Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Rosja będzie mieć bazę w Kosowie?

Rosja będzie mieć bazę w Kosowie?

Money.pl / 2008-02-26 19:41
Komentarze do wiadomości: Rosja będzie mieć bazę w Kosowie?.
Wyświetlaj:
Falconetti / 83.20.204.* / 2008-02-26 20:23
Kosowo powstało wbrew prawu europejskiemu, które stanowi, że nowe państwo może powstać z prowincji tylko za obopólną zgodą parlamentów: państwa macierzystego i prowincji...
Na jakiej więc podstawie uznał nasz rząd Kosowo? I kto to są Kosowarzy? Nigdy nie słyszałem o takim narodzie i wiem, że nie będzie istniał. Będą Albańczycy za 6 mld rocznie (!) z UE destabilizowali ten region. Jaki w tym sens i sprawiedliwość.
Dlaczego UE nie da tych pieniędzy biednej Bośni i Chercegowinie chaniebnie odciętej od morza po przydzieleniu całego prawie wybrzeża byłej Jugosławii Chorwacji.
Wapniak / 83.28.99.* / 2008-02-26 20:09
Oby jak najszybciej i to znaczącą!!!
Falconetti / 83.20.204.* / 2008-02-26 19:41
Dobry pomysł.
Amerykanie założyli tam już dawno swoją bazę nawet nie pytając o zgodę Belgradu co pracownicy ONZ określili jako niezwykłą arogancję. Nie kocham Rosji ale ale wszechmocne USA zakładające bazy i napadające na kogo chcą na całym globie bardzo mnie niepokoją.
struna_84 / 2008-02-27 11:56
Ja mmyśle że skoro czas ZSRR przeminął to Amerykanie pomyśleli sobie teraz możemy wszystko .Baza rosyjska na bałkanach może pomóc rosji w odbudowie imperium oraz w świetnych stosunkach chandlowch i politycznych miendzy tymi krajami.
wiz / 89.77.61.* / 2008-02-26 22:19
Oczywiście, podawana liczba tysiąca Rosjan jest besensowna - niech Rosja da sprzęt i przeszkoli ochotników serbskich. Tysiąc Serbów rozniesie na gąsienicach to Kosovo, czy jak mu tam...
wezyzyr / 212.76.37.* / 2008-02-27 00:54
Boże, po raz pierwszy w życiu zgadzam sie i popieram Rosję. Czy to oznacza, że ja zwariowałem, czy świat?
Nie potrzeba tam sprzętu, bo każdy może go zniszczyć za zgodą UE (nawet za to zapłacą). Natomiast rosyjskich żołnieży UE nie dotknie, dzięki temu Kosowo nadal będzie serbskie.

Najnowsze wpisy