne od „pokazuchy” red. mosza!
Albrecht / 2012-09-25 14:59 / Bywalec forum
Gdzieś wyczytałem że Polska zajmuje bardzo odległe miejsce jeżeli chodzi o wolność gospodarczą, jesteśmy na równi z jednym z krajów afrykańskich... wielka pocieszenie dla mnie...
pan policjant / 2012-09-25 15:07
a mi to obojętne na którym miejscu jesteśmy, ważne, że kryzys nas jako tako nie dotyka i ze jakoś się żyje nam w miarę
jacek12e3d / 83.27.144.* / 2012-09-25 15:14
jeszcze was nie dotyka, ale zaraz dotknie i przestanie się żyć w miarę.
zbytkownik / 212.115.201.* / 2012-09-25 14:52
jak na razie to wydaje sie, ze UE chodzi o to
by rozne "cudze" dlugi staly sie wspolne...

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: